Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 10.39.10.48
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Twww.railway.md5915.07M13.73%33.96%66.04%00:01:58118.3970.06%
Tro.adocean.pl27011.29M10.28%22.38%77.62%00:02:20140.5680.07%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.googlevideo.com:443210.65M9.71%100.00%0.00%00:01:56116.9400.06%
Twww.jurnal.md1.39K10.07M9.18%21.27%78.73%00:08:47527.8990.27%
Tvideo.jurnaltv.md119.73M8.86%0.00%100.00%00:02:15135.5350.07%
Twww.cfm.md1027.49M6.82%0.72%99.28%00:04:59299.3220.15%DENIED
Tst.unimedia.info3157.28M6.63%59.15%40.85%00:02:12132.6160.07%
Tr1.res.office365.com:443434.30M3.92%100.00%0.00%00:06:02362.0380.19%
Toutlook.live.com:443674.27M3.90%100.00%0.00%08:23:3930.219.43415.44%
Twww.google.com:443852.63M2.40%100.00%0.00%02:30:339.033.4964.62%
Tunimedia.info151.91M1.75%0.00%100.00%00:00:1111.9110.01%
Tssl.gstatic.com:443631.85M1.69%100.00%0.00%01:41:296.089.9203.11%
Tdl.google.com:44381.33M1.22%100.00%0.00%00:15:17917.3690.47%
Ts.ytimg.com:44331.32M1.21%100.00%0.00%00:05:15315.1840.16%
Tsafebrowsing-cache.google.com:443381.32M1.21%100.00%0.00%02:24:448.684.2354.44%
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com231.25M1.15%0.00%100.00%00:00:1515.8910.01%
Twww.facebook.com:4432931.17M1.07%100.00%0.00%00:00:004180.00%DENIED
Tapis.google.com:443411.03M0.95%100.00%0.00%01:01:103.670.5971.88%
Tarmmf.adobe.com:4432993.72K0.90%100.00%0.00%00:04:40280.7870.14%
Tswx.cdn.skype.com:4437896.18K0.82%100.00%0.00%00:00:3333.8190.02%
Tword-view.officeapps.live.com:44319872.92K0.79%100.00%0.00%04:23:4315.823.7788.09%
Tdocs.google.com:4432639.93K0.58%100.00%0.00%00:05:53353.6930.18%
Twww.gstatic.com:44335618.21K0.56%100.00%0.00%00:50:223.022.0401.54%
Tconnect.facebook.net:44314593.58K0.54%100.00%0.00%00:11:35695.0950.36%
Tclient-s.gateway.messenger.live.com:44329568.81K0.52%100.00%0.00%04:24:1515.855.7768.10%
Twww.jurnaltv.md1506.65K0.46%0.00%100.00%00:00:066.5850.00%
Tstatic-asm.secure.skypeassets.com:44353485.39K0.44%100.00%0.00%02:36:069.366.7704.79%
Ts1-word-view-15.cdn.office.net:44329452.48K0.41%100.00%0.00%00:03:35215.3040.11%
Tjurnaltv.md57443.43K0.40%0.72%99.28%00:00:4141.2390.02%
Tstatic.asm.skype.com:44353346.67K0.32%100.00%0.00%01:42:266.146.5053.14%
Ttracer.railway.md:1000022313.78K0.29%0.00%100.00%00:00:044.2600.00%
Tstorage.privesc.eu4309.39K0.28%100.00%0.00%00:00:001340.00%
Tjavadl-esd-secure.oracle.com:44337306.55K0.28%100.00%0.00%00:51:383.098.5171.58%
Tstaticxx.facebook.com:44371285.56K0.26%100.00%0.00%00:00:003470.00%DENIED
Tappsforoffice.microsoft.com:44310259.15K0.24%100.00%0.00%00:00:2929.8160.02%
Tclients4.google.com:44358233.87K0.21%100.00%0.00%03:36:5413.014.3646.65%
Tbrowser.pipe.aria.microsoft.com:44340233.35K0.21%100.00%0.00%00:23:221.402.5610.72%
