Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 10.39.9.24
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Twww.railway.md8116.62M11.92%34.04%65.96%00:00:3434.3710.00%
Ti.simpalsmedia.com:443915.94M11.44%100.00%0.00%00:30:341.834.7150.16%
Tvideohosting.pw17.51M5.39%0.00%100.00%00:00:1919.3750.00%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:44327.08M5.08%100.00%0.00%00:01:51111.8720.01%
Tcetatenie.just.ro867.08M5.08%0.00%100.00%00:00:3636.3810.00%
Thangouts.google.com:443246.57M4.72%100.00%0.00%01:38:265.906.6800.51%
Tmail.google.com:4433426.28M4.51%100.00%0.00%25:12:4690.766.7127.78%
Tpp.vk.me:443205.84M4.19%100.00%0.00%00:57:423.462.3870.30%
Tplus.google.com:4431505.53M3.97%100.00%0.00%10:22:0237.322.2683.20%
Twww.google.com:443655.18M3.72%100.00%0.00%03:08:2211.302.5290.97%
Tda.victoriabank.md:443285.04M3.62%100.00%0.00%00:05:16316.5860.03%
Tpgli2w.oloadcdn.net:44314.36M3.13%100.00%0.00%00:00:2020.7400.00%
T999.md:44363.13M2.25%100.00%0.00%00:29:221.762.2840.15%
Tkinogo-online.net702.75M1.98%0.00%100.00%00:00:3232.5510.00%
Tvk.com:443202.04M1.47%100.00%0.00%34:21:29123.689.99510.61%
Tsafebrowsing-cache.google.com:4431691.92M1.38%100.00%0.00%11:16:5840.618.4003.48%
Thd-7.ru531.89M1.36%0.00%100.00%00:00:1818.0840.00%
Tcs7053.vk.me:443261.85M1.33%100.00%0.00%00:54:553.295.3930.28%
Tqueuev4.vk.com:443641.80M1.30%100.00%0.00%33:58:50122.330.25410.49%
Tkinofox.tv1101.69M1.22%0.00%100.00%00:00:1717.9680.00%
Tcs7063.vk.me:44361.61M1.16%100.00%0.00%00:34:082.048.6060.18%
Tkinogo.club841.31M0.95%0.00%100.00%00:00:077.6890.00%
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com121.25M0.90%0.00%100.00%00:00:022.0150.00%
Twww.major-auto.ru931.17M0.85%0.00%100.00%00:00:1616.2400.00%
Twww.jbt.instante.justice.md1121.17M0.84%0.00%100.00%00:00:1212.7370.00%
Tclients6.google.com:4435571.15M0.83%100.00%0.00%46:33:54167.634.02614.38%
Tclients4.google.com:4433971.04M0.75%100.00%0.00%26:30:0895.408.8008.18%
Twww.facebook.com:4432611.04M0.75%100.00%0.00%00:00:001550.00%DENIED
Twww.victoriabank.md20979.84K0.70%46.95%53.05%00:00:033.4780.00%
Twww.mtid.gov.md62978.15K0.70%0.00%100.00%00:00:099.0250.00%
Tapis.google.com:4435962.29K0.69%100.00%0.00%00:21:291.289.3240.11%
Tplay.google.com:443519912.59K0.65%100.00%0.00%39:56:57143.817.92712.33%
Timg1458.r.worldssl.net48752.26K0.54%6.74%93.26%00:00:044.1020.00%
Tsimpalsid.com:4436660.92K0.47%100.00%0.00%01:35:355.735.6510.49%
Tapp.comagic.ru3649.64K0.47%0.00%100.00%00:00:011.2990.00%
Tvk.com25617.86K0.44%27.38%72.62%00:00:022.0970.00%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com8596.04K0.43%0.00%100.00%00:00:001460.00%
Tclients2.googleusercontent.com:4431581.69K0.42%100.00%0.00%00:04:00240.3270.02%
Ts.ytimg.com:4433579.38K0.42%100.00%0.00%00:05:32332.9800.03%
Tsafebrowsing.google.com:443176552.28K0.40%100.00%0.00%11:47:5542.475.6593.64%
Toxvo.ru30513.61K0.37%0.00%100.00%00:00:066.4120.00%
