Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 192.168.14.10
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:443322.88M24.44%100.00%0.00%00:07:28448.2960.37%
Tmedia.daac-hermes.md614.87M15.89%0.00%100.00%00:00:4949.7060.04%
Ttracer.railway.md97.70M8.23%0.24%99.76%00:00:1919.2810.02%
Tst2.agora.md646.21M6.64%1.77%98.23%00:01:1575.9580.06%
Tro.adocean.pl1014.30M4.60%26.74%73.26%00:00:2222.6100.02%
Tjurnal.md3804.22M4.51%24.16%75.84%00:01:0868.8010.06%
Tst.unimedia.info1673.58M3.83%79.14%20.86%00:00:066.9510.01%
Twww.yahoo.com:44342.39M2.56%100.00%0.00%00:05:11311.0870.26%
Twww.zdg.md1082.21M2.37%30.03%69.97%00:00:2626.2750.02%
Ticdn.lenta.ru:443131.85M1.98%100.00%0.00%00:02:09129.1500.11%
Ts.yimg.com:44351.76M1.89%100.00%0.00%00:04:41281.8460.23%
Ts.ytimg.com:44341.33M1.42%100.00%0.00%00:08:26506.9970.42%
Tst1.agora.md351.32M1.42%0.00%100.00%00:00:3131.7660.03%
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com111.25M1.34%0.00%100.00%00:00:006190.00%
Tsafebrowsing-cache.google.com:44381.17M1.26%100.00%0.00%00:32:031.923.2031.59%
Tunimedia.info101.10M1.18%47.46%52.54%00:00:011.4850.00%
Tjurnaltv.md12985.85K1.05%8.90%91.10%00:00:066.4370.01%
Twww.google.com:44314973.68K1.04%100.00%0.00%00:39:542.394.6801.98%
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com1807.70K0.86%0.00%100.00%00:00:011.6310.00%
Tapis.google.com:4434658.64K0.70%100.00%0.00%00:17:341.054.5250.87%
Twww.rusfootball.info51649.50K0.69%0.00%100.00%00:00:077.0700.01%
Tinteraktmd.adocean.pl35529.69K0.57%40.01%59.99%00:00:1111.5570.01%
Tagora.md62511.58K0.55%16.34%83.66%00:00:066.5280.01%
T192.168.1.10128495.08K0.53%0.00%100.00%00:08:25505.5740.42%
Tssl.gstatic.com:4436452.86K0.48%100.00%0.00%00:21:311.291.4871.07%
Twww.facebook.com:443111446.22K0.48%100.00%0.00%00:00:004160.00%DENIED
Tst.agora.md10349.02K0.37%0.00%100.00%00:00:055.7410.00%
Tcomet.yahoo.com:44353330.96K0.35%100.00%0.00%00:10:37637.5690.53%
Tfonts.gstatic.com18329.22K0.35%40.78%59.22%00:00:011.4440.00%
Tan.yandex.ru:44324320.27K0.34%100.00%0.00%00:05:57357.2330.30%
Tstorage.googleapis.com1255.26K0.27%0.00%100.00%00:00:003010.00%
Tgeo.query.yahoo.com:44335240.46K0.26%100.00%0.00%00:11:10670.6370.55%
Tawaps.yandex.ru:4433226.62K0.24%100.00%0.00%00:00:2020.1240.02%
Tstorage.privesc.eu3214.50K0.23%100.00%0.00%00:00:00360.00%
Tconnect.facebook.net:4437205.24K0.22%100.00%0.00%00:05:39339.2780.28%
Tlogin.yahoo.com:44316200.31K0.21%100.00%0.00%00:00:3939.5240.03%
Trailway.md77191.24K0.20%17.67%82.33%00:00:022.6920.00%
Tpagead2.googlesyndication.com41184.53K0.20%100.00%0.00%00:00:001340.00%DENIED
Tstatic.1tv.ru6166.39K0.18%63.38%36.62%00:00:009790.00%
Twww.gstatic.com2156.27K0.17%98.02%1.98%00:00:00180.00%
Tcounter.rambler.ru4153.51K0.16%0.00%100.00%00:00:005960.00%
Ts7.addthis.com6145.93K0.16%15.70%84.30%00:00:001240.00%