Tsecure.adnxs.com:44323228.50K0.21%100.00%0.00%00:02:20140.6090.07%
Tconnect.mail.ru28213.24K0.19%0.00%100.00%00:00:1111.1590.01%
Twww.privesc.eu15182.72K0.17%0.00%100.00%00:00:088.5040.00%
Tadro.hit.gemius.pl246162.72K0.15%2.55%97.45%00:00:3939.3660.02%
Tsafebrowsing.google.com:44339153.06K0.14%100.00%0.00%02:30:469.046.9674.62%
Tpagead2.googlesyndication.com34153.02K0.14%100.00%0.00%00:00:00700.00%DENIED
Tlogin.live.com:44316148.73K0.14%100.00%0.00%00:01:1171.8950.04%
Tcdn.taboola.com:44327144.94K0.13%100.00%0.00%00:01:0161.9710.03%
Tstorage.trafic.ro30137.52K0.13%0.00%100.00%00:00:033.8400.00%
Tmy.mail.ru26134.44K0.12%100.00%0.00%00:00:007920.00%DENIED
Tplatform.twitter.com8130.62K0.12%10.07%89.93%00:00:011.7070.00%
Ta248.e.akamai.net:44315127.00K0.12%100.00%0.00%00:00:1313.4290.01%
Ts1-officeapps-15.cdn.office.net:44328124.08K0.11%100.00%0.00%00:02:46166.6380.09%
Tcounter.jurnal.md288116.73K0.11%0.00%100.00%00:02:33153.6030.08%
Tauth.gfx.ms:44319116.64K0.11%100.00%0.00%00:05:06306.8480.16%
Tclients2.google.com:44325111.12K0.10%100.00%0.00%01:20:364.836.6712.47%
Tstaticxx.facebook.com23106.48K0.10%100.00%0.00%00:00:001830.00%DENIED
Tstats.g.doubleclick.net:44325100.70K0.09%100.00%0.00%00:00:001730.00%DENIED
Tcode.createjs.com:4439100.67K0.09%100.00%0.00%00:30:491.849.0680.94%
Ttt.onthe.io:44310899.09K0.09%100.00%0.00%00:29:071.747.9990.89%
Ta.lw.skype.com:4431090.01K0.08%100.00%0.00%00:10:33633.5370.32%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:4432184.84K0.08%100.00%0.00%00:00:002210.00%DENIED
Twww.googletagmanager.com584.38K0.08%0.00%100.00%00:00:011.1320.00%
Tg.bing.com:4431980.01K0.07%100.00%0.00%00:01:2383.9460.04%
Taccounts.google.com:443678.94K0.07%100.00%0.00%00:24:181.458.8670.75%
Twww.google-analytics.com:4431276.43K0.07%100.00%0.00%00:59:013.541.7921.81%
Tib.adnxs.com:4432970.25K0.06%100.00%0.00%00:01:41101.9880.05%
Ttools.google.com:4431165.50K0.06%100.00%0.00%00:04:06246.8280.13%
Ttranslate.googleapis.com:4431163.25K0.06%100.00%0.00%00:42:382.558.0371.31%
Tcm.g.doubleclick.net:4431560.28K0.05%100.00%0.00%00:00:001930.00%DENIED
Tol.at.atwola.com:4433159.53K0.05%100.00%0.00%00:01:3393.6110.05%
Ts1.gismeteo.md:4432459.07K0.05%100.00%0.00%00:14:37877.9220.45%
Tdataminerio.com:821358.48K0.05%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ta.config.skype.com:443956.34K0.05%100.00%0.00%00:00:1818.4130.01%
Ttrc.taboola.com:4432356.22K0.05%100.00%0.00%00:03:39219.2960.11%
Tpartner.googleadservices.com154.89K0.05%0.00%100.00%00:00:001560.00%
Tconfig.messenger.msn.com1250.82K0.05%0.00%100.00%00:00:022.9670.00%
Timages.taboola.com:4431849.35K0.04%100.00%0.00%00:00:4141.9820.02%
Tsecure-ams.adnxs.com:4432648.60K0.04%100.00%0.00%00:02:11131.1220.07%
