Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 192.168.13.121
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Ti.simpalsmedia.com:4435565.49M24.62%100.00%0.00%01:11:054.265.1421.41%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.googlevideo.com:443730.76M11.56%100.00%0.00%00:05:35335.4510.11%
Ttracer.railway.md1029.99M11.27%0.00%100.00%00:01:2989.7050.03%
Tcrl.globalsign.com419.90M7.48%0.00%100.00%00:02:34154.0190.05%
Tstatic-ptl-ru.gcdn.co1.03K7.94M2.99%6.72%93.28%00:02:05125.2320.04%
Tsuncommunications.md1146.95M2.62%0.00%100.00%00:01:2989.2540.03%
Tmail.google.com:443426.92M2.60%100.00%0.00%03:37:2113.041.6594.30%
Thangouts.google.com:443216.85M2.58%100.00%0.00%00:53:493.229.9551.06%
Twww.google.com:4431046.01M2.26%100.00%0.00%03:11:1811.478.4453.78%
Tdrive.google.com:443125.32M2.00%100.00%0.00%00:24:581.498.8180.49%
Twargagstatic.wargaming.net24.45M1.68%0.00%100.00%00:00:2323.0070.01%
Tplus.google.com:443343.04M1.14%100.00%0.00%01:26:295.189.2921.71%
Ts.storage.akamai.coub.com142.84M1.07%0.00%100.00%00:00:1717.1800.01%
Tmaster-lux.md1012.82M1.06%0.00%100.00%00:00:3939.9120.01%
Tmail-attachment.googleusercontent.com:443142.73M1.03%100.00%0.00%00:50:053.005.1260.99%
Twww.fisc.md1642.61M0.98%0.06%99.94%00:01:52112.6700.04%
Tagropiese.md1222.49M0.94%0.00%100.00%00:00:2727.1330.01%
Tpoint.md:443222.39M0.90%100.00%0.00%01:08:324.112.4801.35%
Ttracer.railway.md:100881161.93M0.73%0.00%100.00%00:00:2929.8860.01%
Tcfm.md1121.85M0.70%0.26%99.74%00:00:1212.3500.00%
Tapis.google.com:443511.77M0.67%100.00%0.00%01:00:333.633.6471.20%
Tr.mradx.net:4431171.69M0.64%100.00%0.00%00:15:18918.1650.30%
Twb.micb.md:44381.64M0.62%100.00%0.00%00:00:4848.3740.02%
Tsafebrowsing-cache.google.com:443641.57M0.59%100.00%0.00%04:14:3915.279.0295.03%
Ts.ytimg.com:44361.47M0.55%100.00%0.00%00:11:51711.5060.23%
Tssl.gstatic.com:443871.45M0.55%100.00%0.00%01:06:574.017.0851.32%
Twgshop.ru441.40M0.53%0.00%100.00%00:00:088.0520.00%
Tsimpalsid.com:443361.35M0.51%100.00%0.00%01:43:406.220.5692.05%
Taccounts.google.com:443231.28M0.48%100.00%0.00%01:05:183.918.9141.29%
Timg120-ru.redtram.com:4431971.18M0.45%100.00%0.00%00:32:401.960.7600.65%
Tvotum.md:44311.12M0.42%100.00%0.00%00:02:43163.6580.05%
Twww.facebook.com:4432741.09M0.41%100.00%0.00%00:00:022.0620.00%DENIED
Tsitangrup.ro571.04M0.39%0.00%100.00%00:00:1212.0330.00%
T147931.selcdn.com41.00M0.38%0.00%100.00%00:00:044.3420.00%
Ts7.addthis.com16946.22K0.36%3.29%96.71%00:00:099.5900.00%
Tmonitorul.fisc.md:4436867.07K0.33%100.00%0.00%00:00:1515.2330.01%
Twww.gstatic.com:44367858.91K0.32%100.00%0.00%01:28:105.290.4361.74%
Tnews.mail.ru:44311802.65K0.30%100.00%0.00%00:00:2020.9990.01%
Tservicii.fisc.md:4436801.24K0.30%100.00%0.00%00:08:25505.2780.17%
Tan.yandex.ru:44334785.12K0.30%100.00%0.00%00:05:04304.4290.10%
Twg.gcdn.co27744.23K0.28%0.00%100.00%00:00:4646.1100.02%