Tssp.rambler.ru:4437139.93K0.15%100.00%0.00%00:06:38398.3230.33%
Twww.youtube.com:4433138.75K0.15%100.00%0.00%00:15:49949.6990.78%
Twww.gstatic.com:4434119.80K0.13%100.00%0.00%00:12:19739.5870.61%
Tcsp.yahoo.com:44314108.66K0.12%100.00%0.00%00:01:41101.2700.08%
Twww.privesc.eu6106.20K0.11%0.00%100.00%00:00:022.0100.00%
Tstaticxx.facebook.com:44326104.91K0.11%100.00%0.00%00:00:001870.00%DENIED
Tbats.video.yahoo.com:44322103.14K0.11%100.00%0.00%00:07:23443.8240.37%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:44325101.32K0.11%100.00%0.00%00:00:00510.00%DENIED
Timgn.lentainform.com1197.44K0.10%0.00%100.00%00:00:033.1430.00%
Tcounter.yadro.ru2094.89K0.10%100.00%0.00%00:00:00170.00%DENIED
Tfonts.gstatic.com:443393.71K0.10%100.00%0.00%00:08:00480.3270.40%
Ts1.gismeteo.md:4431788.46K0.09%100.00%0.00%00:05:59359.7370.30%
Tmc.yandex.ru:4432086.69K0.09%100.00%0.00%00:25:151.515.3901.25%
Tpagead2.googlesyndication.com:4432081.18K0.09%100.00%0.00%00:00:00250.00%DENIED
Twww.jurnal.md178.01K0.08%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tclients4.google.com:4431270.99K0.08%100.00%0.00%00:44:142.654.7372.19%
Tna.ads.yahoo.com:4431570.51K0.08%100.00%0.00%00:02:13133.5310.11%
Tcse.google.com169.66K0.07%0.00%100.00%00:00:011.7560.00%
Tcsc.beap.bc.yahoo.com:4431369.04K0.07%100.00%0.00%00:00:5555.6110.05%
T10.39.20.100768.90K0.07%0.00%100.00%00:00:004130.00%
Timg.24smi.net1663.98K0.07%0.00%100.00%00:00:011.7810.00%
Tlenta.ru:443263.28K0.07%100.00%0.00%00:00:1515.8010.01%
Tconnect.mail.ru860.81K0.06%0.00%100.00%00:00:022.7130.00%
Tcsync.yahooapis.com:443858.25K0.06%100.00%0.00%00:00:1616.9580.01%
Tadro.hit.gemius.pl8957.89K0.06%3.48%96.52%00:00:066.6570.01%
Ttt.onthe.io:4436657.81K0.06%100.00%0.00%00:11:26686.4060.57%
Trusfootball.info557.01K0.06%0.00%100.00%00:00:008440.00%
Tjsn.lentainform.com156.50K0.06%0.00%100.00%00:00:001380.00%
Tcode.createjs.com:443456.04K0.06%100.00%0.00%00:05:38338.4800.28%
Tstorage.trafic.ro1255.00K0.06%0.00%100.00%00:00:008950.00%
Tblog.jurnal.md654.07K0.06%0.00%100.00%00:00:006650.00%
Twww.download.windowsupdate.com151.84K0.06%0.00%100.00%00:00:00850.00%
Twww.googletagmanager.com351.33K0.05%0.00%100.00%00:00:011.1970.00%
Tads.yahoo.com:4431350.37K0.05%100.00%0.00%00:00:3636.2260.03%
Tclients2.google.com:4431046.99K0.05%100.00%0.00%00:22:181.338.9941.11%
Ttools.google.com:443846.31K0.05%100.00%0.00%00:00:5555.3130.05%
Tstaticxx.facebook.com1046.21K0.05%100.00%0.00%00:00:00460.00%DENIED
Twww.google-analytics.com:443645.97K0.05%100.00%0.00%00:27:381.658.3401.37%
Ti.ytimg.com:443144.10K0.05%100.00%0.00%00:04:45285.3810.24%
Tucs.query.yahoo.com:443843.61K0.05%100.00%0.00%00:04:59299.7230.25%
Tplatform.twitter.com:443842.52K0.05%100.00%0.00%00:01:3696.4440.08%