Tplatform.twitter.com:443948.52K0.04%100.00%0.00%00:03:14194.0620.10%
Tacdn.adnxs.com:4432247.53K0.04%100.00%0.00%00:00:2828.7970.01%
Tapi.asm.skype.com:443745.94K0.04%100.00%0.00%00:01:52112.4830.06%
Tjs.live.net:443945.15K0.04%100.00%0.00%00:06:09369.8640.19%
Tgum.criteo.com:4431245.00K0.04%100.00%0.00%00:00:3232.3790.02%
Tclientlog.portal.office.com:443744.82K0.04%100.00%0.00%00:08:13493.1460.25%
Tads.yahoo.com:4431244.68K0.04%100.00%0.00%00:00:2424.2550.01%
Tcdn.syndication.twimg.com:4431144.41K0.04%100.00%0.00%00:02:34154.2980.08%
Tcse.google.com:443742.87K0.04%100.00%0.00%00:33:392.019.8921.03%
Tstatic.xx.fbcdn.net:4431041.09K0.04%100.00%0.00%00:01:2282.3020.04%
Tcontacts.skype.com:443240.72K0.04%100.00%0.00%00:00:088.3160.00%
Tcid-b4baf0b0977ac6eb.users.storage.live.com:443539.20K0.04%100.00%0.00%00:00:4040.9890.02%
Twww.abbyycommunity.com939.00K0.04%0.00%100.00%00:00:009190.00%
Tapps.skypeassets.com:4431038.86K0.04%100.00%0.00%00:10:11611.4420.31%
Ti.ytimg.com:443138.54K0.04%100.00%0.00%00:04:00240.2360.12%
Tsecurepubads.g.doubleclick.net:443936.44K0.03%100.00%0.00%00:00:001550.00%DENIED
Tprod.registrar.skype.com:443635.97K0.03%100.00%0.00%00:10:15615.5590.31%
Tsyndication.twitter.com:443935.54K0.03%100.00%0.00%01:44:096.249.9213.19%
Tc.bing.com:443835.27K0.03%100.00%0.00%00:00:4040.4190.02%
Twww.gismeteo.md:4431234.76K0.03%100.00%0.00%00:04:07247.4150.13%
Twww.youtube.com:443133.82K0.03%100.00%0.00%00:06:15375.5590.19%
Txsi.outlook.com:443633.57K0.03%100.00%0.00%00:01:1878.8010.04%
Tdev.microsofttranslator.com:443332.87K0.03%100.00%0.00%00:00:022.7540.00%
T394-trouter-easia-a.drip.trouter.io:443432.27K0.03%100.00%0.00%04:20:3015.630.9417.99%
Tonerm-staging.azurewebsites.net:443529.60K0.03%100.00%0.00%00:00:3333.9470.02%
Tlh4.googleusercontent.com:443428.65K0.03%100.00%0.00%00:05:44344.3720.18%
Tgo.trouter.io:443528.61K0.03%100.00%0.00%00:00:033.5680.00%
Ttop-fwz1.mail.ru5728.41K0.03%0.00%100.00%00:00:099.8750.01%
Tsb.scorecardresearch.com:4431627.31K0.02%100.00%0.00%00:00:5454.6070.03%
Tatemda.com:443827.02K0.02%100.00%0.00%00:00:022.4100.00%
Tc.live.com:443625.96K0.02%100.00%0.00%00:00:5151.7580.03%
Ti1.ytimg.com:443125.88K0.02%100.00%0.00%00:04:00240.2210.12%
Tclients1.google.com:443525.80K0.02%100.00%0.00%00:20:011.201.0030.61%
Tid.google.com:443525.39K0.02%100.00%0.00%00:13:27807.0880.41%
Tpixelus.alephd.com:4431824.18K0.02%100.00%0.00%00:00:4848.7100.02%
Twww.googleapis.com:443723.74K0.02%100.00%0.00%00:33:362.016.6801.03%
Tpixel.rubiconproject.com:443823.26K0.02%100.00%0.00%00:00:3131.0310.02%
Tcs.adingo.jp:443523.07K0.02%100.00%0.00%00:00:3232.7930.02%
Tpxl.connexity.net:443422.53K0.02%100.00%0.00%00:00:1717.0830.01%