Tstaticxx.facebook.com:443116466.43K0.33%100.00%0.00%00:00:003470.00%DENIED
Tconnect.facebook.net:44315413.14K0.30%100.00%0.00%00:10:05605.0420.05%
Twww.jcn.instante.justice.md88409.45K0.29%0.00%100.00%00:00:1010.0580.00%
Tcach.instante.justice.md63399.61K0.29%0.00%100.00%00:00:011.6730.00%
Twww.gstatic.com:4438393.55K0.28%100.00%0.00%00:35:572.157.9230.19%
T1.client-channel.google.com:44323392.23K0.28%100.00%0.00%22:53:0082.380.5587.07%
T0.client-channel.google.com:44322366.24K0.26%100.00%0.00%21:16:3576.595.7676.57%
Topenstat.net:443107333.33K0.24%100.00%0.00%00:20:131.213.5550.10%
Tlex.justice.md5288.93K0.21%0.00%100.00%00:00:007330.00%
Tmc.yandex.ru:443101277.39K0.20%100.00%0.00%01:04:563.896.5930.33%
Ti.cackle.me8262.48K0.19%8.72%91.28%00:00:005900.00%
Tclients2.google.com:44345227.85K0.16%100.00%0.00%02:52:1310.333.4950.89%
Twww.jbl.instante.justice.md94216.19K0.16%0.00%100.00%00:00:011.8050.00%
Tclients5.google.com:44348204.21K0.15%100.00%0.00%03:16:1911.779.6051.01%
Tfonts.gstatic.com8203.58K0.15%5.03%94.97%00:00:00480.00%
Tssl.gstatic.com:4438178.95K0.13%100.00%0.00%00:25:521.552.8500.13%
Twww.gstatic.com8170.80K0.12%98.67%1.33%00:00:00910.00%
Tpagead2.googlesyndication.com:44338153.71K0.11%100.00%0.00%00:00:001590.00%DENIED
T3.client-channel.google.com:4436150.41K0.11%100.00%0.00%05:50:0021.000.3341.80%
Ti.ytimg.com:4433145.83K0.10%100.00%0.00%00:08:39519.1730.04%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:44335141.36K0.10%100.00%0.00%00:00:004230.00%DENIED
Tcdnjs.cloudflare.com:4434134.44K0.10%100.00%0.00%00:03:01181.0610.02%
Tdcontentwi.pw1129.66K0.09%0.00%100.00%00:00:005250.00%
Twww.googleadservices.com:44328129.62K0.09%100.00%0.00%01:52:076.727.4280.58%
Tarmmf.adobe.com:4433129.55K0.09%100.00%0.00%00:06:35395.5720.03%
Tcs01.et-code.ru7119.94K0.09%0.00%100.00%00:00:033.7610.00%
Tnumbers.md:4436117.82K0.08%100.00%0.00%00:29:271.767.2370.15%
Tokay-dating.com7116.62K0.08%2.42%97.58%00:00:005280.00%
Tcode.jquery.com2114.73K0.08%0.00%100.00%00:00:002460.00%
Tcetatenie.ro:4438113.61K0.08%100.00%0.00%00:00:009000.00%
Tcounter.yadro.ru:44327108.16K0.08%100.00%0.00%00:00:0030.00%DENIED
Taccounts.google.com:44321107.66K0.08%100.00%0.00%01:27:445.264.6700.45%
Ttools.google.com:44318103.50K0.07%100.00%0.00%00:02:07127.6910.01%
Tlh3.googleusercontent.com:443898.45K0.07%100.00%0.00%00:24:321.472.3680.13%
Twww.youtube.com:443385.40K0.06%100.00%0.00%00:08:48528.4980.05%
Tshare.pluso.ru683.16K0.06%53.52%46.48%00:00:003410.00%
Tthumb.oloadcdn.net:443180.21K0.06%100.00%0.00%00:03:00180.3030.02%
Tdcplaysi.pw977.93K0.06%0.00%100.00%00:00:011.1070.00%
Tsite.yandex.net174.48K0.05%100.00%0.00%00:00:00240.00%
Tmaxcdn.bootstrapcdn.com166.00K0.05%0.00%100.00%00:00:001740.00%
T2.client-channel.google.com:443163.30K0.05%100.00%0.00%01:02:203.740.2120.32%
Topenload.co:443463.23K0.05%100.00%0.00%00:06:43403.2030.03%
