Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 10.39.10.11
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Ti.simpalsmedia.com:44335519.90M9.45%100.00%0.00%01:45:096.309.5840.95%
Tfincombank.md11214.51M6.89%0.00%100.00%00:02:05125.7900.02%
Twebmail.railway.md:4431.11K12.48M5.93%100.00%0.00%00:48:082.888.9960.44%
Twww.micb.md1269.67M4.59%0.09%99.91%00:09:44584.5330.09%
Timages.aif.ru4749.01M4.28%17.50%82.50%00:07:38458.7460.07%
Tstatic1.repo.aif.ru328.14M3.87%0.00%100.00%00:05:17317.7780.05%
Tmulti.4smi.ru1284.76M2.26%0.00%100.00%00:02:41161.4710.02%
Ticdn.lenta.ru:443674.57M2.17%100.00%0.00%00:16:411.001.9040.15%
Tnews.smi2.net1.48K4.00M1.90%0.00%100.00%00:03:33213.0120.03%
Twww.aif.ru673.94M1.88%0.01%99.99%00:01:1373.2870.01%
Tinstagram.fotp1-1.fna.fbcdn.net:44323.66M1.74%100.00%0.00%00:04:41281.8020.04%
Tstat.aif.ru1453.39M1.61%10.49%89.51%00:02:04124.3030.02%DENIED
Tsvpressa.ru2093.28M1.56%0.00%100.00%00:01:3898.6220.01%
Tan.yandex.ru:4431093.19M1.52%100.00%0.00%00:10:20620.4930.09%
T161.53.141.235:44313.11M1.48%100.00%0.00%00:10:55655.7260.10%
Taussiedlerbote.de:443392.91M1.39%100.00%0.00%00:00:2525.5100.00%
Tmc.yandex.ru:4434262.91M1.39%100.00%0.00%03:39:5413.194.3161.99%
Tssl.gstatic.com:443552.65M1.26%100.00%0.00%01:33:015.581.0760.84%
Tsafebrowsing-cache.google.com:443812.52M1.20%100.00%0.00%05:09:4118.581.0332.80%
Timg.24smi.net802.09M1.00%0.00%100.00%00:00:4646.4800.01%
Tpoint.md:4432581.95M0.93%100.00%0.00%00:31:031.863.8860.28%
Tyastatic.net:443891.92M0.91%100.00%0.00%00:04:31271.7400.04%
Tdata.amigo.mail.ru:443371.76M0.84%100.00%0.00%00:43:522.632.2520.40%
Tvk.com2131.73M0.83%27.05%72.95%00:02:03123.6140.02%
Tcdn.relap.io631.63M0.78%0.00%100.00%00:00:4747.2080.01%
Tr.mradx.net:443651.55M0.74%100.00%0.00%00:05:34334.7930.05%
Tmc-portal.mail.ru:4433921.49M0.71%100.00%0.00%03:15:2911.729.2831.77%
To.twimg.com:443311.47M0.70%100.00%0.00%00:23:001.380.5530.21%
T192.168.1.1011821.42M0.67%0.00%100.00%00:05:57357.6270.05%
Twww.google.com:443771.35M0.65%100.00%0.00%00:54:523.292.9490.50%
T157.56.52.17:443111.32M0.63%100.00%0.00%19:10:2169.021.98810.40%
Tc.izvestiacontent.ru511.26M0.60%11.01%88.99%00:00:5353.6970.01%
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com141.25M0.60%0.00%100.00%00:00:066.1210.00%
Ti.lb.ua2811.24M0.59%0.00%100.00%00:00:4040.0380.01%
Twww.facebook.com:4433101.24M0.59%100.00%0.00%00:00:007430.00%DENIED
Tads.adfox.ru2411.23M0.59%100.00%0.00%00:00:003660.00%DENIED
Trelap.io:4431031.13M0.54%100.00%0.00%00:06:21381.5700.06%
Timg3.grt03.com221.13M0.54%87.43%12.57%00:00:011.8210.00%
Tapis.google.com:443441.08M0.52%100.00%0.00%00:29:551.795.9890.27%
Tcdn.tele.ru191.05M0.50%0.00%100.00%00:00:5757.5660.01%
Timg120-ru.redtram.com:4431311.02M0.49%100.00%0.00%00:08:14494.4290.07%
Tcdn.teads.tv171.02M0.49%0.05%99.95%00:00:2828.1870.00%
Tretina.news.mail.ru:443121.01M0.48%100.00%0.00%00:11:23683.7380.10%
Ttt.onthe.io:443353972.40K0.46%100.00%0.00%00:46:172.777.7370.42%
Tmail.ru:44352965.04K0.46%100.00%0.00%01:08:074.087.5970.62%
Timgn.lentainform.com:443128960.88K0.46%100.00%0.00%00:06:54414.8590.06%
Tsimpalsid.com:44388924.11K0.44%100.00%0.00%00:15:56956.5370.14%
Tcounter.yadro.ru182913.16K0.43%100.00%0.00%00:00:001300.00%DENIED
Tlb.ua173901.01K0.43%0.00%100.00%00:00:2020.7860.00%
Tki.ill.in.ua32879.92K0.42%0.02%99.98%00:00:1818.8320.00%
Tnews.mail.ru:44310863.33K0.41%100.00%0.00%00:02:42162.1520.02%
Tconnect.facebook.net:44322850.80K0.40%100.00%0.00%00:08:25505.6020.08%
Ts.i-vengo.com15795.84K0.38%24.90%75.10%00:00:2727.0950.00%
Tportal.mail.ru:443199791.34K0.38%100.00%0.00%01:39:365.976.6410.90%
Timgn.marketgid.com:443108782.24K0.37%100.00%0.00%00:06:54414.8050.06%
Tconnect.ok.ru:443148774.38K0.37%100.00%0.00%00:09:45585.7360.09%
Tcdn.syndication.twimg.com:443419762.44K0.36%100.00%0.00%00:49:342.974.8070.45%
Tb.config.skype.com:44325715.53K0.34%100.00%0.00%00:24:581.498.3580.23%
Tclients4.google.com:443219713.31K0.34%100.00%0.00%14:00:1350.413.0587.60%
Tcounter.yadro.ru:443176706.56K0.34%100.00%0.00%00:00:001360.00%DENIED
Teximbank.md39690.19K0.33%0.00%100.00%00:00:022.5870.00%
T40.77.226.192:4436685.80K0.33%100.00%0.00%10:56:3839.398.6855.94%
Tstaticxx.facebook.com:443164660.18K0.31%100.00%0.00%00:00:007880.00%DENIED
Tavatars-fast.yandex.net39646.73K0.31%4.07%95.93%00:00:2020.1220.00%
Tdom.lenta.ru12636.44K0.30%0.00%100.00%00:00:1414.1680.00%
Ti.mycdn.me:443225592.39K0.28%100.00%0.00%00:45:392.739.2460.41%
Tkp.ua37551.99K0.26%0.00%100.00%00:00:077.1890.00%
Tawaps.yandex.ru:44321550.44K0.26%100.00%0.00%00:16:581.018.2210.15%
Twww.aussiedlerbote.de:44322548.46K0.26%100.00%0.00%00:00:1010.1810.00%
Topenstat.net:443311543.33K0.26%100.00%0.00%00:29:111.751.7610.26%
Ts.ytimg.com:4435541.88K0.26%100.00%0.00%00:00:022.3210.00%
Tplay.md:44314540.00K0.26%100.00%0.00%00:02:40160.3580.02%
T191.232.139.13:4434504.57K0.24%100.00%0.00%08:11:4929.509.7444.45%
Tcdn1.img.ria.ru:4436501.68K0.24%100.00%0.00%00:01:2383.8350.01%
Ticdn.lenta.ru9493.75K0.23%0.00%100.00%00:00:1111.8530.00%
Topenstat.net777473.08K0.22%0.37%99.63%00:01:57117.5630.02%
Tinstagramstatic-a.akamaihd.net:4435461.77K0.22%100.00%0.00%00:21:031.263.7360.19%
Tjsn.lentainform.com9453.63K0.22%0.00%100.00%00:00:2020.3660.00%
Tcs626131.vk.me8453.48K0.22%0.00%100.00%00:00:2222.6570.00%
Tmtalk.google.com:5228113434.82K0.21%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Twww.tele.ru63434.14K0.21%0.00%100.00%00:00:4848.1570.01%
Tconnect.facebook.net16430.26K0.20%0.08%99.92%00:00:099.4910.00%
Tdocviewer.yandex.ru:4435429.08K0.20%100.00%0.00%00:05:20320.5000.05%
Tgo.imgsmail.ru:44320420.26K0.20%100.00%0.00%00:01:2989.8160.01%
Tlenta.ru:44314415.86K0.20%100.00%0.00%00:00:1111.5680.00%
Ta.config.skype.com:44313389.04K0.18%100.00%0.00%00:24:331.473.2340.22%
Tstatic.hypercomments.com:4433377.06K0.18%100.00%0.00%00:00:099.9350.00%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:44392372.23K0.18%100.00%0.00%00:00:002280.00%DENIED
Timg.imgsmail.ru:44321360.87K0.17%100.00%0.00%00:23:161.396.0780.21%