Tproxy.railway:80802421.61K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tinteraktmd.adocean.pl1521.48K0.02%0.00%100.00%00:00:011.8170.00%
Tdsp.adfarm1.adition.com:443520.85K0.02%100.00%0.00%00:00:077.5260.00%
Tstorage.googleapis.com420.28K0.02%100.00%0.00%00:00:00610.00%DENIED
Tpix04.revsci.net:443819.97K0.02%100.00%0.00%00:00:3232.8200.02%
Tpr-bh.ybp.yahoo.com:443419.54K0.02%100.00%0.00%00:00:3737.0440.02%
Tt.wayfair.com:443418.72K0.02%100.00%0.00%00:00:4040.9630.02%
Tanimate.adobe.com:443518.66K0.02%100.00%0.00%00:06:25385.5750.20%
Twww.hotmail.com:443218.26K0.02%100.00%0.00%00:01:42102.1790.05%
Ttags.bluekai.com:443517.89K0.02%100.00%0.00%00:01:0464.3110.03%
Tfonts.gstatic.com:443117.13K0.02%100.00%0.00%00:04:00240.2350.12%
Twww.gstatic.com616.99K0.02%43.59%56.41%00:00:001040.00%
Tcse.google.md:443316.96K0.02%100.00%0.00%00:08:01481.7310.25%
Tpixel.everesttech.net:443616.47K0.02%100.00%0.00%00:00:1818.8990.01%
Tadocean-ro.hit.gemius.pl2516.37K0.01%0.00%100.00%00:00:033.2180.00%
Tp.rfihub.com:443516.26K0.01%100.00%0.00%00:00:4444.7180.02%
Tstatic.doubleclick.net:443416.10K0.01%100.00%0.00%00:00:001650.00%DENIED
Tscontent.xx.fbcdn.net:443216.04K0.01%100.00%0.00%00:01:0666.1600.03%
Tmail.live.com:443215.86K0.01%100.00%0.00%00:00:1919.7920.01%
Trp.gwallet.com:443413.60K0.01%100.00%0.00%00:00:3939.4150.02%
Tadadvisor.net:443613.55K0.01%100.00%0.00%00:00:044.7910.00%
Tsync.ligadx.com:443313.50K0.01%100.00%0.00%00:04:19259.4860.13%
Tsync.ipredictive.com:443413.21K0.01%100.00%0.00%00:00:4040.1060.02%
Ts.aolcdn.com:443313.13K0.01%100.00%0.00%00:00:4141.4380.02%
Tad.sxp.smartclip.net:443512.98K0.01%100.00%0.00%00:00:055.7300.00%
Tebdr3.com:443812.71K0.01%100.00%0.00%00:00:3131.5210.02%
Tads.lfstmedia.com:443512.68K0.01%100.00%0.00%00:00:1212.2230.01%
Tprod.tpc.skype.com:443212.68K0.01%100.00%0.00%00:00:022.4130.00%
Tflagsapi.skype.com:443212.64K0.01%100.00%0.00%00:00:011.7120.00%
Tdis.criteo.com:443412.60K0.01%100.00%0.00%00:00:011.9160.00%
Twww.msn.com312.57K0.01%0.00%100.00%00:00:006940.00%
Todr.mookie1.com:443812.43K0.01%100.00%0.00%00:00:1313.7520.01%
Tce.lijit.com:443512.32K0.01%100.00%0.00%00:00:088.4000.00%
Tkes.skype.com:443212.30K0.01%100.00%0.00%00:00:011.9380.00%
Tpixel.sitescout.com:443811.93K0.01%100.00%0.00%00:00:3939.2280.02%
Tus-u.openx.net:443411.85K0.01%100.00%0.00%00:00:3636.4250.02%
Tcc.chango.com:443511.31K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6890.00%
Ts.thebrighttag.com:443511.18K0.01%100.00%0.00%00:00:4848.2590.02%
Tsync.teads.tv:443710.99K0.01%100.00%0.00%00:01:0363.1330.03%
Tcrl.microsoft.com3610.76K0.01%0.00%100.00%00:00:011.8800.00%
Tgamd.hit.gemius.pl1510.24K0.01%0.00%100.00%00:00:022.3020.00%
Tx.skimresources.com:443410.15K0.01%100.00%0.00%00:00:5555.6900.03%
Tm.addthis.com1710.11K0.01%0.00%100.00%00:00:033.6520.00%