Tyastatic.net:443461.40K0.04%100.00%0.00%00:00:4949.0280.00%
Thbrcv.adobe.com:443256.87K0.04%100.00%0.00%00:00:033.8630.00%
Tfront.facetz.net1853.02K0.04%85.40%14.60%00:00:022.1450.00%
Twww.google-analytics.com:443952.96K0.04%100.00%0.00%00:50:123.012.2420.26%
Tfront.facetz.net:443852.91K0.04%100.00%0.00%00:17:311.051.8940.09%
Tstatic.doubleclick.net:4431352.31K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Twww.googletagmanager.com250.76K0.04%0.00%100.00%00:00:007280.00%
Tet-code.ru550.23K0.04%0.00%100.00%00:00:011.2540.00%
Ts.luxadv.com148.80K0.04%100.00%0.00%00:00:0060.00%
Tlh4.googleusercontent.com:443346.26K0.03%100.00%0.00%00:12:00720.7390.06%
Tpsma02.com445.82K0.03%0.00%100.00%00:00:006070.00%
Tstats.g.doubleclick.net:4431144.29K0.03%100.00%0.00%00:00:00100.00%DENIED
Tcode.createjs.com:4431743.20K0.03%100.00%0.00%00:17:131.033.3030.09%
Tcsi.gstatic.com:4431142.56K0.03%100.00%0.00%00:46:152.775.2820.24%
Ttop-fwz1.mail.ru:4431641.91K0.03%100.00%0.00%00:10:27627.6860.05%
Tcounter.yadro.ru839.41K0.03%100.00%0.00%00:00:00130.00%DENIED
Ti.point.md:443538.14K0.03%100.00%0.00%00:17:001.020.7650.09%
Tlh5.googleusercontent.com:443436.46K0.03%100.00%0.00%00:16:00960.9960.08%
Tjavadl-esd-secure.oracle.com:443435.96K0.03%100.00%0.00%00:15:05905.1800.08%
Tclients1.google.com:4431134.63K0.02%100.00%0.00%00:50:093.009.8600.26%
Tgamd.hit.gemius.pl:443834.35K0.02%100.00%0.00%00:20:551.255.8790.11%
Tanimate.adobe.com134.23K0.02%0.00%100.00%00:00:001160.00%
Twww.tns-counter.ru:443933.99K0.02%100.00%0.00%00:07:16436.0120.04%
Tajax.googleapis.com133.94K0.02%0.00%100.00%00:00:001250.00%
Tplatform.twitter.com133.38K0.02%0.00%100.00%00:00:002420.00%
Tid.google.com:443632.90K0.02%100.00%0.00%00:26:051.565.4510.13%
Tcs7066.vk.me:443632.62K0.02%100.00%0.00%00:01:1070.1730.01%
Tsync.rambler.ru:443731.74K0.02%100.00%0.00%00:17:351.055.0070.09%
Tvbmer.com429.87K0.02%0.00%100.00%00:00:011.5700.00%
Tanimate.adobe.com:4431428.56K0.02%100.00%0.00%00:12:17737.7740.06%
Tchat.major-design.ru828.40K0.02%0.00%100.00%00:00:011.7060.00%
Timv4.vk.com:443526.24K0.02%100.00%0.00%00:08:08488.5810.04%
Tajax.cloudflare.com:443125.77K0.02%100.00%0.00%00:03:00180.3530.02%
Ts1.gismeteo.md:443525.44K0.02%100.00%0.00%00:02:38158.1680.01%
Tsite.yandex.net:443224.68K0.02%100.00%0.00%00:00:3030.9140.00%
Tad.adriver.ru:443623.98K0.02%100.00%0.00%00:00:001120.00%DENIED
Tsb.scorecardresearch.com:443821.32K0.02%100.00%0.00%00:21:491.309.9560.11%
Tstorage.googleapis.com321.00K0.02%100.00%0.00%00:00:0060.00%
T5.45.59.69319.75K0.01%0.00%100.00%00:00:005090.00%
Tcm.g.doubleclick.net418.58K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tredirector.gvt1.com1217.35K0.01%0.00%100.00%00:00:007330.00%
Tsedu.adhands.ru217.24K0.01%0.00%100.00%00:00:002770.00%
Tst3.recreativ.ru215.41K0.01%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tluxcdn.com:443315.08K0.01%100.00%0.00%00:00:5151.4430.00%