Tjsapi.login.yahoo.com:443741.84K0.04%100.00%0.00%00:00:2727.8100.02%
Tsport-informer.ru341.03K0.04%0.00%100.00%00:00:009940.00%
Tstats.g.doubleclick.net:4431040.41K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tmy.mail.ru840.22K0.04%100.00%0.00%00:00:001270.00%DENIED
Tsafebrowsing.google.com:4431040.04K0.04%100.00%0.00%00:45:082.708.2282.24%
Tanimate.adobe.com:443539.73K0.04%100.00%0.00%00:10:54654.2890.54%
Tcode.jquery.com139.55K0.04%100.00%0.00%00:00:00340.00%
Tcode.jquery.com:443138.95K0.04%100.00%0.00%00:00:002730.00%
Tclient.teamviewer.com:443838.52K0.04%100.00%0.00%00:16:00960.8090.79%
Tad.doubleclick.net:443936.23K0.04%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Timg01.ssp.rambler.ru:443835.06K0.04%100.00%0.00%00:00:5656.8720.05%
Tdataminerio.com:82731.51K0.03%100.00%0.00%00:00:0050.00%DENIED
Tsearch.yahoo.com:443528.74K0.03%100.00%0.00%00:01:1878.3860.06%
Tclients1.google.com:443726.97K0.03%100.00%0.00%00:22:311.351.8581.12%
Tgeo.yahoo.com:443325.68K0.03%100.00%0.00%00:04:35275.3190.23%
Tfavicon.yandex.net:443425.00K0.03%100.00%0.00%00:03:04184.8590.15%
Tcounter.jurnal.md5823.54K0.03%0.00%100.00%00:00:1919.5310.02%
Tbeap-bc.yahoo.com:443523.24K0.02%100.00%0.00%00:04:28268.5480.22%
Twww.gismeteo.md:443322.68K0.02%100.00%0.00%00:00:033.3350.00%
Tserver18502.teamviewer.com:443222.48K0.02%100.00%0.00%01:55:346.934.1515.73%
Tavatars-fast.yandex.net621.20K0.02%0.00%100.00%00:00:011.2980.00%
Tst.top100.ru:443120.62K0.02%100.00%0.00%00:00:055.4380.00%
Tstatic.doubleclick.net:443520.19K0.02%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tyandex.ru:443119.46K0.02%100.00%0.00%00:02:31151.9780.13%
Tad.adriver.ru419.20K0.02%100.00%0.00%00:00:001300.00%DENIED
Twww.googleadservices.com:443418.31K0.02%100.00%0.00%00:03:18198.6900.16%
Tus.adserver.yahoo.com:443218.13K0.02%100.00%0.00%00:00:2020.2300.02%
Tplugins.longtailvideo.com318.01K0.02%100.00%0.00%00:00:00550.00%
Tmg.yadro.ru417.73K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ttranslate.googleapis.com:443317.45K0.02%100.00%0.00%00:12:00720.9800.60%
Tvjs.zencdn.net117.19K0.02%0.00%100.00%00:00:004900.00%
Ttop-fwz1.mail.ru2616.91K0.02%0.00%100.00%00:00:011.8240.00%
Tfc.yahoo.com:443116.70K0.02%100.00%0.00%00:00:005870.00%
Tsecurepubads.g.doubleclick.net:443416.24K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tserver19402.teamviewer.com:443116.20K0.02%100.00%0.00%03:43:3213.412.50711.08%
Ti1.ytimg.com:443116.02K0.02%100.00%0.00%00:04:00240.2830.20%
Tcdn.pushwoosh.com:443115.89K0.02%100.00%0.00%00:00:044.0480.00%
Tgeo-um.btrll.com:443715.75K0.02%100.00%0.00%00:00:033.5120.00%
Tkraken.rambler.ru:4431315.53K0.02%100.00%0.00%00:02:08128.0360.11%
Tst.yandexadexchange.net:443315.38K0.02%100.00%0.00%00:01:3090.7240.07%
Tjs-agent.newrelic.com:443115.31K0.02%100.00%0.00%00:00:044.6580.00%