Tcontent.adriver.ru78343.75K0.16%100.00%0.00%00:00:011.4830.00%DENIED
Tcdn.relap.io:4436340.58K0.16%100.00%0.00%00:00:055.2090.00%
Tpbs.twimg.com:4438339.18K0.16%100.00%0.00%00:00:1818.5010.00%
Twww.google-analytics.com:44398325.85K0.15%100.00%0.00%01:20:294.829.3170.73%
Tcdn2.img.ria.ru:4432321.10K0.15%100.00%0.00%00:00:4141.8830.01%
Tmy1.imgsmail.ru8312.45K0.15%76.25%23.75%00:00:055.4570.00%
Tsafebrowsing.google.com:44394312.08K0.15%100.00%0.00%06:12:1522.335.8233.37%
Tadv.zarabotki.ru117312.07K0.15%11.24%88.76%00:01:1878.2520.01%
Tstatic3.smi2.net39307.00K0.15%33.18%66.82%00:00:088.7690.00%
Tmediametrics.ru48305.94K0.15%52.07%47.93%00:00:2525.0950.00%
Tjsn.lentainform.com:44313304.18K0.14%100.00%0.00%00:00:066.6000.00%
Tnumbers.md:44390297.73K0.14%100.00%0.00%00:29:401.780.6930.27%
Tad.mail.ru:44348295.78K0.14%100.00%0.00%00:01:1575.9840.01%
Tmg.yadro.ru:44373291.76K0.14%100.00%0.00%00:00:003420.00%DENIED
Tjsc.marketgid.com3282.85K0.13%0.00%100.00%00:00:011.3500.00%
Ttop-fwz1.mail.ru406280.66K0.13%0.00%100.00%00:00:4646.7860.01%
Ti.ytimg.com:4435278.28K0.13%100.00%0.00%00:02:11131.7790.02%
Tc.index.ru758277.82K0.13%0.58%99.42%00:01:0464.0460.01%
Taa-nb.lentainform.com:44351274.44K0.13%100.00%0.00%00:00:077.5870.00%
Tac-nb.marketgid.com:44359272.98K0.13%100.00%0.00%00:00:077.7310.00%
Tquick-yen-88111.appspot.com623270.48K0.13%0.00%100.00%00:00:5050.3300.01%
Tapi.skype.com:44314261.57K0.12%100.00%0.00%00:14:13853.7790.13%
Tjsn.marketgid.com:44312259.21K0.12%100.00%0.00%00:00:055.5230.00%
Trs.mail.ru:44387258.31K0.12%100.00%0.00%00:10:45645.7880.10%
Tfonts.gstatic.com12257.98K0.12%33.78%66.22%00:00:044.2650.00%
Twww.googleapis.com:44343243.98K0.12%100.00%0.00%01:18:254.705.3330.71%
Ts1.gismeteo.md:44330238.55K0.11%100.00%0.00%00:03:46226.7430.03%
Tfavicon.yandex.net:44352236.75K0.11%100.00%0.00%01:04:163.856.3640.58%
Tstatic8.smi2.net34231.83K0.11%7.04%92.96%00:00:1414.4290.00%
Tstatic7.smi2.net40230.53K0.11%25.82%74.18%00:00:1212.5840.00%
Twww.googleadservices.com:44361226.61K0.11%100.00%0.00%01:33:235.603.5300.84%
Tizvestia.ru11223.81K0.11%0.23%99.77%00:00:033.0440.00%
Tstatic5.smi2.net40219.27K0.10%5.70%94.30%00:00:1818.2870.00%
Tcfm.md54214.04K0.10%2.06%97.94%00:00:033.5820.00%
Tplatform.twitter.com:44326212.99K0.10%100.00%0.00%00:19:151.155.5380.17%
Tyandex.ru:44314211.11K0.10%100.00%0.00%00:42:412.561.6600.39%
Tworld.lb.ua30208.81K0.10%0.00%100.00%00:00:022.7090.00%
Tclients2.google.com:44342207.64K0.10%100.00%0.00%02:16:198.179.6221.23%
Tstats.g.doubleclick.net:44351205.68K0.10%100.00%0.00%00:00:00920.00%DENIED
Twww.gstatic.com:44321199.84K0.09%100.00%0.00%00:25:221.522.0470.23%
Ts.vengovision.ru1197.96K0.09%100.00%0.00%00:00:033.6060.00%
Twww.gismeteo.md:44322190.23K0.09%100.00%0.00%00:01:1171.9040.01%
Tpp.vk.me:4433184.26K0.09%100.00%0.00%00:00:3232.2550.00%
Tfonts.gstatic.com:44324183.75K0.09%100.00%0.00%00:10:00600.0930.09%
Tmtalk.google.com:443110182.95K0.09%100.00%0.00%26:08:1194.091.97814.18%
Tst.top100.ru6182.70K0.09%0.28%99.72%00:00:077.1600.00%
Techo.msk.ru45182.02K0.09%58.04%41.96%00:00:033.5760.00%
Tstaticxx.facebook.com40181.96K0.09%100.00%0.00%00:00:001770.00%DENIED
Tsyndication.twitter.com:44342176.78K0.08%100.00%0.00%04:23:5715.837.8242.39%
Ti.point.md:44373172.41K0.08%100.00%0.00%00:22:291.349.6040.20%
Tstatic1.smi2.net27172.31K0.08%19.22%80.78%00:00:055.4770.00%
Ttarget.mirtesen.ru36168.92K0.08%100.00%0.00%00:00:005710.00%DENIED
Ts4.gismeteo.md:44319168.55K0.08%100.00%0.00%00:03:31211.0200.03%
Tfront.facetz.net:44344168.40K0.08%100.00%0.00%00:13:46826.2710.12%
Tmail.yandex.ru:44341167.46K0.08%100.00%0.00%00:18:361.116.8270.17%
Tgraph.facebook.com35164.07K0.08%100.00%0.00%00:00:004420.00%DENIED
Tcm.marketgid.com:44329158.13K0.08%100.00%0.00%00:00:4040.9520.01%
Tkraken.rambler.ru70155.80K0.07%0.00%100.00%00:00:2121.7100.00%
Tcackle.me30155.76K0.07%0.00%100.00%00:00:077.6040.00%
Tdepozite.fincombank.com3153.64K0.07%0.00%100.00%00:00:004520.00%
Twww.odnoklassniki.ru33153.51K0.07%100.00%0.00%00:00:002010.00%DENIED
Tn4p-ru.redtram.com:44355151.76K0.07%100.00%0.00%00:07:37457.0850.07%
Ttop-fwz1.mail.ru:44332151.48K0.07%100.00%0.00%00:37:562.276.9820.34%
Tpagead2.googlesyndication.com:44337149.91K0.07%100.00%0.00%00:00:009210.00%DENIED
Tcode.jquery.com1144.91K0.07%0.00%100.00%00:00:033.4330.00%
Tmediametrics.ru:44311143.97K0.07%100.00%0.00%00:01:52112.0540.02%
Ts2.googleusercontent.com:44321142.70K0.07%100.00%0.00%00:10:24624.8880.09%
Tscontent.cdninstagram.com:44316142.54K0.07%100.00%0.00%00:00:066.5270.00%
Trecreativ.ru:44322142.09K0.07%100.00%0.00%00:00:088.7110.00%
Ts2.gismeteo.md:44325141.34K0.07%100.00%0.00%00:04:44284.6360.04%
Tcm.g.doubleclick.net:44335140.79K0.07%100.00%0.00%00:00:00620.00%DENIED
Tsentry01.zerg.rambler.ru14139.48K0.07%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tad.adriver.ru29137.77K0.07%100.00%0.00%00:00:006200.00%DENIED
Tvk.com:44333136.94K0.07%100.00%0.00%00:42:392.559.8150.39%
Taccounts.google.com:44327134.60K0.06%100.00%0.00%00:52:033.123.3570.47%
Tcookiefwd.buzzoola.com:44322131.91K0.06%100.00%0.00%00:00:1414.0950.00%
Tsync-eu.exe.bid:44328128.78K0.06%100.00%0.00%00:02:49169.8760.03%
Tulogin.ru:44323128.53K0.06%100.00%0.00%00:11:57717.0880.11%
T1.ads.echo.msk.ru6126.70K0.06%76.67%23.33%00:00:004600.00%
Tsync.rambler.ru:44335126.53K0.06%100.00%0.00%00:15:21921.4220.14%
Tstatic6.smi2.net31125.02K0.06%16.58%83.42%00:00:099.0640.00%
Tnews.smi2.ru63125.00K0.06%0.00%100.00%00:00:2222.2030.00%
Timgg.marketgid.com4124.84K0.06%100.00%0.00%00:00:00320.00%
Tgraph.facebook.com:44331124.68K0.06%100.00%0.00%00:00:00940.00%DENIED
Tlimg.imgsmail.ru:44334123.95K0.06%100.00%0.00%00:04:27267.8810.04%
Twww.instagram.com:4433122.92K0.06%100.00%0.00%00:10:05605.4000.09%
Tgamd.hit.gemius.pl:44361121.69K0.06%100.00%0.00%00:12:45765.6420.12%
Tplus.google.com:44322120.73K0.06%100.00%0.00%00:19:281.168.0750.18%
Tarmmf.adobe.com:4433120.13K0.06%100.00%0.00%00:06:13373.0140.06%
Tmedia.cackle.me:4432117.98K0.06%100.00%0.00%00:01:0565.0730.01%