Tpeople-pa.clients6.google.com:443514.49K0.01%100.00%0.00%00:26:071.567.8620.13%
Tproxy.railway:8080414.15K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tstat.adlabs.ru:443313.88K0.01%100.00%0.00%00:00:4646.0230.00%
Tgm1.ggpht.com:443213.78K0.01%100.00%0.00%00:08:00480.7110.04%
Tstaticxx.facebook.com313.66K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tbcu.ff.avast.com213.46K0.01%0.00%100.00%00:00:004450.00%
Tlogin.vk.com:443213.39K0.01%100.00%0.00%00:06:16376.0480.03%
Tfonts.googleapis.com712.44K0.01%0.00%100.00%00:00:006240.00%
Tcackle.me211.91K0.01%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Twww.gismeteo.md:443211.67K0.01%100.00%0.00%00:01:0363.3060.01%
Tr20---sn-25ge7ner.googlevideo.com:443110.80K0.01%100.00%0.00%00:00:004660.00%
Tsstats.adobe.com:443310.79K0.01%100.00%0.00%00:31:001.860.7120.16%
Ttop-fwz1.mail.ru1110.63K0.01%0.00%100.00%00:00:011.1310.00%
Tmail-attachment.googleusercontent.com:443210.13K0.01%100.00%0.00%00:08:00480.5290.04%
Trecreativ.ru39.47K0.01%61.06%38.94%00:00:001830.00%
Tconfig.messenger.msn.com29.36K0.01%0.00%100.00%00:00:005540.00%
Tcdn.printfriendly.com39.36K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3240.00%
Tdrive.google.com:44339.11K0.01%100.00%0.00%00:08:28508.6680.04%
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com39.07K0.01%0.00%100.00%00:00:00170.00%
Tpagead2.googlesyndication.com28.89K0.01%100.00%0.00%00:00:0070.00%DENIED
T78cc571ae97.net:44328.73K0.01%100.00%0.00%00:01:3797.0700.01%
Tconnect.ok.ru:44328.62K0.01%100.00%0.00%00:00:1616.4250.00%
Tr3.mail.ru:44328.59K0.01%100.00%0.00%00:00:044.6990.00%
Tinformer.yandex.ru:44318.54K0.01%100.00%0.00%00:01:0565.2880.01%
Tan.yandex.ru:44318.18K0.01%100.00%0.00%00:00:1313.4620.00%
Tpoint.md:44328.08K0.01%100.00%0.00%00:06:00360.1560.03%
Tipm-provider.ff.avast.com:44327.90K0.01%100.00%0.00%00:02:10130.9110.01%
Tengine.spotscenered.info27.70K0.01%0.00%100.00%00:00:008290.00%
Tauth.ff.avast.com:44327.59K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0730.00%
Ts.youtube.com:44317.08K0.01%100.00%0.00%00:02:49169.4640.01%
Tserve.popads.net:44316.93K0.00%100.00%0.00%00:03:11191.7460.02%
Trt5.cackle.me:44316.91K0.00%100.00%0.00%00:00:2525.6840.00%
Tengine.phn.doublepimp.com26.85K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2490.00%
Tpu.vk.com:44326.80K0.00%100.00%0.00%00:06:00360.6580.03%
Tyandex.st:44316.75K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.3240.00%
Tst6.recreativ.ru16.62K0.00%0.00%100.00%00:00:00870.00%
T77.234.45.11916.58K0.00%0.00%100.00%00:00:002420.00%
Tcdn.nousdmp.com:44316.56K0.00%100.00%0.00%00:02:00120.2900.01%
Tsync.pool.datamind.ru:44316.44K0.00%100.00%0.00%00:01:0060.3810.01%
Tst2.recreativ.ru16.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%
Tsync.rtbooster.com:44316.01K0.00%100.00%0.00%00:01:1575.3210.01%
Tfront.sspicy.ru:44315.99K0.00%100.00%0.00%00:00:1818.2670.00%