Tapi.skype.com:443310.05K0.01%100.00%0.00%00:00:011.7610.00%
Tinteraktadmd.hit.gemius.pl159.83K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3430.00%
Tstags.bluekai.com:44339.59K0.01%100.00%0.00%00:00:4646.9150.02%
Tb.config.skype.com:44319.01K0.01%100.00%0.00%00:00:044.7170.00%
T217.26.164.60:1000228.97K0.01%100.00%0.00%00:00:00230.00%DENIED
Tcontent.googleapis.com:44318.96K0.01%100.00%0.00%00:01:51111.1210.06%
Twww.google.md138.60K0.01%0.00%100.00%00:00:022.5720.00%
Tredirector.gvt1.com68.55K0.01%58.44%41.56%00:00:004620.00%
Tidsync.rlcdn.com:44348.06K0.01%100.00%0.00%00:00:3838.3010.02%
Tsync.mathtag.com:44377.97K0.01%100.00%0.00%00:01:0969.1060.04%
Ttracker.adotmob.com:44347.91K0.01%100.00%0.00%00:01:3494.8030.05%
Tyoutube.googleapis.com:44317.84K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.3080.12%
Tcms.quantserve.com:44357.68K0.01%100.00%0.00%00:00:011.9490.00%
Tls.hit.gemius.pl:44387.57K0.01%100.00%0.00%00:02:59179.9690.09%
Tpixel.advertising.com:44347.52K0.01%100.00%0.00%00:00:2121.3700.01%
Twww.googletagservices.com57.43K0.01%0.00%100.00%00:00:007080.00%
Ts.youtube.com:44317.27K0.01%100.00%0.00%00:06:54414.8460.21%
Tcm.adgrx.com:44347.13K0.01%100.00%0.00%00:00:1111.3950.01%
Tdl.google.com87.01K0.01%100.00%0.00%00:00:003890.00%DENIED
Tbidi-geo.mythings.com:44346.88K0.01%100.00%0.00%00:00:1111.3070.01%
Teb2.3lift.com:44346.60K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6200.00%
T243-trouter-cus-a.drip.trouter.io:44326.54K0.01%100.00%0.00%00:01:3090.3270.05%
Tdsum-sec.casalemedia.com:44346.22K0.01%100.00%0.00%00:00:1010.9520.01%
Tmatch.sharethrough.com:44346.16K0.01%100.00%0.00%00:00:033.7790.00%
Tcdn.at.atwola.com:44316.12K0.01%100.00%0.00%00:00:003030.00%
Tsimage2.pubmatic.com:44345.89K0.01%100.00%0.00%00:00:3333.8590.02%
Twww.msftncsi.com235.79K0.01%0.00%100.00%00:00:022.0220.00%
Talt1-safebrowsing.google.com:44315.75K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.2720.12%
Tapi-public.addthis.com75.74K0.01%0.00%100.00%00:00:008240.00%
Td.agkn.com:44355.72K0.01%100.00%0.00%00:00:088.0910.00%
Tbh.contextweb.com:44345.70K0.01%100.00%0.00%00:00:011.3170.00%
Trs.mail.ru145.41K0.00%0.00%100.00%00:00:044.3230.00%
Tbeacon.walmart.com:44345.32K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.3020.01%
Tum.simpli.fi:44335.25K0.00%100.00%0.00%00:01:0666.2610.03%
Tp.adsymptotic.com:44314.72K0.00%100.00%0.00%00:00:055.3570.00%
Tmatch.adsrvr.org:44344.69K0.00%100.00%0.00%00:00:3939.4280.02%
Tcdn1.evernote.com:44314.68K0.00%100.00%0.00%00:00:044.9360.00%
Tpx.owneriq.net:44344.50K0.00%100.00%0.00%00:00:3131.0120.02%
Tmedia.daac-hermes.md14.49K0.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%DENIED
Tc1.adform.net:44344.32K0.00%100.00%0.00%00:00:011.7310.00%