Tsecurepubads.g.doubleclick.net:44329117.48K0.06%100.00%0.00%00:00:00120.00%DENIED
Teconomics.lb.ua4117.24K0.06%0.00%100.00%00:00:011.4850.00%
Tria.ru:44314116.93K0.06%100.00%0.00%00:02:55175.3210.03%
Tstatic2.smi2.net29116.83K0.06%6.92%93.08%00:00:1313.7850.00%
Timgn.lentainform.com40113.26K0.05%47.34%52.66%00:00:1717.2260.00%
Tcs636016.vk.me2112.39K0.05%0.00%100.00%00:00:055.6750.00%
Tpagead2.googlesyndication.com25110.59K0.05%100.00%0.00%00:00:00810.00%DENIED
Tc.lentainform.com:44321108.60K0.05%100.00%0.00%00:00:033.3330.00%
Tjs.advert.mirtesen.ru25108.00K0.05%100.00%0.00%00:00:009310.00%DENIED
Tslinks.yadro.ru25107.21K0.05%100.00%0.00%00:00:004660.00%DENIED
Tan.yandex.ru25105.56K0.05%2.22%97.78%00:00:066.1280.00%
Tthemes.googleusercontent.com:4437104.89K0.05%100.00%0.00%00:01:40100.2290.02%
Tcdn01.nativeroll.tv:4431102.67K0.05%100.00%0.00%00:00:3737.9200.01%
Tsmi2.ru35102.53K0.05%0.00%100.00%00:00:088.5770.00%
Twww.googletagmanager.com5102.09K0.05%0.00%100.00%00:00:055.0300.00%
T2.cdn.echo.msk.ru2499.72K0.05%95.15%4.85%00:00:033.2650.00%
Ttranslate.googleapis.com:4431797.77K0.05%100.00%0.00%01:06:353.995.4810.60%
Ts5.gismeteo.md:4432197.56K0.05%100.00%0.00%00:05:24324.7290.05%
Tavatars.mds.yandex.net:443597.42K0.05%100.00%0.00%00:01:1979.3650.01%
Timg8.eadaily.com396.72K0.05%8.65%91.35%00:00:002820.00%
Tdata.amigo.mail.ru3396.02K0.05%0.00%100.00%00:00:044.4330.00%
Ts3.gismeteo.md:4431994.78K0.05%100.00%0.00%00:05:04304.8430.05%
Tg4p.grt03.com2992.78K0.04%0.00%100.00%00:00:022.6290.00%
Tdmd.metaservices.microsoft.com4592.32K0.04%0.00%100.00%00:00:066.5410.00%
Tpipe.skype.com:4431589.62K0.04%100.00%0.00%00:19:301.170.3910.18%
Tjs-ru.redtram.com:4431389.30K0.04%100.00%0.00%00:00:055.9350.00%
Twww.tns-counter.ru:4432589.19K0.04%100.00%0.00%00:13:07787.9910.12%
Tblu403-m.hotmail.com:4431488.40K0.04%100.00%0.00%11:37:1841.838.7296.30%
Tapps.skype.com:4431887.83K0.04%100.00%0.00%00:47:102.830.4220.43%
Ts6.gismeteo.md:4431787.36K0.04%100.00%0.00%00:04:54294.1390.04%
Tbar.love.mail.ru:4434887.16K0.04%100.00%0.00%00:03:47227.1320.03%
Tst.mycdn.me:4432784.65K0.04%100.00%0.00%00:07:28448.8820.07%
Tscounter.rambler.ru:443284.01K0.04%100.00%0.00%00:00:011.9420.00%
Timg2-ru.redtram.com:443982.66K0.04%100.00%0.00%00:00:055.8800.00%
Tst.top100.ru:443482.04K0.04%100.00%0.00%00:00:1616.8620.00%
Tfonts.googleapis.com:4432181.00K0.04%100.00%0.00%00:10:39639.2480.10%
Tclients1.google.com:4431776.59K0.04%100.00%0.00%00:58:053.485.6030.53%
Tulogin.ru5175.99K0.04%0.00%100.00%00:00:2727.1610.00%
Tuserapi.com875.39K0.04%0.00%100.00%00:00:022.7040.00%
Tcdn5.img.ria.ru:443174.29K0.04%100.00%0.00%00:00:3838.0560.01%
Tok.ru:4434773.74K0.04%100.00%0.00%01:27:255.245.5310.79%
Tlh3.googleusercontent.com:4431673.29K0.03%100.00%0.00%00:02:50170.7410.03%
Ttarget.smi2.net5173.29K0.03%0.00%100.00%00:00:1616.3170.00%
Tcse.google.com169.67K0.03%0.00%100.00%00:00:033.2260.00%
Tvkontakte.ru1669.64K0.03%100.00%0.00%00:00:001950.00%DENIED
Tstatic4.smi2.net1769.63K0.03%6.39%93.61%00:00:044.1020.00%
Tcounter.marketgid.com:4431269.48K0.03%100.00%0.00%00:00:033.1400.00%
Ts7.gismeteo.md:4431269.45K0.03%100.00%0.00%00:03:04184.1720.03%
Tajax.googleapis.com:4431069.31K0.03%100.00%0.00%00:01:1070.6080.01%
Timg6.eadaily.com368.22K0.03%12.75%87.25%00:00:002820.00%
Tavatars.mds.yandex.net168.14K0.03%0.00%100.00%00:00:004850.00%
Txmltv.s-tv.ru167.26K0.03%0.00%100.00%00:00:044.8160.00%
Tlikemore-go.imgsmail.ru:443266.97K0.03%100.00%0.00%00:00:011.3220.00%
Tua-content.adriver.ru1566.05K0.03%100.00%0.00%00:00:009120.00%DENIED
Ttt.ttarget.ru864.45K0.03%73.59%26.41%00:00:022.0440.00%
Tcontent.adriver.ru:4431664.20K0.03%100.00%0.00%00:00:004320.00%DENIED
Tcounter.tovarro.com:4431162.09K0.03%100.00%0.00%00:00:022.9460.00%
Tautocounter.lentainform.com:4431160.90K0.03%100.00%0.00%00:00:055.2940.00%
Tmaxcdn.bootstrapcdn.com:443160.10K0.03%100.00%0.00%00:00:011.9930.00%
Twww.google-analytics.com6759.73K0.03%28.46%71.54%00:00:1212.1450.00%
Tc.eu1.dyntrk.com:4432359.55K0.03%100.00%0.00%00:02:25145.7300.02%
Ttizer.adv.zarabotki.ru5257.90K0.03%22.00%78.00%00:00:4242.9580.01%
Ttools.google.com:4431057.76K0.03%100.00%0.00%00:01:1272.6230.01%
Ttwitter.com:443957.50K0.03%100.00%0.00%01:51:126.672.0861.01%
Tcdn.mirs.com:443157.16K0.03%100.00%0.00%00:00:033.1720.00%
Tc.marketgid.com:4431156.85K0.03%100.00%0.00%00:00:011.7380.00%
Tnew.data.24smi.net3356.65K0.03%0.00%100.00%00:00:066.4310.00%
Tapi.vk.com:443956.49K0.03%100.00%0.00%00:26:531.613.7370.24%
Tcrm.riseteam.ru956.20K0.03%0.00%100.00%00:00:044.2780.00%
Tpartner.googleadservices.com155.77K0.03%0.00%100.00%00:00:008270.00%
Tmy2.imgsmail.ru155.58K0.03%0.00%100.00%00:00:033.8580.00%
Tkraken.rambler.ru:4434855.43K0.03%100.00%0.00%00:08:48528.6990.08%
Tanimate.adobe.com:4431355.21K0.03%100.00%0.00%00:02:22142.2800.02%
Tocsp.godaddy.com2454.49K0.03%69.87%30.13%00:00:022.6980.00%
Tstatic.smi2.net:443354.47K0.03%100.00%0.00%00:00:033.0860.00%
Tsociety.lb.ua253.96K0.03%0.00%100.00%00:00:005160.00%
Timg8.eadaily.com:443252.81K0.03%100.00%0.00%00:00:011.9290.00%
Tdl.google.com:443452.71K0.03%100.00%0.00%00:08:16496.4400.07%
Tbam.nr-data.net:4431752.38K0.02%100.00%0.00%01:14:414.481.5660.68%
Ta.ria.ru:443251.91K0.02%100.00%0.00%00:00:044.5500.00%
Timg5.eadaily.com651.46K0.02%17.31%82.69%00:00:011.1080.00%
Tr3.mail.ru:4431751.40K0.02%100.00%0.00%00:04:07247.7280.04%
Ttarget.net.finam.ru3650.26K0.02%0.00%100.00%00:00:077.1880.00%
Twww.youtube.com:443350.24K0.02%100.00%0.00%00:00:011.8120.00%
Ttarget.smi2.ru3649.39K0.02%0.00%100.00%00:00:099.0840.00%
Tmg.yadro.ru1148.77K0.02%100.00%0.00%00:00:0080.00%DENIED
Tconnect.mail.ru3648.74K0.02%0.00%100.00%00:00:2424.9810.00%
Treklama.mail.ru:4431648.64K0.02%100.00%0.00%00:03:33213.3090.03%
Tnc-ru.redtram.com:4431148.42K0.02%100.00%0.00%00:00:022.7160.00%
Tstat.radar.imgsmail.ru:4431148.23K0.02%100.00%0.00%00:28:491.729.3770.26%
Tendpoint2.collection.sumologic.com:4431147.53K0.02%100.00%0.00%00:05:47347.2080.05%
Tloadm.exelator.com:443846.80K0.02%100.00%0.00%00:00:077.2280.00%