Tocsp.verisign.com35.94K0.00%0.00%100.00%00:00:002330.00%
Ttranslate.googleapis.com:44315.76K0.00%100.00%0.00%00:04:01241.7790.02%
Tsync-eu.exe.bid:44315.50K0.00%100.00%0.00%00:05:00300.2720.03%
Tluxadv.com55.47K0.00%0.00%100.00%00:00:006070.00%
Tstaging.trafex.net:44315.42K0.00%100.00%0.00%00:00:006100.00%
Tshare.yandex.net:44315.12K0.00%100.00%0.00%00:02:00120.3990.01%
Turls.api.twitter.com15.08K0.00%0.00%100.00%00:00:00450.00%
Tci4.googleusercontent.com:44315.06K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.5430.02%
Tshare.yandex.ru:44315.05K0.00%100.00%0.00%00:00:3030.5220.00%
Tgraph.facebook.com14.88K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
T4476472.fls.doubleclick.net14.83K0.00%100.00%0.00%00:00:00630.00%DENIED
Twww.odnoklassniki.ru14.81K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tvkontakte.ru14.80K0.00%100.00%0.00%00:00:00590.00%DENIED
Tsync.madnet.ru14.73K0.00%100.00%0.00%00:00:00930.00%DENIED
Tssp.adriver.ru14.55K0.00%100.00%0.00%00:00:00570.00%DENIED
Tstats.openload.co:44314.24K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.1980.02%
Tt.insigit.com34.14K0.00%0.00%100.00%00:00:003890.00%
Ttags.bluekai.com:44314.11K0.00%100.00%0.00%00:05:17317.3700.03%
Tgraph.facebook.com:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tad.doubleclick.net:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tapi.facebook.com:44314.00K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tserver.comagic.ru:8013.99K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tsync-eu.exe.bid73.87K0.00%0.00%100.00%00:00:006460.00%
Tcdn.bitmedianetwork.com83.78K0.00%34.61%65.39%00:00:007750.00%
Tconnect.mail.ru:44313.74K0.00%100.00%0.00%00:00:003300.00%
Tgenuine.adobe.com:44313.72K0.00%100.00%0.00%00:00:009700.00%
Tgn.symcd.com23.69K0.00%0.00%100.00%00:00:003020.00%
Tg2.symcb.com23.57K0.00%0.00%100.00%00:00:002350.00%
Tdatadrivensolution.com:44313.52K0.00%100.00%0.00%00:00:3030.4150.00%
Tserver.comagic.ru33.50K0.00%0.00%100.00%00:00:077.7000.00%
Tmob.beeline.ru:44313.39K0.00%100.00%0.00%00:00:002860.00%
Tcs403028.vk.me12.89K0.00%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Tcs633117.vk.me12.85K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tcs622226.vk.me12.76K0.00%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Tvl.ff.avast.com102.73K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0690.00%
Tcs637531.vk.me12.70K0.00%0.00%100.00%00:00:007060.00%
Tcs406823.vk.me12.60K0.00%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Tcs636823.vk.me12.59K0.00%0.00%100.00%00:00:007140.00%
Tanalytics.ff.avast.com72.53K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2010.00%
Tkitbit.net32.53K0.00%0.00%100.00%00:00:002220.00%
Tcs638028.vk.me12.51K0.00%0.00%100.00%00:00:008050.00%