Tmc.yandex.ru:443270732.19K0.28%100.00%0.00%02:18:518.331.6062.74%
Timgn.marketgid.com:443188730.29K0.27%100.00%0.00%00:29:451.785.6540.59%
Tworldoftanks.ru61725.36K0.27%3.75%96.25%00:00:1111.6360.00%
Timgn.lentainform.com:443187723.79K0.27%100.00%0.00%00:24:591.499.4150.49%
Tstatic-ptl-ru.gcdn.co:44314714.97K0.27%100.00%0.00%00:28:551.735.7700.57%
Tconnect.facebook.net:44324684.35K0.26%100.00%0.00%00:21:361.296.9250.43%
Tgm1.ggpht.com:4437617.58K0.23%100.00%0.00%00:13:33813.8230.27%
Tplay.md:4435611.83K0.23%100.00%0.00%00:16:37997.8880.33%
Tstaticxx.facebook.com:443152611.80K0.23%100.00%0.00%00:00:003810.00%DENIED
Te.mail.ru:44334600.39K0.23%100.00%0.00%00:37:182.238.3410.74%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com9596.82K0.22%0.00%100.00%00:00:00780.00%
Tcounter.yadro.ru:443145581.45K0.22%100.00%0.00%00:00:00720.00%DENIED
Tyellowpages.md67572.73K0.22%0.00%100.00%00:00:077.4530.00%
Tcontent.googleapis.com:4433551.64K0.21%100.00%0.00%00:12:00720.8380.24%
Tad.mail.ru:44348546.47K0.21%100.00%0.00%00:02:05125.9760.04%
Tcontent.wargaming.net23545.04K0.20%0.00%100.00%00:00:033.1370.00%
Tmg.yadro.ru:443135539.32K0.20%100.00%0.00%00:00:011.6130.00%DENIED
Tretina.news.mail.ru:4436528.09K0.20%100.00%0.00%00:00:055.3320.00%
Topenstat.net:443251506.04K0.19%100.00%0.00%00:40:482.448.8210.81%
Tvseorehi.ru31505.11K0.19%0.00%100.00%00:00:055.7370.00%
Tgp.symcb.com2437.16K0.16%0.00%100.00%00:00:005020.00%
Tweb.redhelper.ru:44344408.26K0.15%100.00%0.00%00:55:243.324.4311.10%
Twidgets.livetex.ru14393.54K0.15%0.25%99.75%00:00:022.9580.00%
Tcds.wargaming.net28389.69K0.15%0.00%100.00%00:00:055.2920.00%
Tmail.ru:44315384.80K0.14%100.00%0.00%00:12:42762.5430.25%
Tclients6.google.com:44375356.64K0.13%100.00%0.00%03:53:5214.032.4784.62%
Tfonts.gstatic.com15339.70K0.13%75.61%24.39%00:00:001350.00%
Tcm-ru.wargaming.net303335.69K0.13%34.46%65.54%00:00:3838.1260.01%
Ti.ytimg.com:4435324.93K0.12%100.00%0.00%00:10:10610.5940.20%
Timg.imgsmail.ru:44310296.81K0.11%100.00%0.00%00:18:201.100.9620.36%
Tjsn.lentainform.com:44312280.85K0.11%100.00%0.00%00:00:2727.5400.01%
Tmaps.googleapis.com35279.23K0.10%32.68%67.32%00:00:022.2670.00%
Tclients4.google.com:44384277.56K0.10%100.00%0.00%05:30:0119.801.3466.52%
Tjsn.marketgid.com:44312261.62K0.10%100.00%0.00%00:00:2828.0410.01%
Taa-nb.lentainform.com:44345255.01K0.10%100.00%0.00%00:00:1313.4540.00%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:44362250.66K0.09%100.00%0.00%00:00:00990.00%DENIED
Tac-nb.marketgid.com:44341249.28K0.09%100.00%0.00%00:00:055.9490.00%
Twgshop.cdnvideo.ru:4434237.20K0.09%100.00%0.00%00:03:19199.5820.07%
Tfront.facetz.net:44369235.98K0.09%100.00%0.00%00:16:431.003.3840.33%
Tsafebrowsing.google.com:44376234.12K0.09%100.00%0.00%05:31:1619.876.9946.55%
Tconnect.ok.ru:44393230.87K0.09%100.00%0.00%00:01:53113.1990.04%