Tcdn.onthe.io:443215.13K0.02%100.00%0.00%00:04:53293.1760.24%
Tcdn.syndication.twimg.com:443414.85K0.02%100.00%0.00%00:00:4141.3480.03%
Tws.progrss.yahoo.com:443314.43K0.02%100.00%0.00%00:00:1717.4550.01%
Tr-u-a9763jxtp6report.wc.yahoodns.net:443314.21K0.02%100.00%0.00%00:01:0666.2580.05%
Tr-u-c9763jxtp6report.wc.yahoodns.net:443314.21K0.02%100.00%0.00%00:01:0666.0330.05%
Tsb.scorecardresearch.com:4431314.12K0.02%100.00%0.00%00:06:16376.2390.31%
Tplatform.twitter.com413.87K0.01%2.21%97.79%00:00:009090.00%
Ts1.yimg.com:443213.80K0.01%100.00%0.00%00:01:1575.2830.06%
Tshim.btrll.com:443313.47K0.01%100.00%0.00%00:00:3939.9180.03%
Tmg.mail.yahoo.com:443413.31K0.01%100.00%0.00%00:05:02302.9950.25%
Tmail.yahoo.com:443212.81K0.01%100.00%0.00%00:00:007450.00%
Taccounts.google.com:443412.68K0.01%100.00%0.00%00:16:00960.7900.79%
Tserver23410.teamviewer.com:443112.51K0.01%100.00%0.00%01:42:076.127.3375.06%
Tls.hit.gemius.pl:443612.50K0.01%100.00%0.00%00:02:38158.5200.13%
Tprofile.ssp.rambler.ru:443312.46K0.01%100.00%0.00%00:01:0262.2520.05%
Tserver18806.teamviewer.com:443112.37K0.01%100.00%0.00%01:00:003.600.8152.97%
Tdmg.digitaltarget.ru:443212.20K0.01%100.00%0.00%00:00:009360.00%
Tcse.google.com:443212.14K0.01%100.00%0.00%00:08:01481.0740.40%
Tads.adfox.ru:443312.02K0.01%100.00%0.00%00:00:00480.00%DENIED
Tserver10012.teamviewer.com:443111.78K0.01%100.00%0.00%00:54:283.268.4862.70%
Tserver19601.teamviewer.com:443111.66K0.01%100.00%0.00%01:12:534.373.6073.61%
Tsyndication.twitter.com:443411.64K0.01%100.00%0.00%00:57:463.466.7952.86%
Tserver23108.teamviewer.com:443111.50K0.01%100.00%0.00%00:57:573.477.4522.87%
Tserver22604.teamviewer.com:443111.40K0.01%100.00%0.00%00:55:243.324.8452.75%
Tcse.google.md:443211.34K0.01%100.00%0.00%00:08:00480.3980.40%
Tserver23106.teamviewer.com:443111.30K0.01%100.00%0.00%00:35:452.145.4841.77%
Tserver18609.teamviewer.com:443111.25K0.01%100.00%0.00%00:59:053.545.9552.93%
Tserver23002.teamviewer.com:443111.13K0.01%100.00%0.00%00:54:283.268.9892.70%
Tserver10014.teamviewer.com:443111.10K0.01%100.00%0.00%00:54:253.265.2472.70%
Tserver22808.teamviewer.com:443111.05K0.01%100.00%0.00%00:37:032.223.5971.84%
Tserver23706.teamviewer.com:443110.92K0.01%100.00%0.00%00:36:262.186.5011.81%
Tserver20808.teamviewer.com:443110.92K0.01%100.00%0.00%00:35:442.144.9591.77%
Tserver23104.teamviewer.com:443110.87K0.01%100.00%0.00%00:36:192.179.6891.80%
Tserver3204.teamviewer.com:443110.83K0.01%100.00%0.00%00:29:391.779.8851.47%
Tsync.bumlam.com:443210.82K0.01%100.00%0.00%00:00:2020.0970.02%
Tgamd.hit.gemius.pl910.77K0.01%0.00%100.00%00:00:006510.00%
Tvideo-api.yql.yahoo.com:443410.76K0.01%100.00%0.00%00:04:27267.8580.22%
Tredirector.gvt1.com810.70K0.01%0.00%100.00%00:00:007220.00%
Tserver23607.teamviewer.com:443110.65K0.01%100.00%0.00%00:35:342.134.3411.76%