Tafisha.md:4431246.32K0.02%100.00%0.00%00:13:06786.6130.12%
Tfincombank.com345.62K0.02%0.00%100.00%00:00:002400.00%
Trtax.criteo.com1645.31K0.02%0.00%100.00%00:00:022.9190.00%
Tavatars-fast.yandex.net:443344.77K0.02%100.00%0.00%00:00:1111.7800.00%
Tmail.radar.imgsmail.ru:4431243.58K0.02%100.00%0.00%00:26:471.607.1490.24%
Tjs-ru.redtram.com143.41K0.02%100.00%0.00%00:00:00440.00%
Twebrowser.mail.ru:4431743.17K0.02%100.00%0.00%00:24:001.440.7630.22%
Ts8.gismeteo.md:4431142.11K0.02%100.00%0.00%00:03:27207.4140.03%
Tclients5.google.com:443841.06K0.02%100.00%0.00%00:09:55595.6110.09%
Ti.cackle.me:443540.78K0.02%100.00%0.00%00:00:044.6870.00%
Tplatform.instagram.com:443240.68K0.02%100.00%0.00%00:00:3232.9860.00%
Ts0.2mdn.net:443140.17K0.02%100.00%0.00%00:01:0060.0890.01%
Teadaily.com439.77K0.02%0.00%100.00%00:00:005220.00%
Tton.twimg.com:443939.72K0.02%100.00%0.00%00:00:5151.0990.01%
Tdps.bing.com:443639.55K0.02%100.00%0.00%00:01:56116.1270.02%
Tapi.odnoklassniki.ru938.95K0.02%100.00%0.00%00:00:003610.00%DENIED
Tcounter.rambler.ru238.88K0.02%0.00%100.00%00:00:001220.00%
Trexchange.begun.ru438.04K0.02%0.00%100.00%00:00:022.2190.00%
Tbs.yandex.ru:443637.66K0.02%100.00%0.00%00:00:1414.7420.00%
Tconfig.messenger.msn.com837.66K0.02%0.00%100.00%00:00:022.0500.00%
Tdownload.microsoft.com537.55K0.02%0.00%100.00%00:00:003520.00%
Tshare.pluso.ru:443537.28K0.02%100.00%0.00%00:00:055.2290.00%
Tyandex.st:443136.47K0.02%100.00%0.00%00:00:1515.4100.00%
Tshare.yandex.net:4431836.44K0.02%100.00%0.00%00:11:22682.1770.10%
Tcdn.onthe.io:443836.28K0.02%100.00%0.00%00:01:2989.3400.01%
Twatson.microsoft.com:443636.00K0.02%100.00%0.00%00:00:3535.8740.01%
Tgn.symcd.com1935.06K0.02%0.00%100.00%00:00:022.3830.00%
Tcdn.admixer.net3935.06K0.02%0.00%100.00%00:00:055.7370.00%
Twww.tns-counter.ru6334.80K0.02%0.00%100.00%00:00:2323.5840.00%
Tjs.redtram.com:443833.95K0.02%100.00%0.00%00:01:1474.1690.01%
Twww.phoenix-widget.com333.91K0.02%0.00%100.00%00:00:011.2690.00%
Tssl.google-analytics.com:443733.84K0.02%100.00%0.00%00:16:571.017.6150.15%
Tengine.goodadvert.ru6733.58K0.02%0.00%100.00%00:00:1515.3690.00%
Taa-nb.lentainform.com1733.39K0.02%0.00%100.00%00:00:1010.9640.00%
Twww.googletagmanager.com:443133.19K0.02%100.00%0.00%00:00:3838.0560.01%
Tinv-nets.admixer.net3433.06K0.02%0.00%100.00%00:00:044.4330.00%
Td8.ce.b0.a0.top.mail.ru2832.98K0.02%0.00%100.00%00:00:1717.1450.00%
Tst.yandexadexchange.net:443632.94K0.02%100.00%0.00%00:00:044.2050.00%
Tt.teads.tv8631.47K0.01%0.00%100.00%00:04:48288.0500.04%
Tpano.ria.ru1031.17K0.01%0.00%100.00%00:00:066.2550.00%
Ts.sputnik.mail.ru4030.96K0.01%0.00%100.00%00:00:077.5760.00%
Twww.gstatic.com1330.76K0.01%82.03%17.97%00:00:001390.00%
Tassets.pinterest.com:443230.50K0.01%100.00%0.00%00:00:006780.00%
Tie9cvlist.ie.microsoft.com530.31K0.01%0.00%100.00%00:00:007270.00%
Tlikemore-fe.go.mail.ru:443230.14K0.01%100.00%0.00%00:00:011.4420.00%
Twww.googletagservices.com:443529.95K0.01%100.00%0.00%00:08:40520.6800.08%
Tm.hotmail.com:4431129.60K0.01%100.00%0.00%00:11:28688.5780.10%
Tjs.smi2.ru1128.81K0.01%0.00%100.00%00:00:066.8780.00%
Tad.adriver.ru:443728.00K0.01%100.00%0.00%00:00:001100.00%DENIED
Timg1.eadaily.com327.96K0.01%24.73%75.27%00:00:002320.00%
Tw.visualdna.com1927.88K0.01%0.00%100.00%00:00:033.7240.00%
Tstat.sputnik.ru7627.85K0.01%1.17%98.83%00:00:088.8550.00%
Tuserapi.com:443127.78K0.01%100.00%0.00%00:00:3535.3370.01%
Tajax.googleapis.com127.64K0.01%0.00%100.00%00:00:001200.00%
Tupics.yandex.net:443427.22K0.01%100.00%0.00%00:00:1515.8310.00%
Tnews.net.finam.ru1627.20K0.01%0.00%100.00%00:00:022.5280.00%
Tajax.aspnetcdn.com:443326.29K0.01%100.00%0.00%00:00:1212.7750.00%
Tsecure.skypeassets.com:443625.81K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6760.00%
Timg7.eadaily.com325.42K0.01%32.68%67.32%00:00:002480.00%
Tresize.yandex.net:443325.12K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6870.00%
Tru.redtram.com:443324.55K0.01%100.00%0.00%00:00:055.9890.00%
Tgoods.ru.redtram.com624.42K0.01%80.70%19.30%00:00:001070.00%
Tcode.createjs.com:443824.38K0.01%100.00%0.00%00:03:33213.5190.03%
Ttags.bluekai.com3724.03K0.01%0.00%100.00%00:00:088.4900.00%
Ti.cackle.me723.23K0.01%0.00%100.00%00:00:006040.00%
Tok.go.mail.ru:443222.65K0.01%100.00%0.00%00:00:033.5590.00%
Tcrl.microsoft.com7622.51K0.01%21.80%78.20%00:00:002910.00%
Treceptin.ru422.15K0.01%0.00%100.00%00:00:033.5840.00%
Tautocounter.marketgid.com:443422.08K0.01%100.00%0.00%00:00:011.4300.00%
Twww.e2.medianetworks.ru621.86K0.01%82.89%17.11%00:00:003290.00%
Tst4.gismeteo.ru:443121.28K0.01%100.00%0.00%00:00:1010.4260.00%
Tgdero.hit.gemius.pl621.26K0.01%0.00%100.00%00:00:033.9060.00%
Th.holder.com.ua3521.18K0.01%0.00%100.00%00:00:066.3980.00%
Tsync.teads.tv2121.15K0.01%0.00%100.00%00:01:0565.3970.01%
Ttube.buzzoola.com421.07K0.01%0.00%100.00%00:00:005090.00%
Tstatic.videonow.ru120.37K0.01%100.00%0.00%00:00:0080.00%
Timg2-ru.redtram.com420.28K0.01%0.00%100.00%00:00:022.3650.00%
Tfront.facetz.net4020.20K0.01%0.00%100.00%00:00:1919.0400.00%
Timg.youtube.com:443120.18K0.01%100.00%0.00%00:00:011.5830.00%
Tc1n1.hypercomments.com:443419.09K0.01%100.00%0.00%00:00:2121.4120.00%
Tc1.skype.com:443419.08K0.01%100.00%0.00%00:02:46166.7420.03%
Tconnect.mail.ru:443518.73K0.01%100.00%0.00%00:00:011.7390.00%
Tw.hypercomments.com:443418.53K0.01%100.00%0.00%00:06:17377.5380.06%
Tamigoxtn.cdnmail.ru:443118.43K0.01%100.00%0.00%00:01:0565.5650.01%
Tddpnt.advertur.ru:443318.22K0.01%100.00%0.00%00:00:033.7640.00%
Tan.mail.ru:443518.12K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6460.00%
Tjs-agent.newrelic.com:443317.99K0.01%100.00%0.00%00:04:33273.4900.04%
Tev.visualdna.com2817.95K0.01%0.00%100.00%00:01:52112.3730.02%
Tplatform.instagram.com217.69K0.01%0.00%100.00%00:00:033.5610.00%
Tstats.g.doubleclick.net417.04K0.01%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tocsp.comodoca.com1716.99K0.01%28.32%71.68%00:00:022.0070.00%
Tmatch.adsrvr.org:443416.98K0.01%100.00%0.00%00:03:13193.5060.03%
Tcache.betweendigital.com:443116.84K0.01%100.00%0.00%00:00:004380.00%