Tnumbers.md:44318228.22K0.09%100.00%0.00%01:08:294.109.7451.35%
Ti.mycdn.me:443264223.41K0.08%100.00%0.00%00:49:292.969.6560.98%
Tplay.google.com:44364178.06K0.07%100.00%0.00%04:24:2315.863.3565.23%
Tclients2.google.com:44332177.79K0.07%100.00%0.00%01:42:396.159.1602.03%
Tmscrl.microsoft.com1177.29K0.07%0.00%100.00%00:00:003740.00%
Tfilin.mail.ru:44328175.74K0.07%100.00%0.00%00:19:141.154.2610.38%
Tclients5.google.com:44344175.68K0.07%100.00%0.00%01:30:295.429.0271.79%
Ti.point.md:44332174.80K0.07%100.00%0.00%00:48:152.895.9340.95%
Twww.gstatic.com7168.54K0.06%96.95%3.05%00:00:00310.00%
Tstats.g.doubleclick.net:44341165.70K0.06%100.00%0.00%00:00:001020.00%DENIED
Tajax.googleapis.com5165.50K0.06%40.69%59.31%00:00:003270.00%
Trs.mail.ru:443115164.75K0.06%100.00%0.00%00:16:04964.2730.32%
Tcm.marketgid.com:44336163.69K0.06%100.00%0.00%00:01:0060.0670.02%
Tportal.mail.ru:44339159.75K0.06%100.00%0.00%00:19:111.151.2750.38%
Ttools.google.com:44316157.31K0.06%100.00%0.00%00:02:22142.7160.05%
Tn4p-ru.redtram.com:44355156.98K0.06%100.00%0.00%00:21:311.291.4420.43%
Tsync.rambler.ru:44354155.51K0.06%100.00%0.00%00:44:312.671.3930.88%
Ts1.gismeteo.md:44335150.85K0.06%100.00%0.00%00:09:42582.2070.19%
Twww.googletagmanager.com6145.93K0.05%0.00%100.00%00:00:006450.00%
Tpagead2.googlesyndication.com:44336145.76K0.05%100.00%0.00%00:00:0010.00%DENIED
Tst.mycdn.me:44360142.02K0.05%100.00%0.00%00:16:23983.1680.32%
T1.client-channel.google.com:4439141.16K0.05%100.00%0.00%02:25:238.723.6042.87%
Tassets1-new.akamai.coub.com20138.45K0.05%0.00%100.00%00:00:1212.0810.00%
Tcrl3.digicert.com3138.23K0.05%0.00%100.00%00:00:011.5990.00%
Timg.pechkin-mail.ru1138.18K0.05%0.00%100.00%00:00:005500.00%
T0.client-channel.google.com:4437136.57K0.05%100.00%0.00%00:33:402.020.4520.67%
Tstat.radar.imgsmail.ru:44320134.58K0.05%100.00%0.00%00:49:462.986.6080.98%
Ttop-fwz1.mail.ru:44334130.33K0.05%100.00%0.00%00:55:153.315.7241.09%
Twww.google-analytics.com:44326130.31K0.05%100.00%0.00%02:09:327.772.8772.56%
Tcdn.s1block.com5128.71K0.05%100.00%0.00%00:00:00280.00%
Taccounts.youtube.com:44321126.10K0.05%100.00%0.00%01:03:583.838.3991.26%
Tgo.imgsmail.ru:4433110.13K0.04%100.00%0.00%00:00:011.4580.00%
Tclients1.google.com:44331106.47K0.04%100.00%0.00%02:24:088.648.7352.85%
Tfonts.gstatic.com:44316105.16K0.04%100.00%0.00%00:06:24384.6590.13%
Tcsc3-2004-crl.verisign.com197.48K0.04%0.00%100.00%00:00:001890.00%
Tlh3.googleusercontent.com:4431993.02K0.03%100.00%0.00%00:26:171.577.6140.52%
Tavatars-fast.yandex.net:4431689.86K0.03%100.00%0.00%00:11:22682.8860.22%
Tc.lentainform.com:4433687.54K0.03%100.00%0.00%00:00:1313.4880.00%
Tgamd.hit.gemius.pl:4435785.77K0.03%100.00%0.00%00:11:23683.4740.23%
Twww.youtube.com:443378.92K0.03%100.00%0.00%00:12:58778.7140.26%
Tlimg.imgsmail.ru:4432278.88K0.03%100.00%0.00%00:03:03183.5440.06%