Tserver10015.teamviewer.com:443110.62K0.01%100.00%0.00%00:35:482.148.5531.78%
Tserver10002.teamviewer.com:443110.62K0.01%100.00%0.00%00:35:452.145.4821.77%
Tspb.bid.run:443210.61K0.01%100.00%0.00%00:00:033.3550.00%
Tinteraktadmd.hit.gemius.pl1610.44K0.01%0.00%100.00%00:00:022.5730.00%
Tserver19401.teamviewer.com:443110.40K0.01%100.00%0.00%00:29:311.771.5371.46%
Tserver24005.teamviewer.com:443110.40K0.01%100.00%0.00%00:29:351.775.4961.47%
Tsync3.adsniper.ru:443210.24K0.01%100.00%0.00%00:00:3333.1660.03%
Tc-461b10159feb90a03d2eaf8520c4b2b8.http.atlas.cdn.yimg.com:443210.07K0.01%100.00%0.00%00:00:066.7900.01%
Taa-nb.lentainform.com410.00K0.01%0.00%100.00%00:00:002970.00%
Ts.youtube.com:44319.90K0.01%100.00%0.00%00:11:24684.9260.57%
Tfonts.googleapis.com69.73K0.01%0.00%100.00%00:00:007370.00%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com39.07K0.01%0.00%100.00%00:00:00160.00%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com39.06K0.01%0.00%100.00%00:00:00210.00%
Trtax.criteo.com:44328.79K0.01%100.00%0.00%00:00:2727.0530.02%
Tcsync.flickr.com:44318.61K0.01%100.00%0.00%00:00:5959.7530.05%
Tlh.secure.yahoo.com:44328.43K0.01%100.00%0.00%00:00:5959.5160.05%
Tedit.yahoo.com:44327.94K0.01%100.00%0.00%00:00:006020.00%
Tr-u-b9763jxtp6report.wc.yahoodns.net:44337.86K0.01%100.00%0.00%00:01:0666.2570.05%
Tyoutube.googleapis.com:44317.84K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.1790.20%
Ttracer.railway.md:1008817.81K0.01%0.00%100.00%00:00:001100.00%
Tu-c9763jxtp6.wc.yahoodns.net:44337.80K0.01%100.00%0.00%00:01:0666.7320.06%
Tu-b9763jxtp6.wc.yahoodns.net:44337.80K0.01%100.00%0.00%00:01:0666.7310.06%
Tu-a9763jxtp6.wc.yahoodns.net:44337.80K0.01%100.00%0.00%00:01:0666.7310.06%
Tr-u-aowqgofhi2report.wc.yahoodns.net:44317.44K0.01%100.00%0.00%00:01:56116.6820.10%
Tr-u-cowqgofhi2report.wc.yahoodns.net:44317.41K0.01%100.00%0.00%00:01:55115.9440.10%
Tr-u-bowqgofhi2report.wc.yahoodns.net:44317.41K0.01%100.00%0.00%00:01:56116.0270.10%
Tr-u-cfk934w8mlreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.9240.05%
Tr-u-c6k8qpe7i1report.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:1414.3450.01%
Tr-u-bl4t2ty33xreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:5353.4990.04%
Tr-u-bfk934w8mlreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.9270.05%
Tr-u-b6k8qpe7i1report.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:1414.3450.01%
Tr-u-apmxa2t38nreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:01:3595.6110.08%
Tr-u-al4t2ty33xreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:5353.4980.04%
Tr-u-afk934w8mlreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.9290.05%
Tr-u-cl4t2ty33xreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:5353.4980.04%
Tr-u-bpmxa2t38nreport.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:01:3595.6050.08%