Tspb.bid.run:443516.60K0.01%100.00%0.00%00:00:011.6450.00%
Tping.chartbeat.net4016.52K0.01%0.00%100.00%00:00:099.3440.00%
Tsb.scorecardresearch.com:443316.46K0.01%100.00%0.00%00:06:19379.3170.06%
Timgn.marketgid.com116.27K0.01%0.00%100.00%00:00:001660.00%
Ttcr.tynt.com116.06K0.01%0.00%100.00%00:00:009070.00%
Tstatic.smi2.net1216.04K0.01%58.96%41.04%00:00:011.4730.00%
Tpagestat.mmi.bemobile.ua5515.87K0.01%0.00%100.00%00:00:022.0030.00%
Tyabs.yandex.ru:443215.45K0.01%100.00%0.00%00:00:1010.7910.00%
Tmediator.imgsmail.ru:443215.36K0.01%100.00%0.00%00:00:011.1970.00%
Tsync.1rx.io:443415.06K0.01%100.00%0.00%00:00:2525.4220.00%
Tcss.redtram.com:443214.74K0.01%100.00%0.00%00:00:005210.00%
Tclients1.google.com1914.61K0.01%26.06%73.94%00:00:022.3470.00%
Tcse.google.com:443414.46K0.01%100.00%0.00%00:00:011.1240.00%
Tmy.mail.ru314.29K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tadvombat.ru2514.23K0.01%0.00%100.00%00:00:077.2970.00%
Tsmi2.ru:443214.21K0.01%100.00%0.00%00:00:003570.00%
Tproxy.railway:80803814.17K0.01%100.00%0.00%00:00:00230.00%
Te.cackle.me613.88K0.01%0.00%100.00%00:00:009170.00%
Tload.s3.amazonaws.com:443413.76K0.01%100.00%0.00%00:00:2727.6040.00%
Twww.googletagservices.com1313.38K0.01%0.00%100.00%00:00:066.5440.00%
Tocsp.trust-provider.com1113.23K0.01%100.00%0.00%00:00:033.0530.00%
Toldimg.ria.ru:443213.13K0.01%100.00%0.00%00:00:2020.7060.00%
Tc.bing.com:443313.09K0.01%100.00%0.00%00:02:43163.0180.02%
Tocsp.globalsign.com612.53K0.01%82.87%17.13%00:00:003050.00%
Tocsp2.globalsign.com612.51K0.01%82.38%17.62%00:00:001700.00%
Ts.amigo.mail.ru5512.43K0.01%0.00%100.00%00:00:099.8440.00%
Tsync.search.spotxchange.com:443312.20K0.01%100.00%0.00%00:01:3797.2790.01%
Tservice.amigo.mail.ru:443312.14K0.01%100.00%0.00%00:03:45225.8230.03%
Tstatic.doubleclick.net:443312.09K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tpage-view-ingestion.appspot.com2912.05K0.01%0.00%100.00%00:00:1212.0910.00%
Tengine2.goodadvert.ru2512.02K0.01%0.00%100.00%00:00:055.2980.00%
Tapi.facebook.com:443312.02K0.01%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tmatch.ads.betweendigital.com:443211.91K0.01%100.00%0.00%00:01:1676.7250.01%
Tgo.microsoft.com4511.79K0.01%0.00%100.00%00:00:033.2710.00%
Tls.hit.gemius.pl:443411.10K0.01%100.00%0.00%00:00:1111.0810.00%
Tandroid.clients.google.com:443210.83K0.01%100.00%0.00%00:08:03483.9710.07%
Tshare.yandex.ru:443310.66K0.01%100.00%0.00%00:00:022.0810.00%
Tp.novostimira.biz610.65K0.01%0.00%100.00%00:00:009660.00%
Ttags.bluekai.com:443310.56K0.01%100.00%0.00%00:02:47167.1110.03%
Th.cackle.me310.43K0.00%0.00%100.00%00:00:002720.00%
Ti.mediatraffic.com.ua610.32K0.00%3.18%96.82%00:00:001370.00%
Timg3.eadaily.com110.24K0.00%0.00%100.00%00:00:001420.00%
Tudb.goodadvert.ru2510.17K0.00%0.00%100.00%00:00:088.3580.00%
Tavatars.yandex.net:443210.11K0.00%100.00%0.00%00:01:0161.6280.01%
Ti2.wp.com:443110.00K0.00%100.00%0.00%00:00:011.0950.00%
Trc.redtram.com:44329.93K0.00%100.00%0.00%00:00:2121.8160.00%
Ta.republer.com:44319.91K0.00%100.00%0.00%00:00:011.0380.00%
Twow.cosmo.ru69.90K0.00%0.00%100.00%00:00:044.6320.00%
Tkinoafisha.ua39.76K0.00%0.00%100.00%00:00:022.8100.00%
Tjs.grt03.com19.68K0.00%100.00%0.00%00:00:00670.00%
Tocsp.usertrust.com139.66K0.00%90.30%9.70%00:00:004580.00%
Tua.hit.gemius.pl149.59K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7460.00%
Tw.uptolike.com179.52K0.00%0.00%100.00%00:00:088.4130.00%
Tddnk.advertur.ru:44359.50K0.00%100.00%0.00%00:00:011.0920.00%
Timg.redtram.com:44319.34K0.00%100.00%0.00%00:00:1818.5180.00%
Tyandex.ocsp-responder.com59.25K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2700.00%
Tgp.symcd.com59.20K0.00%0.00%100.00%00:00:011.4170.00%
Tid.google.com:44329.15K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.1370.00%
Tocsp1.wosign.com49.13K0.00%0.00%100.00%00:00:003230.00%
Timg4.eadaily.com19.12K0.00%0.00%100.00%00:00:001430.00%
Tstatic1.eadaily.com29.06K0.00%100.00%0.00%00:00:008130.00%DENIED
Tocsp.startssl.com48.99K0.00%0.00%100.00%00:00:006890.00%
Tvassg142.ocsp.omniroot.com48.77K0.00%100.00%0.00%00:00:009750.00%
Tsync.republer.com:44328.74K0.00%100.00%0.00%00:00:009690.00%
Tl.longtailvideo.com68.66K0.00%25.95%74.05%00:00:066.8910.00%
Tgasurvey.gemius.com48.66K0.00%0.00%100.00%00:00:004270.00%
Tt.contentinsights.com38.66K0.00%0.00%100.00%00:00:009000.00%
T101.adwired.mobi178.43K0.00%0.00%100.00%00:01:57117.1050.02%
Tapi.pinterest.com:44338.33K0.00%100.00%0.00%00:09:00540.8940.08%
Tac-nb.lentainform.com:44318.13K0.00%100.00%0.00%00:00:002170.00%
Tsync.rambler.ru277.84K0.00%0.00%100.00%00:00:1010.3700.00%
Tmedia.wow.cosmo.ru37.63K0.00%0.00%100.00%00:00:022.5930.00%
Timg2.eadaily.com17.60K0.00%0.00%100.00%00:00:001570.00%
Tocsp.digicert.com97.53K0.00%41.29%58.71%00:00:005130.00%
Timg5.eadaily.com:44317.47K0.00%100.00%0.00%00:00:011.5360.00%
Timg1.eadaily.com:44317.47K0.00%100.00%0.00%00:00:011.5080.00%
Tisrg.trustid.ocsp.identrust.com47.43K0.00%75.10%24.90%00:00:011.2710.00%
Tocsp.msocsp.com37.41K0.00%66.67%33.33%00:00:002040.00%
Tads.betweendigital.com:44317.35K0.00%100.00%0.00%00:00:011.7210.00%
Tmc.yandex.ua:44317.26K0.00%100.00%0.00%00:00:011.5370.00%
Tpano.img.ria.ru:44317.25K0.00%100.00%0.00%00:00:3434.5440.01%
Trtb.am15.net:44317.25K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.5140.00%
Tdmg.digitaltarget.ru:44317.21K0.00%100.00%0.00%00:00:022.8310.00%
Thtml5shiv.googlecode.com47.20K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0370.00%
Tcm.marketgid.com127.08K0.00%0.00%100.00%00:00:088.9580.00%
Ta.teads.tv157.07K0.00%0.00%100.00%00:00:1111.9760.00%
Tnews.radar.imgsmail.ru:44326.97K0.00%100.00%0.00%00:04:17257.0310.04%
Tstats.seedr.com:44316.92K0.00%100.00%0.00%00:00:3333.7540.01%
Trecreativ.ru46.91K0.00%9.09%90.91%00:00:002760.00%
Tdoc.echoban.ru26.79K0.00%0.00%100.00%00:00:004270.00%
Tb.scorecardresearch.com186.75K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2730.00%
Tcmd.kp.ua56.69K0.00%0.00%100.00%00:00:001560.00%
Tcackle.me:44316.67K0.00%100.00%0.00%00:00:005840.00%