Tcounter.marketgid.com:4431377.84K0.03%100.00%0.00%00:00:066.2370.00%
Twww.gismeteo.md:4431376.29K0.03%100.00%0.00%00:01:0262.7770.02%
Tcm-ru.wargaming.net:4432276.06K0.03%100.00%0.00%00:15:17917.0110.30%
Taccounts.google.md:4431974.40K0.03%100.00%0.00%00:56:163.376.5421.11%
Tpeople-pa.clients6.google.com:4431672.83K0.03%100.00%0.00%00:48:462.926.1970.96%
Tcsi.gstatic.com:4432371.88K0.03%100.00%0.00%01:09:484.188.9061.38%
T4.client-channel.google.com:443269.86K0.03%100.00%0.00%00:41:202.480.3430.82%
Trpt.cedexis.com19369.42K0.03%0.00%100.00%00:00:3030.7380.01%
T2.client-channel.google.com:443266.65K0.03%100.00%0.00%00:20:161.216.0620.40%
Tradar.cedexis.com966.07K0.02%1.32%98.68%00:00:022.6610.00%
Tauth.mail.ru:4431564.05K0.02%100.00%0.00%00:00:033.7100.00%
Tmaxcdn.bootstrapcdn.com263.87K0.02%10.24%89.76%00:00:001810.00%
Tstaticxx.facebook.com1360.63K0.02%100.00%0.00%00:00:00840.00%DENIED
Tplatform.twitter.com357.78K0.02%42.41%57.59%00:00:011.9410.00%
Tanimate.adobe.com:4432357.14K0.02%100.00%0.00%00:02:12132.8630.04%
T3.client-channel.google.com:443256.62K0.02%100.00%0.00%00:09:16556.7690.18%
Twww.download.windowsupdate.com252.26K0.02%0.00%100.00%00:00:011.3110.00%
Twww.tns-counter.ru:4431452.18K0.02%100.00%0.00%00:09:59599.3270.20%
Tcdn-cm.gcdn.co3850.66K0.02%0.00%100.00%00:00:044.0310.00%
Tclients3.google.com:443747.76K0.02%100.00%0.00%00:28:001.680.8220.55%
Tshare.pluso.ru146.83K0.02%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tad.mail.ru146.60K0.02%0.00%100.00%00:00:011.3600.00%
Ttranslate.googleapis.com:443846.59K0.02%100.00%0.00%00:32:031.923.1700.63%
Tjiml.mail.ru:4431046.14K0.02%100.00%0.00%00:03:44224.5650.07%
Tafisha.md:4431144.63K0.02%100.00%0.00%00:32:491.969.5940.65%
Tnetdna.bootstrapcdn.com244.19K0.02%0.00%100.00%00:00:001940.00%
Tc.marketgid.com:4431343.00K0.02%100.00%0.00%00:00:011.7140.00%
Tcounter.tovarro.com:443741.09K0.02%100.00%0.00%00:00:011.6800.00%
Tpartner.worldoftanks.com839.90K0.01%0.00%100.00%00:00:022.0700.00%
Twww.googleadservices.com:443939.24K0.01%100.00%0.00%00:35:322.132.2540.70%
Tok.go.mail.ru:443338.93K0.01%100.00%0.00%00:00:022.3750.00%
Tlh5.googleusercontent.com:443736.68K0.01%100.00%0.00%00:13:10790.0210.26%
Tvk.com:443736.28K0.01%100.00%0.00%00:17:001.020.6890.34%
Tbid.g.doubleclick.net:443936.22K0.01%100.00%0.00%00:00:003240.00%DENIED
Tbar.love.mail.ru:4432236.15K0.01%100.00%0.00%00:01:2080.7990.03%
Tincapsula-dsa-eu.cedexis.com434.40K0.01%0.00%100.00%00:00:005410.00%
Tdoc-10-74-apps-viewer.googleusercontent.com:443133.47K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.4590.08%
Tjs-ru.redtram.com:443732.65K0.01%100.00%0.00%00:00:1010.8910.00%
Tnc-ru.redtram.com:443732.12K0.01%100.00%0.00%00:02:23143.4410.05%
Tccw-center.wargaming.net630.84K0.01%0.00%100.00%00:00:009550.00%
Tcode.createjs.com:4431230.46K0.01%100.00%0.00%00:00:055.4170.00%