Tcs630516.vk.me12.48K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tcs638726.vk.me12.39K0.00%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Tcs629518.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tde.c6.b5.a1.top.mail.ru22.27K0.00%0.00%100.00%00:00:003800.00%
Ts28.ucoz.net32.23K0.00%0.00%100.00%00:00:008270.00%
Ts2.symcb.com12.19K0.00%100.00%0.00%00:00:00540.00%
Tcs630724.vk.me12.19K0.00%0.00%100.00%00:00:008070.00%
Tsf.symcd.com12.15K0.00%0.00%100.00%00:00:00740.00%
Tcs636519.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:006880.00%
Tcs637416.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tcs308327.vk.me12.05K0.00%0.00%100.00%00:00:007080.00%
Tss.symcd.com12.03K0.00%0.00%100.00%00:00:00410.00%
Tffbqk.voluumtrk.com11.96K0.00%0.00%100.00%00:00:002950.00%
Tprofile-eu.exe.bid11.80K0.00%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Tengine.bitmedianetwork.com21.78K0.00%0.00%100.00%00:00:005130.00%
Tconnect.mail.ru21.66K0.00%0.00%100.00%00:00:007530.00%
Tc1.onedmp.com21.36K0.00%0.00%100.00%00:00:003020.00%
Tapicaller.ru31.31K0.00%0.00%100.00%00:00:011.6500.00%
Tad.mail.ru31.11K0.00%0.00%100.00%00:00:002970.00%
Twww.tns-counter.ru21.01K0.00%0.00%100.00%00:00:001200.00%
Tsync.botscanner.com19190.00%0.00%100.00%00:00:002150.00%
Tstatic.ap.bittorrent.com18930.00%0.00%100.00%00:00:004330.00%
Tcm.marketgid.com28340.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tkinogo.co17930.00%0.00%100.00%00:00:001420.00%
Tkinogo.net17920.00%0.00%100.00%00:00:00950.00%
Topenstat.net16910.00%0.00%100.00%00:00:001730.00%
Tcm.mgid.com16790.00%0.00%100.00%00:00:003380.00%
Tctldl.windowsupdate.com26100.00%0.00%100.00%00:00:00550.00%
Ttrack.recreativ.ru16090.00%0.00%100.00%00:00:00850.00%
Tlevel1cdn.com15950.00%0.00%100.00%00:00:006150.00%
Tx01.aidata.io15430.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Tserve.popads.net15180.00%0.00%100.00%00:00:002400.00%
Tc.hit.ua15160.00%0.00%100.00%00:00:011.1320.00%
Twww.msftncsi.com25040.00%0.00%100.00%00:00:0090.00%
Ttracker.rareru.ru14670.00%0.00%100.00%00:00:00890.00%
Tmatch.ads.betweendigital.com14640.00%0.00%100.00%00:00:001290.00%
Tjs.advideo.ru14620.00%0.00%100.00%00:00:001770.00%
T999.md14340.00%0.00%100.00%00:00:0020.00%
Tsys000.uid.me13820.00%0.00%100.00%00:00:001160.00%
Tgf.tools.avast.com13770.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tstats.seedr.com13530.00%0.00%100.00%00:00:00700.00%
Tsync.1dmp.io13430.00%0.00%100.00%00:00:00840.00%
Tstat.adlabs.ru13350.00%0.00%100.00%00:00:001120.00%
Tconnect.ok.ru13290.00%0.00%100.00%00:00:001830.00%
Ttracker.comagic.ru12950.00%0.00%100.00%00:00:022.2420.00%
Tmatch.adexchange.io12390.00%0.00%100.00%00:00:001210.00%
Tai.ff.avast.com12290.00%0.00%100.00%00:00:00950.00%
Tipv6.msftncsi.com200.00%0.00%0.00%00:01:0969.7310.01%
Tcdn.api.twitter.com:443100.00%0.00%0.00%00:00:00450.00%
TOTAL5.29K139.38M0.03%68.26%31.74%323:53:221.166.002.6151.16%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15