Tpm.w55c.net:44344.30K0.00%100.00%0.00%00:00:2626.1360.01%
Trtb-csync.smartadserver.com:44344.27K0.00%100.00%0.00%00:00:4949.9160.03%
Twww.wtp101.com:44333.89K0.00%100.00%0.00%00:01:0666.2620.03%
Tts4.trafic.ro43.87K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0960.00%
Tts3.trafic.ro43.87K0.00%0.00%100.00%00:00:006160.00%
Tts2.trafic.ro43.87K0.00%0.00%100.00%00:00:002050.00%
Tm.addthisedge.com73.73K0.00%0.00%100.00%00:00:005000.00%
Tgn.symcd.com23.71K0.00%100.00%0.00%00:00:00680.00%
Tg2.symcb.com23.69K0.00%100.00%0.00%00:00:001460.00%
Tcdn.onthe.io:44313.58K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.3160.09%
Tgdero.hit.gemius.pl53.49K0.00%0.00%100.00%00:00:055.1180.00%
Tpix.bit.ly:44333.44K0.00%100.00%0.00%00:00:4646.9450.02%
Tts1.trafic.ro32.90K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0980.00%
Tst.interakt.md82.72K0.00%47.59%52.41%00:00:007470.00%
Tls.hit.gemius.pl22.52K0.00%51.47%48.53%00:00:001170.00%
Trps-svcs.sun.com82.33K0.00%0.00%100.00%00:00:002480.00%
Ts.symcd.com12.29K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Ts2.symcb.com12.19K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tbam.nr-data.net62.11K0.00%0.00%100.00%00:00:022.6880.00%
Tsw.symcd.com12.06K0.00%100.00%0.00%00:00:00570.00%
Tcse.google.com51.98K0.00%0.00%100.00%00:00:006650.00%
Ts7.addthis.com51.96K0.00%75.47%24.53%00:00:002570.00%
Tjwpltx.com61.84K0.00%0.00%100.00%00:00:022.4710.00%
Tclients1.google.com101.80K0.00%0.00%100.00%00:00:022.2870.00%
Tg.symcd.com11.80K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Twww.public-trust.com11.54K0.00%0.00%100.00%00:00:003950.00%
Tblog.jurnal.md61.46K0.00%100.00%0.00%00:00:00540.00%
Tjs-agent.newrelic.com41.43K0.00%20.31%79.69%00:00:011.2600.00%
Tcrl.verisign.com11.25K0.00%0.00%100.00%00:00:002080.00%
Tgo.microsoft.com31.25K0.00%0.00%100.00%00:00:005440.00%
Tocsp.digicert.com18850.00%0.00%100.00%00:00:0020.00%
Twww.googleadservices.com28740.00%0.00%100.00%00:00:008180.00%
Tssl.p.jwpcdn.com27020.00%0.00%100.00%00:00:011.0010.00%
Tcrl.geotrust.com16720.00%100.00%0.00%00:00:002210.00%
Tdl.javafx.com25800.00%0.00%100.00%00:00:008850.00%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0090.00%DENIED
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0090.00%DENIED
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0080.00%DENIED
Timage.slidesharecdn.com13210.00%0.00%100.00%00:00:00890.00%
Tmy1.imgsmail.ru13180.00%0.00%100.00%00:00:011.1430.00%
Tus-request.foxitservice.com12950.00%0.00%100.00%00:00:005220.00%
Tstatic.unimedia.md12540.00%0.00%100.00%00:00:001040.00%
Td2tjil5tz17cbz.cloudfront.net:443100.00%0.00%0.00%00:00:003700.00%
TOTAL5.66K109.80M0.03%52.10%47.90%54:21:19195.679.5120.19%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15