Tajax.googleapis.com:443930.40K0.01%100.00%0.00%00:08:03483.5920.16%
Tstatic-lead-hub-client-ltx226.livetex.ru128.58K0.01%0.00%100.00%00:00:002720.00%
Tjim35.mail.ru:443328.33K0.01%100.00%0.00%00:35:242.124.2810.70%
Tok.ru:4432527.77K0.01%100.00%0.00%00:28:251.705.9430.56%
Td24n15hnbwhuhn.cloudfront.net:443125.76K0.01%100.00%0.00%00:02:00120.5710.04%
Tcrl.godaddy.com124.85K0.01%0.00%100.00%00:00:022.0360.00%
Tapi.facebook.com:443624.27K0.01%100.00%0.00%00:00:00860.00%DENIED
Tcm.g.doubleclick.net:443624.13K0.01%100.00%0.00%00:00:00180.00%DENIED
Tautocounter.marketgid.com:443423.05K0.01%100.00%0.00%00:00:011.7660.00%
Tlh6.googleusercontent.com:443522.78K0.01%100.00%0.00%00:08:41521.6380.17%
Twww.googletagmanager.com:443122.56K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.3480.08%
Tid.google.com:443522.52K0.01%100.00%0.00%00:10:31631.1870.21%
Tr8---sn-gvhuxax-cc0r.googlevideo.com:443421.55K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.6000.02%
Tshare.yandex.net:443720.69K0.01%100.00%0.00%00:05:59359.0210.12%
Tblock.s4block.com420.23K0.01%0.00%100.00%00:00:003600.00%
Tmaps.gstatic.com720.14K0.01%0.00%100.00%00:00:004530.00%
Tyastatic.net:443520.03K0.01%100.00%0.00%00:13:08788.8410.26%
Tmail.radar.imgsmail.ru:443619.86K0.01%100.00%0.00%00:14:20860.0040.28%
Tplatform.twitter.com:443218.85K0.01%100.00%0.00%00:03:14194.4230.06%
Tautocounter.lentainform.com:443317.28K0.01%100.00%0.00%00:00:011.6510.00%
Tad.adriver.ru:443416.00K0.01%100.00%0.00%00:00:00570.00%DENIED
Tfavicon.yandex.net:443715.49K0.01%100.00%0.00%00:23:161.396.3770.46%
Tgstat.imgsmail.ru:443615.03K0.01%100.00%0.00%00:00:011.6480.00%
Tsb.scorecardresearch.com:443815.03K0.01%100.00%0.00%00:20:211.221.2020.40%
Tredirector.gvt1.com914.67K0.01%0.00%100.00%00:00:004220.00%
Turs.microsoft.com:443314.61K0.01%100.00%0.00%00:00:066.0460.00%
Treklama.mail.ru:4431014.36K0.01%100.00%0.00%00:01:3393.3000.03%
Tlf1.mail.ru:443814.00K0.01%100.00%0.00%00:08:11491.0580.16%
Tcoub.com513.84K0.01%0.00%100.00%00:00:055.1460.00%
Tssl.google-analytics.com:443213.76K0.01%100.00%0.00%00:09:25565.4840.19%
Tjim5.mail.ru:443213.67K0.01%100.00%0.00%00:00:3232.7110.01%
Tjim41.mail.ru:443313.47K0.01%100.00%0.00%00:01:43103.4050.03%
Tpagead2.googlesyndication.com313.44K0.01%100.00%0.00%00:00:00170.00%DENIED
Tdatadrivensolution.com:443413.23K0.00%100.00%0.00%00:00:2929.3320.01%
Tbat.bing.com1713.01K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9110.00%
Twww.ournet-analytics.com1611.92K0.00%0.00%100.00%00:00:055.1120.00%
Twww.google.md1211.82K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8840.00%
Tmrilog.mail.ru:443311.24K0.00%100.00%0.00%00:00:009920.00%
Ts.youtube.com:443310.53K0.00%100.00%0.00%00:11:03663.5160.22%
Tcode.jquery.com110.03K0.00%0.00%100.00%00:00:00880.00%
Tcsi.gstatic.com249.81K0.00%0.00%100.00%00:00:044.7530.00%