Tr-u-a6k8qpe7i1report.wc.yahoodns.net:44317.37K0.01%100.00%0.00%00:00:1414.3440.01%
Tu-cpmxa2t38n.wc.yahoodns.net:44317.34K0.01%100.00%0.00%00:00:011.1650.00%
Tu-cfk934w8ml.wc.yahoodns.net:44317.34K0.01%100.00%0.00%00:00:5656.0440.05%
Tu-bowqgofhi2.wc.yahoodns.net:44317.34K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0400.00%
Tu-bl4t2ty33x.wc.yahoodns.net:44317.34K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.5380.05%
Tu-a6k8qpe7i1.wc.yahoodns.net:44317.34K0.01%100.00%0.00%00:00:1616.1440.01%
Tu-cl4t2ty33x.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.5370.05%
Tu-c6k8qpe7i1.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:1616.1410.01%
Tu-b6k8qpe7i1.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:1616.1420.01%
Tu-apmxa2t38n.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:011.1660.00%
Tu-al4t2ty33x.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:5454.5390.05%
Tu-afk934w8ml.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:5656.0450.05%
Tu-cowqgofhi2.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0400.00%
Tu-bpmxa2t38n.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:011.1670.00%
Tu-aowqgofhi2.wc.yahoodns.net:44317.31K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0410.00%
Tu-bfk934w8ml.wc.yahoodns.net:44317.15K0.01%100.00%0.00%00:00:5656.0440.05%
Tr-u-cpmxa2t38nreport.wc.yahoodns.net:44317.15K0.01%100.00%0.00%00:01:3595.6080.08%
Tu-co7m4s0lz.wc.yahoodns.net:44316.59K0.01%100.00%0.00%00:00:055.2730.00%
Tu-bo7m4s0lz.wc.yahoodns.net:44316.56K0.01%100.00%0.00%00:00:055.2750.00%
Tu-ao7m4s0lz.wc.yahoodns.net:44316.56K0.01%100.00%0.00%00:00:055.2750.00%
Tr-u-bo7m4s0lzreport.wc.yahoodns.net:44316.56K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0870.00%
Tadocean-ro.hit.gemius.pl106.53K0.01%0.00%100.00%00:00:002540.00%
Tdata.24smi.net46.22K0.01%0.00%100.00%00:00:004520.00%
Tr-u-co7m4s0lzreport.wc.yahoodns.net:44316.21K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0880.00%
Tr-u-ao7m4s0lzreport.wc.yahoodns.net:44316.21K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0860.00%
Tcm.p.altergeo.ru:44316.09K0.01%100.00%0.00%00:00:004650.00%
Tbegun-sync.rutarget.ru:44326.07K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0130.00%
Tst.targetix.net:44316.06K0.01%100.00%0.00%00:02:00120.7380.10%
Tssp.tds.io:44315.98K0.01%100.00%0.00%00:00:055.2200.00%
Tjsn.24smi.org15.84K0.01%0.00%100.00%00:00:002000.00%
Twww.msftncsi.com235.79K0.01%0.00%100.00%00:00:002270.00%
Tsync-eu.exe.bid:44315.56K0.01%100.00%0.00%00:05:00300.2970.25%
Tpx.adhigh.net:44315.47K0.01%100.00%0.00%00:01:0161.0630.05%
Tprofile.begun.ru:44315.35K0.01%100.00%0.00%00:00:005950.00%
Tsync.adaptv.advertising.com:44315.23K0.01%100.00%0.00%00:00:4747.9290.04%