Tocsp6.wosign.com36.59K0.00%0.00%100.00%00:00:004770.00%
Tpix04.revsci.net:44316.59K0.00%100.00%0.00%00:00:077.8380.00%
Tdatadrivensolution.com:44326.59K0.00%100.00%0.00%00:00:1919.0590.00%
Tcdnjs.cloudflare.com:44316.57K0.00%100.00%0.00%00:00:022.5680.00%
Tadcode.rontar.com:44316.55K0.00%100.00%0.00%00:01:59119.4560.02%
Tcounter.rambler.ru:44316.46K0.00%100.00%0.00%00:00:007770.00%
Tu10933.29.spylog.com16.39K0.00%100.00%0.00%00:00:00940.00%DENIED
Tpass.yandex.ru:44316.39K0.00%100.00%0.00%00:00:044.7710.00%
Tnativerollruanalytics.solution.weborama.fr:44316.39K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.3310.00%
Tkiks.yandex.ru:44316.38K0.00%100.00%0.00%00:00:044.8080.00%
Tbs.amigo.mail.ru456.33K0.00%0.00%100.00%00:00:055.5250.00%
Tawaps.yandex.net:44316.33K0.00%100.00%0.00%00:00:044.7220.00%
Tn-ssl.ria.ru:44316.29K0.00%100.00%0.00%00:00:2929.8370.00%
Tsource.mmi.bemobile.ua86.14K0.00%76.00%24.00%00:00:022.7340.00%
Taimfar.solution.weborama.fr:44316.13K0.00%100.00%0.00%00:00:003540.00%
Tjsn.24smi.net16.11K0.00%0.00%100.00%00:00:001010.00%
Tad.dumedia.ru:44316.07K0.00%100.00%0.00%00:00:1313.0880.00%
Ttarget.smi2.net:44316.05K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.4370.00%
Tsync.pool.datamind.ru:44315.99K0.00%100.00%0.00%00:00:4141.5400.01%
Ttarget.smi2.ru:44315.96K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.2870.00%
Tcdn01.seedr.com:44315.86K0.00%100.00%0.00%00:00:3737.1320.01%
Tx01.aidata.io:44315.72K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.5580.00%
Tconnect.ok.ru225.69K0.00%0.00%100.00%00:00:1414.0120.00%
Tru-gmtdmp.mookie1.com:44315.68K0.00%100.00%0.00%00:00:3333.5370.01%
Ttn.symcd.com35.65K0.00%66.79%33.21%00:00:001160.00%
Tg4p.redtram.com:44315.52K0.00%100.00%0.00%00:00:1818.7060.00%
Tst7.gismeteo.ru:44315.50K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.2690.00%
Tgv.symcd.com35.47K0.00%0.00%100.00%00:00:006300.00%
Tsmi2.tv25.46K0.00%0.00%100.00%00:00:003860.00%
Tsync.botscanner.com:44315.46K0.00%100.00%0.00%00:01:58118.6730.02%
Tpx.adhigh.net:44315.45K0.00%100.00%0.00%00:00:022.0230.00%
Tie7-js.googlecode.com35.43K0.00%0.00%100.00%00:00:007710.00%
Tg.symcd.com35.38K0.00%66.80%33.20%00:00:002600.00%
Tcs313529.vk.me15.36K0.00%0.00%100.00%00:00:5959.3700.01%
Tfavicon.yandex.net75.33K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0540.00%
Tcs313520.vk.me35.25K0.00%0.00%100.00%00:01:2181.3980.01%
Tcs604322.vk.me25.22K0.00%50.09%49.91%00:00:011.0490.00%
Twatson.microsoft.com255.10K0.00%0.00%100.00%00:00:044.9160.00%
Trtax.criteo.com:44315.05K0.00%100.00%0.00%00:00:033.1240.00%
Tui.skype.com135.04K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9630.00%
Tcs626329.vk.me24.91K0.00%100.00%0.00%00:00:00650.00%
Tsync.rtb.beeline.ru:44314.89K0.00%100.00%0.00%00:01:0565.5970.01%
Tcsi.gstatic.com:44314.88K0.00%100.00%0.00%00:00:1414.1540.00%
Thit4.hotlog.ru14.88K0.00%100.00%0.00%00:00:001140.00%DENIED
Tsyncsw.pool.datamind.ru:44314.84K0.00%100.00%0.00%00:01:0060.4030.01%
Twww.linkedin.com:44324.83K0.00%100.00%0.00%00:03:51231.6520.03%
Twww.facebook.com14.82K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tmediator.imgsmail.ru14.69K0.00%0.00%100.00%00:00:007590.00%
Tgdero.hit.gemius.pl:44354.61K0.00%100.00%0.00%00:00:5858.2770.01%
T91.190.219.43:44324.61K0.00%100.00%0.00%02:45:129.912.6251.49%
Tawaps.yandex.ru94.60K0.00%0.00%100.00%00:00:011.6280.00%
Tib.adnxs.com54.59K0.00%0.00%100.00%00:00:007270.00%
Tvideo.trafmag.com14.47K0.00%100.00%0.00%00:00:007780.00%DENIED
Tredirector.gvt1.com54.45K0.00%0.00%100.00%00:00:004560.00%
Tsafebrowsing.googleusercontent.com14.35K0.00%100.00%0.00%00:00:001700.00%DENIED
Tinformers.orakul.ua134.19K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7280.00%
T31.202.7.228:44314.11K0.00%100.00%0.00%00:00:1414.6520.00%
Tsync.1dmp.io:44314.03K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.9700.00%
Tbid.g.doubleclick.net:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ttarget.mirtesen.ru:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:00570.00%DENIED
Tssp.adriver.ru:44314.00K0.00%100.00%0.00%00:00:00570.00%DENIED
Tjs.hotlog.ru:44314.00K0.00%100.00%0.00%00:00:00820.00%DENIED
Tads.adfox.ru:44314.00K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tt.symcd.com23.97K0.00%48.76%51.24%00:00:007920.00%
Tsinoptik.ua23.92K0.00%0.00%100.00%00:00:009370.00%
T76.182.203.116:44323.92K0.00%100.00%0.00%00:11:17677.9600.10%
Tmatch.adexchange.io:44313.92K0.00%100.00%0.00%00:00:1818.0530.00%
Tplatform.twitter.com93.87K0.00%15.88%84.12%00:00:044.8010.00%
Tdsp.kavanga.ru:44323.83K0.00%100.00%0.00%00:00:006960.00%
T0gmd.net:44313.81K0.00%100.00%0.00%00:00:011.4410.00%
Tbs.yandex.ru23.81K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0810.00%
Tlog.pinterest.com:44313.79K0.00%100.00%0.00%00:00:055.1840.00%
Tx01.aidata.io63.76K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1380.00%
T212.247.22.140:44323.62K0.00%100.00%0.00%00:08:50530.1330.08%
Tpixel-a.sitescout.com:44313.60K0.00%100.00%0.00%00:00:066.0450.00%
Tgaua.hit.gemius.pl43.59K0.00%0.00%100.00%00:00:011.3890.00%
Tg2.symcb.com23.59K0.00%100.00%0.00%00:00:00550.00%
Tinformers.ukr.net43.53K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0020.00%
Tamigo.appsmail.ru93.52K0.00%0.00%100.00%00:00:011.4570.00%
Tt.insigit.com:44313.43K0.00%100.00%0.00%00:00:3535.8020.01%
Tgaru.hit.gemius.pl:44313.41K0.00%100.00%0.00%00:00:003340.00%
T131.111.165.21:44313.40K0.00%100.00%0.00%00:08:41521.4450.08%
T195.113.24.219:44313.34K0.00%100.00%0.00%00:10:54654.8220.10%
Tmob.beeline.ru:44313.25K0.00%100.00%0.00%00:00:002720.00%
Tcs626730.vk.me13.23K0.00%0.00%100.00%00:00:005370.00%
Tcdp1.public-trust.com13.20K0.00%100.00%0.00%00:00:002620.00%
Tocsp.trustwave.com23.18K0.00%100.00%0.00%00:00:00860.00%
Taz703203.vo.msecnd.net62.94K0.00%0.00%100.00%00:00:008710.00%
Tst.e2.medianetworks.ru12.90K0.00%0.00%100.00%00:00:001640.00%
Tcs543107.vk.me12.87K0.00%0.00%100.00%00:00:001690.00%
Texchange.buzzoola.com42.82K0.00%0.00%100.00%00:00:004590.00%