Tcdnjs.cloudflare.com29.73K0.00%0.00%100.00%00:00:00740.00%
Tdh7xgsr9ech2h.cloudfront.net:44319.65K0.00%100.00%0.00%00:02:00120.5800.04%
Tfonts.googleapis.com59.55K0.00%0.00%100.00%00:00:003730.00%
Tlimelight.cedexis.com129.27K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1030.00%
Tstatic.doubleclick.net:44328.05K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tgraph.facebook.com:44328.03K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tmob.beeline.ru:44377.93K0.00%100.00%0.00%00:01:3696.0970.03%
Tyandex.st:44327.86K0.00%100.00%0.00%00:06:00360.9490.12%
Tmediator.imgsmail.ru:44317.69K0.00%100.00%0.00%00:00:005730.00%
Tio3-push03.livetex.ru127.68K0.00%0.00%100.00%00:00:2525.4440.01%
Taz315059.vo.msecnd.net117.54K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0810.00%
Tconnect.mail.ru:44327.49K0.00%100.00%0.00%00:00:005830.00%
Tcloudfront.cedexis.com97.45K0.00%0.00%100.00%00:00:022.7410.00%
Tm.addthis.com127.14K0.00%0.00%100.00%00:00:044.5210.00%
Tsync.pool.datamind.ru:44316.51K0.00%100.00%0.00%00:01:0060.3290.02%
Twww.googleadservices.com46.42K0.00%0.00%100.00%00:00:003410.00%
Ti1.ytimg.com:44316.38K0.00%100.00%0.00%00:02:06126.3600.04%
Tchinacache.cedexis.com86.09K0.00%0.00%100.00%00:00:011.3680.00%
Tr3.mail.ru:44386.02K0.00%100.00%0.00%00:01:3494.7530.03%
Tsync.rtbooster.com:44316.02K0.00%100.00%0.00%00:01:1575.2190.02%
Tfront.sspicy.ru:44315.97K0.00%100.00%0.00%00:00:002400.00%
Tcedexis.leasewebcdn.com115.54K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9120.00%
Tsync-eu.exe.bid:44315.52K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.3390.06%
Tmwtestobj.cedexis.com85.41K0.00%0.00%100.00%00:00:007520.00%
Tsyndication.twitter.com:44315.27K0.00%100.00%0.00%00:18:201.100.2390.36%
Twww.googleapis.com:44315.13K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.4240.08%
Tr.mail.ru:44334.98K0.00%100.00%0.00%00:00:011.3550.00%
Tproxy.railway:8080134.84K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Ti2-nivfsvtbdcumiorrxbsxxxawalycou.init.cedexis-radar.net14.75K0.00%100.00%0.00%00:00:00510.00%DENIED
Tdiscovery.livetex.ru54.71K0.00%0.00%100.00%00:00:003980.00%
Tsync.1dmp.io:44354.47K0.00%100.00%0.00%00:01:3292.6170.03%
Tbat.r.msn.com134.40K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8950.00%
Twww.samsungdp.com44.33K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0100.00%
Thibernia.bench.cedexis.com84.19K0.00%0.00%100.00%00:00:006840.00%
Tapi-public.addthis.com64.15K0.00%0.00%100.00%00:00:044.0180.00%
Ttags.bluekai.com:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:03:32212.6050.07%
Tfoton.md13.97K0.00%0.00%100.00%00:00:0080.00%
Tstaging.trafex.net:44313.97K0.00%100.00%0.00%00:00:044.6450.00%
Tcedexis.cdn.warpcache.net83.76K0.00%0.00%100.00%00:00:009900.00%
Tpixel-a.sitescout.com:44313.60K0.00%100.00%0.00%00:00:055.6860.00%
Thtml5shiv.googlecode.com23.60K0.00%0.00%100.00%00:00:003970.00%
Tnews.radar.imgsmail.ru:44313.52K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.3550.06%
Tservicii.fisc.md73.43K0.00%0.00%100.00%00:00:00130.00%
Tltx226.livetex.ru63.38K0.00%0.00%100.00%00:00:007040.00%
Tcs600.wpc.edgecastdns.net43.31K0.00%0.00%100.00%00:00:005600.00%
T1.gravatar.com23.26K0.00%0.00%100.00%00:00:002480.00%
Tm.addthisedge.com63.19K0.00%0.00%100.00%00:00:022.2090.00%
Tlevel3.cedexis.com83.12K0.00%0.00%100.00%00:00:033.9760.00%
Tp221.bench.cedexis-test.com82.84K0.00%0.00%100.00%00:00:009850.00%
Tnetdna.cedexis.com42.79K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0460.00%
T66916.selcdn.ru:44322.78K0.00%100.00%0.00%00:00:1919.1940.01%
Twww.google-analytics.com52.71K0.00%12.05%87.95%00:00:033.7790.00%
Thwcdn.cedexis.com42.64K0.00%0.00%100.00%00:00:002750.00%
Tcedexispub.cdnetworks.net62.64K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0640.00%
Tpoint.md62.61K0.00%0.00%100.00%00:00:00150.00%
Ta-cedexis.msedge.net42.52K0.00%0.00%100.00%00:00:003130.00%
Tzn3vgszfh.fastestcdn.net42.46K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9770.00%
Ti2-ckoosstqfzozyoahhpdcelbkhlzocl.init.cedexis-radar.net12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:011.5010.00%
Ti2-fzvqixeakybkwxyotnbvxylpnjqrbh.init.cedexis-radar.net12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:002120.00%
Ti2-iybgnlkkjumxbloqwysimlizljexhn.init.cedexis-radar.net12.37K0.00%0.00%100.00%00:00:001620.00%
Tbalancer-cloud.livetex.ru42.36K0.00%0.00%100.00%00:00:003530.00%
Ti2-aldrkxnkmrprkarwgmylwsirrzipgk.init.cedexis-radar.net12.36K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Ttata-bitgravity.cedexis.com42.36K0.00%0.00%100.00%00:00:004430.00%
Ti2-mrmaxuurvnfphcenvexnfzqyqliuan.init.cedexis-radar.net12.34K0.00%0.00%100.00%00:00:001550.00%
Ti2-zftokosvbtzuqwldfleyrtkxilmapk.init.cedexis-radar.net12.32K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8540.00%
Ti2-hldqzeyuwlcwunrnwpktcqhchmeclq.init.cedexis-radar.net12.31K0.00%0.00%100.00%00:00:001560.00%
Tp483.bench.cedexis-test.com62.30K0.00%0.00%100.00%00:00:033.2980.00%
Tp440.bench.cedexis-test.com62.30K0.00%0.00%100.00%00:00:033.1490.00%
Ti2-bouicmhhqhsueidstowsvfdjnvzzcq.init.cedexis-radar.net12.29K0.00%0.00%100.00%00:00:001600.00%
Ti2-vmbtxuwgzhdikubckzcsiqlxwulpqv.init.cedexis-radar.net12.27K0.00%0.00%100.00%00:00:001550.00%
Ti2-byqdchmhbulsagmhxnbnazccidfvjh.init.cedexis-radar.net12.25K0.00%0.00%100.00%00:00:001560.00%
Ti2-wqiaoxixmsvpnilrjdlwtturfasdqa.init.cedexis-radar.net12.22K0.00%0.00%100.00%00:00:001560.00%
Ti2-gwhhfvnjhsmpbrnodclxvzwttkqvpw.init.cedexis-radar.net12.20K0.00%0.00%100.00%00:00:001630.00%
Ti2-ujuytkrllqeoezxsnywmfioflnbgvm.init.cedexis-radar.net12.19K0.00%0.00%100.00%00:00:001560.00%
Tincapsula-cdn.cedexis-test.com42.13K0.00%0.00%100.00%00:00:005490.00%