T91.190.218.51:44312.79K0.00%100.00%0.00%07:18:5526.335.8263.97%
Tc.bigmir.net72.77K0.00%0.00%100.00%00:00:022.3290.00%
Twww.msftncsi.com112.77K0.00%0.00%100.00%00:00:003670.00%
Tcs631530.vk.me12.76K0.00%0.00%100.00%00:00:004710.00%
Toredero.com:44312.74K0.00%100.00%0.00%00:01:3090.5610.01%
Tcs621125.vk.me12.73K0.00%0.00%100.00%00:00:001760.00%
Tcs630825.vk.me12.70K0.00%0.00%100.00%00:00:001720.00%
Tcs836235.vk.me12.67K0.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcs628124.vk.me12.66K0.00%0.00%100.00%00:00:001800.00%
Te.visualdna.com42.66K0.00%0.00%100.00%00:00:006590.00%
Tcs637427.vk.me12.65K0.00%100.00%0.00%00:00:0050.00%
Tcs406729.vk.me12.63K0.00%0.00%100.00%00:00:001780.00%
Tria.ru102.63K0.00%0.00%100.00%00:00:088.4410.00%
Tcs624325.vk.me12.62K0.00%0.00%100.00%00:00:003880.00%
Tcs604325.vk.me12.61K0.00%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Ta1.vdna-assets.com62.59K0.00%12.97%87.03%00:00:033.4690.00%
T91.190.217.47:44312.58K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tcs631524.vk.me12.58K0.00%100.00%0.00%00:00:00640.00%
Tcs629405.vk.me12.57K0.00%0.00%100.00%00:00:001760.00%
Tcs9380.vk.me12.53K0.00%0.00%100.00%00:00:003760.00%
T131.155.124.147:44312.53K0.00%100.00%0.00%00:08:38518.8300.08%
T91.190.216.53:44312.53K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Twww.google.com12.51K0.00%0.00%100.00%00:00:002530.00%
Tls.hit.gemius.pl22.51K0.00%0.00%100.00%00:00:011.6270.00%
Tt.holder.com.ua22.48K0.00%0.00%100.00%00:00:00640.00%
Tstatic.chartbeat.com82.44K0.00%60.61%39.39%00:00:011.1780.00%
Trogde.adocean.pl42.44K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9940.00%
Tcs629128.vk.me12.43K0.00%0.00%100.00%00:00:004890.00%
Tcs604425.vk.me12.43K0.00%0.00%100.00%00:00:008500.00%
Tcs4361.vk.me12.42K0.00%0.00%100.00%00:00:005190.00%
Tcs9920.vk.me12.42K0.00%0.00%100.00%00:00:001740.00%
Tyandexadexchange.net12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:001360.00%
Tcs626119.vk.me12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0320.00%
Tcs637327.vk.me12.40K0.00%0.00%100.00%00:00:005180.00%
Tcs630818.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:005440.00%
Tcs630322.vk.me12.37K0.00%0.00%100.00%00:00:001870.00%
Tg.msn.com52.33K0.00%0.00%100.00%00:00:006920.00%
Tcs608517.vk.me12.32K0.00%0.00%100.00%00:00:005190.00%
Tcs624317.vk.me12.30K0.00%0.00%100.00%00:00:001870.00%
Tcs5287.vk.me12.30K0.00%0.00%100.00%00:00:005370.00%
T91.190.216.56:44312.29K0.00%100.00%0.00%00:55:303.330.8850.50%
Tcs310528.vk.me12.29K0.00%100.00%0.00%00:00:00620.00%
Tcs628528.vk.me12.26K0.00%0.00%100.00%00:00:008480.00%
Tmediatoday.ru32.26K0.00%11.36%88.64%00:00:008510.00%
Tcounter.marketgid.com72.24K0.00%0.00%100.00%00:00:033.6100.00%
Tcs620326.vk.me12.20K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcs621517.vk.me12.16K0.00%0.00%100.00%00:00:002310.00%
Tcs836121.vk.me12.15K0.00%0.00%100.00%00:00:008480.00%
Tcs7003.vk.me12.13K0.00%0.00%100.00%00:00:001740.00%
Tcs630827.vk.me12.13K0.00%0.00%100.00%00:00:005190.00%
Tn4p-ru.redtram.com22.11K0.00%0.00%100.00%00:00:001700.00%
Twww.microsoft.com12.05K0.00%0.00%100.00%00:00:00330.00%
Tocsp.thawte.com12.04K0.00%100.00%0.00%00:00:00930.00%
Tcsi.gstatic.com62.04K0.00%0.00%100.00%00:00:022.1950.00%
Tdb.c8.b1.a2.top.mail.ru22.03K0.00%0.00%100.00%00:00:011.9980.00%
Tbandatyt.ru32.00K0.00%0.00%100.00%00:00:008640.00%
Tcs630226.vk.me11.99K0.00%0.00%100.00%00:00:005370.00%
Tcs630716.vk.me11.99K0.00%0.00%100.00%00:00:005370.00%
Tcs5778.vk.me11.97K0.00%0.00%100.00%00:00:005130.00%
Tcs411420.vk.me11.97K0.00%100.00%0.00%00:00:00620.00%
Tsubca.ocsp-certum.com11.97K0.00%0.00%100.00%00:00:002120.00%
Tcs637925.vk.me11.95K0.00%0.00%100.00%00:00:005190.00%
Tcs323629.vk.me11.92K0.00%0.00%100.00%00:00:001780.00%
Tyandex.st11.90K0.00%0.00%100.00%00:00:001680.00%
Ttg.symcd.com11.88K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tstrato-ocsp.digitalcertvalidation.com11.86K0.00%0.00%100.00%00:00:003360.00%
Tctldl.windowsupdate.com61.84K0.00%0.00%100.00%00:00:00770.00%
Tautocounter.lentainform.com51.80K0.00%0.00%100.00%00:00:044.3770.00%
T91.190.216.125:44321.79K0.00%100.00%0.00%00:00:5959.1260.01%
Tocsp.geotrust.com11.78K0.00%0.00%100.00%00:00:001680.00%
Trapidssl-ocsp.geotrust.com11.75K0.00%0.00%100.00%00:00:001340.00%
Timg.ru.redtram.com11.73K0.00%100.00%0.00%00:00:00390.00%
Tmontblanc.rambler.ru11.69K0.00%0.00%100.00%00:00:001800.00%
T91.190.216.62:44321.65K0.00%100.00%0.00%03:20:2712.027.8081.81%
Tdata.24smi.net11.61K0.00%0.00%100.00%00:00:006080.00%
Tu.holder.com.ua41.60K0.00%0.00%100.00%00:00:1010.1910.00%
Tag-gb.marketgid.com21.54K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1200.00%
Twww.public-trust.com11.54K0.00%0.00%100.00%00:00:003950.00%
Tc.marketgid.com51.40K0.00%0.00%100.00%00:00:003280.00%
T91.190.216.212:443281.39K0.00%100.00%0.00%00:01:3191.6910.01%
Tdl.google.com41.37K0.00%100.00%0.00%00:00:004630.00%DENIED
Tddgu.ddos-guard.net21.34K0.00%0.00%100.00%00:00:006450.00%
Tshare.yandex.ru21.34K0.00%0.00%100.00%00:00:003280.00%
Ttop100-images.rambler.ru11.31K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tru451.org11.28K0.00%0.00%100.00%00:00:00820.00%
Tocsp.comodoca4.com11.19K0.00%0.00%100.00%00:00:001940.00%
Tac-gb.marketgid.com11.18K0.00%0.00%100.00%00:00:003410.00%
Tsync.rtbooster.com21.16K0.00%0.00%100.00%00:00:001590.00%
Tfront.sspicy.ru21.15K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0600.00%
Tc.lentainform.com41.12K0.00%0.00%100.00%00:00:002680.00%
Tocsp.int-x3.letsencrypt.org19860.00%0.00%100.00%00:00:00360.00%
Tab-nb.marketgid.com19850.00%0.00%100.00%00:00:00750.00%
Tb.kavanga.ru29830.00%0.00%100.00%00:00:011.2220.00%
Tsite.yandex.net39780.00%33.74%66.26%00:00:011.3320.00%
Tid.kp.ua39600.00%0.00%100.00%00:00:00900.00%
Timage5.pubmatic.com19450.00%0.00%100.00%00:00:002640.00%
Ti.holder.com.ua19430.00%0.00%100.00%00:00:00430.00%
T91.190.218.55:44319330.00%100.00%0.00%04:48:4517.325.7402.61%
Tstaging.trafex.net29290.00%0.00%100.00%00:00:001340.00%