Ti2-ougezymtmytmvtnmpfsszbrqfsegca.init.cedexis-radar.net12.04K0.00%0.00%100.00%00:00:001650.00%
Tcs600.wpc.alphacdn.net42.02K0.00%0.00%100.00%00:00:004850.00%
Tyastatic.net11.90K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8660.00%
Taia.startssl.com11.84K0.00%0.00%100.00%00:00:0040.00%
Timg-cedexis.mncdn.com41.78K0.00%0.00%100.00%00:00:003300.00%
Tg1.symcb.com21.75K0.00%0.00%100.00%00:00:002080.00%
Tglobal2.cmdolb.com41.72K0.00%0.00%100.00%00:00:00450.00%
Tcs600.wac.edgecastcdn.net21.66K0.00%0.00%100.00%00:00:002410.00%
Tmc.wargaming.net51.65K0.00%0.00%100.00%00:00:011.4190.00%
T2.gravatar.com11.63K0.00%0.00%100.00%00:00:001240.00%
Tp262.bench.cedexis-test.com41.53K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7590.00%
Tp258.bench.cedexis-test.com41.53K0.00%0.00%100.00%00:00:008600.00%
Tcedexis-7.kxcdn.com31.46K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0370.00%
Tp49.bench.cedexis-test.com41.42K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1290.00%
Tp289.bench.cedexis-test.com41.42K0.00%0.00%100.00%00:00:011.3240.00%
Tp18228.bench.cedexis-test.com41.42K0.00%0.00%100.00%00:00:003460.00%
Tcs15.livetex.ru11.41K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8200.00%
Tmc.yandex.ru31.40K0.00%0.00%100.00%00:00:033.7650.00%
Tic.57ff4556.12d1ce.1.xboxone.loris.llnwd.net21.36K0.00%0.00%100.00%00:00:002020.00%
Tgamd.hit.gemius.pl21.35K0.00%0.00%100.00%00:00:00520.00%
Tcrl.verisign.com11.25K0.00%0.00%100.00%00:00:00740.00%
Txboxone.vo.llnwd.net21.13K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
T7.download.windowsupdate.com21.12K0.00%0.00%100.00%00:00:002430.00%
Tcloudflare.cedexis.com21.09K0.00%0.00%100.00%00:00:002580.00%
T3.download.windowsupdate.com21.07K0.00%0.00%100.00%00:00:002250.00%
Tcs600.wac.alphacdn.net21.00K0.00%0.00%100.00%00:00:003520.00%
Tcrl4.digicert.com19820.00%0.00%100.00%00:00:001040.00%
Tcds.u7g3v6h3.hwcdn.net29520.00%0.00%100.00%00:00:001530.00%
Tngenix.cedexis.com28600.00%0.00%100.00%00:00:002690.00%
Tp259.bench.cedexis-test.com27680.00%0.00%100.00%00:00:002870.00%
Tglb-bench.europe-west1-d.gce.prod.cedexis.com27680.00%0.00%100.00%00:00:002680.00%
Tp239.bench.cedexis-test.com27100.00%0.00%100.00%00:00:004610.00%
Tgdero.hit.gemius.pl16760.00%0.00%100.00%00:00:00260.00%
Tmonitorul.fisc.md16680.00%0.00%100.00%00:00:0050.00%
Ttransparent-cdn.cedexis.com15780.00%0.00%100.00%00:00:004340.00%
T1736040489.rsc.cdn77.org15000.00%0.00%100.00%00:00:011.8290.00%
Takabench.cedexis.com14730.00%0.00%100.00%00:00:011.4860.00%
Tfisc.md14380.00%0.00%100.00%00:00:002340.00%
Twindjview.sourceforge.net13920.00%0.00%100.00%00:00:003420.00%
Tyandex.st13380.00%100.00%0.00%00:00:0040.00%
Twww.suncommunications.md13000.00%0.00%100.00%00:00:00100.00%
TOTAL8.52K266.06M0.06%64.30%35.70%84:19:02303.542.8240.30%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15