Tbluekai-sync.dotomi.com29290.00%0.00%100.00%00:00:002810.00%
T188.26.55.136:44319240.00%100.00%0.00%00:07:48468.7070.07%
Tfonts.googleapis.com29230.00%0.00%100.00%00:00:001520.00%
T91.190.216.25:443148960.00%100.00%0.00%00:03:30210.2680.03%
T96.18.157.111:44368880.00%100.00%0.00%00:02:38158.0710.02%
Twww.googleadservices.com28740.00%0.00%100.00%00:00:009490.00%
Tbam.nr-data.net27760.00%0.00%100.00%00:00:005740.00%
Trs.mail.ru27740.00%0.00%100.00%00:00:022.6300.00%
T91.190.218.65:44317730.00%100.00%0.00%00:00:5353.1960.01%
T91.190.217.48:44317730.00%100.00%0.00%00:00:1212.9220.00%
Tyandex.ru17540.00%0.00%100.00%00:00:001650.00%
Tad.mail.ru27440.00%0.00%100.00%00:00:011.0380.00%
Ta.collective-media.net17400.00%0.00%100.00%00:00:003290.00%
T89.78.174.24:44317160.00%100.00%0.00%00:10:55655.7260.10%
Trt.legolas-media.com17120.00%0.00%100.00%00:00:003530.00%
Tjsn.24smi.org27080.00%0.00%100.00%00:00:002970.00%
T91.190.216.24:443117040.00%100.00%0.00%00:02:48168.5130.03%
Txu.kp.ua27000.00%0.00%100.00%00:00:00950.00%
T91.159.176.192:44326800.00%100.00%0.00%00:08:41521.4250.08%
Tyastatic.net26780.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%
Tcrl.geotrust.com16720.00%100.00%0.00%00:00:002400.00%
Tjuke.mmi.bemobile.ua36600.00%0.00%100.00%00:00:004020.00%
Tr.i.ua26420.00%0.00%100.00%00:00:011.7340.00%
Tmob.beeline.ru16210.00%0.00%100.00%00:00:009060.00%
Tspb.bid.run25960.00%0.00%100.00%00:00:011.6010.00%
Tdatadrivensolution.com25920.00%0.00%100.00%00:00:011.0960.00%
T91.190.216.26:44395760.00%100.00%0.00%00:02:17137.6630.02%
T91.190.216.23:44395760.00%100.00%0.00%00:02:17137.4700.02%
Tui.ill.in.ua25740.00%0.00%100.00%00:00:008210.00%
Tic.tynt.com15380.00%0.00%100.00%00:00:006520.00%
Tpxl.jivox.com15240.00%0.00%100.00%00:00:006390.00%
Tsync-eu.exe.bid15220.00%0.00%100.00%00:00:009510.00%
Twww.youtube.com15020.00%0.00%100.00%00:00:00650.00%
Tcdn.connect.mail.ru14870.00%0.00%100.00%00:00:009650.00%
Tmoldindconbank.md14760.00%0.00%100.00%00:00:00100.00%
Tpixel.jumptap.com14660.00%0.00%100.00%00:00:003080.00%
Tmc.yandex.ru14660.00%0.00%100.00%00:00:007480.00%
T204.85.185.216:44334420.00%100.00%0.00%00:02:19139.2370.02%
T31.19.177.230:44334350.00%100.00%0.00%00:01:1070.2900.01%
T79.119.127.211:44314260.00%100.00%0.00%00:07:38458.7600.07%
Te0.extreme-dm.com14080.00%0.00%100.00%00:00:004720.00%
T137.74.160.54:44314040.00%100.00%0.00%00:08:35515.2470.08%
Tlogc278.xiti.com13860.00%0.00%100.00%00:00:002110.00%
T188.26.221.114:44313830.00%100.00%0.00%00:07:35455.4590.07%
Tjs-agent.newrelic.com13820.00%0.00%100.00%00:00:001250.00%
Tgoods.redtram.com13810.00%0.00%100.00%00:00:007350.00%
T91.190.218.212:443183790.00%100.00%0.00%00:01:53113.4860.02%
Tsc.tynt.com13600.00%100.00%0.00%00:00:00610.00%
T79.135.216.16:44323570.00%100.00%0.00%00:00:2424.2050.00%
Tde.tynt.com13490.00%0.00%100.00%00:00:003460.00%
Tsync.pool.datamind.ru13460.00%0.00%100.00%00:00:008340.00%
Tsync.1dmp.io13430.00%0.00%100.00%00:00:00880.00%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0080.00%DENIED
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0070.00%DENIED
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0070.00%DENIED
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0070.00%DENIED
Tbm.img.com.ua13360.00%0.00%100.00%00:00:004280.00%
Ttools.spylog.ru13280.00%100.00%0.00%00:00:00480.00%
Tt1.extreme-dm.com13280.00%100.00%0.00%00:00:005040.00%
Tcs9903.vk.me13190.00%0.00%100.00%00:00:005320.00%
Tcs203.vk.me13190.00%0.00%100.00%00:00:011.0610.00%
T35.8.244.198:44323130.00%100.00%0.00%00:01:1474.6000.01%
T89.145.132.60:44323100.00%100.00%0.00%00:01:1575.2510.01%
T98.30.71.115:44323090.00%100.00%0.00%00:01:1474.5260.01%
T75.129.142.101:44323040.00%100.00%0.00%00:00:022.9290.00%
T5.77.189.161:44322900.00%100.00%0.00%00:01:0464.5380.01%
T152.66.210.85:44322880.00%100.00%0.00%00:01:0161.4260.01%
T76.226.112.197:44322880.00%100.00%0.00%00:01:0464.2660.01%
T216.171.15.120:44322760.00%100.00%0.00%00:01:1474.0310.01%
T62.64.129.179:44332740.00%100.00%0.00%00:02:07127.0480.02%
Tfiles.goodadvert.ru12740.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tstatic.aio.media12600.00%100.00%0.00%00:00:00640.00%
Tbinupdate.mail.ru12470.00%0.00%100.00%00:00:001730.00%
Tcounter.24smi.info12400.00%0.00%100.00%00:00:001680.00%
Tk.ill.in.ua12280.00%0.00%100.00%00:00:001690.00%
T217.65.249.63:44311700.00%100.00%0.00%00:00:1111.8330.00%
T149.91.124.239:44311630.00%100.00%0.00%00:00:5959.0660.01%
T77.45.113.238:44311600.00%100.00%0.00%00:00:1111.4210.00%
T176.14.203.164:44311520.00%100.00%0.00%00:00:1616.6040.00%
T5.248.236.60:44311510.00%100.00%0.00%00:00:1111.4200.00%
T5.142.106.124:44311510.00%100.00%0.00%00:00:1212.8170.00%
T109.87.26.12:44311500.00%100.00%0.00%00:00:011.6150.00%
T67.199.162.139:44311470.00%100.00%0.00%00:00:5959.0660.01%
T86.100.172.205:44311460.00%100.00%0.00%00:00:1313.6390.00%
T161.6.145.172:44311450.00%100.00%0.00%00:00:1212.9410.00%
T87.244.154.166:44311430.00%100.00%0.00%00:00:1212.4390.00%
T78.60.199.154:44311360.00%100.00%0.00%00:00:004700.00%
T109.251.158.91:44311350.00%100.00%0.00%00:00:5959.0660.01%
T94.255.185.99:44311320.00%100.00%0.00%00:00:1212.4390.00%
T85.224.202.62:44311300.00%100.00%0.00%00:00:1313.6390.00%
T144.118.70.71:44311270.00%100.00%0.00%00:00:5858.9700.01%
T175.203.202.249:44311250.00%100.00%0.00%00:00:5959.0660.01%
T92.248.180.129:44311230.00%100.00%0.00%00:00:1111.6020.00%
T78.65.125.167:44311210.00%100.00%0.00%00:00:011.0000.00%
Tp.adsymptotic.com:44316840.00%100.00%0.00%00:00:011.8690.00%
T91.190.218.125:4431310.00%100.00%0.00%00:00:1616.2290.00%
Tsync.tidaltv.com:4431600.00%0.00%0.00%00:00:022.4040.00%
Tipv6.msftncsi.com1100.00%0.00%0.00%02:15:498.149.5941.23%
Twer.microsoft.com:443600.00%0.00%0.00%00:00:002180.00%
T109.102.211.210:443100.00%0.00%0.00%00:00:5959.2450.01%
T95.29.167.62:443100.00%0.00%0.00%00:00:099.5320.00%
Tgamd.hit.gemius.pl100.00%0.00%0.00%00:00:00260.00%
TOTAL21.17K210.56M0.05%58.48%41.52%184:20:07663.607.4620.66%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15