Tmaster9.teamviewer.com:44385.16K0.01%100.00%0.00%00:00:011.7280.00%
Tfonts.googleapis.com:44315.13K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.2330.20%
Tid.google.com:44315.09K0.01%100.00%0.00%00:04:01241.3320.20%
Tcache.btrll.com:44315.07K0.01%100.00%0.00%00:00:002870.00%
Tpr-bh.ybp.yahoo.com:44315.05K0.01%100.00%0.00%00:00:077.0960.01%
Twww.googleapis.com:44324.94K0.01%100.00%0.00%00:08:00480.3450.40%
Twww.googletagservices.com24.67K0.00%0.00%100.00%00:00:001130.00%
Tpaywall.rambler.ru:44314.63K0.00%100.00%0.00%00:00:044.1510.00%
Tmontblanc.rambler.ru:44314.60K0.00%100.00%0.00%00:00:044.2630.00%
Twww.tns-counter.ru:44314.41K0.00%100.00%0.00%00:00:4545.5890.04%
Tmaster4.teamviewer.com:44374.35K0.00%100.00%0.00%00:00:011.1890.00%
Tmatch.adsrvr.org:44314.31K0.00%100.00%0.00%00:00:005350.00%
Timrk2.net:44314.11K0.00%100.00%0.00%00:00:005090.00%
Tconfig.messenger.msn.com14.07K0.00%0.00%100.00%00:00:001930.00%
Tcm.g.doubleclick.net:44314.03K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tcounter.yadro.ru:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tbanners.adfox.ru:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:00960.00%DENIED
Trtb.com.ru:818413.99K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tsync.1dmp.io:44313.76K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.2050.02%
Trtd.tubemogul.com:44313.73K0.00%100.00%0.00%00:00:006730.00%
Tproxy.railway:8080103.73K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tpixel.tapad.com:44313.70K0.00%100.00%0.00%00:00:055.2870.00%
Tg.symcd.com23.59K0.00%100.00%0.00%00:00:001360.00%
Tzdgmd.disqus.com33.42K0.00%0.00%100.00%00:00:007120.00%
Tt.insigit.com:44313.37K0.00%100.00%0.00%00:00:3535.8720.03%
Tbam.nr-data.net:44313.32K0.00%100.00%0.00%00:00:044.5890.00%
Twww.google.md53.31K0.00%0.00%100.00%00:00:005230.00%
Tdownload.teamviewer.com:44313.30K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.6110.02%
Tyrtas.btrll.com:44343.26K0.00%100.00%0.00%00:00:5151.1990.04%
Tm.addthis.com53.15K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2380.00%
Tts4.trafic.ro32.90K0.00%0.00%100.00%00:00:001170.00%
Tts3.trafic.ro32.90K0.00%0.00%100.00%00:00:001180.00%
Twww.1tv.ru42.79K0.00%0.00%100.00%00:00:004940.00%
Tst.interakt.md82.63K0.00%86.39%13.61%00:00:002210.00%
Tassets.ournetcdn.net22.55K0.00%43.68%56.32%00:00:001290.00%
Tls.hit.gemius.pl22.51K0.00%51.51%48.49%00:00:001780.00%
Tapi-public.addthis.com32.42K0.00%0.00%100.00%00:00:002600.00%
Tcm.marketgid.com42.36K0.00%0.00%100.00%00:00:009320.00%
Tmaster12.teamviewer.com:44342.25K0.00%100.00%0.00%00:00:005230.00%
Tl.longtailvideo.com12.25K0.00%100.00%0.00%00:00:003180.00%
Tkraken.rambler.ru42.24K0.00%0.00%100.00%00:00:004170.00%
Ttop.list.ru42.06K0.00%0.00%100.00%00:00:006370.00%
Tgv.symcd.com11.83K0.00%100.00%0.00%00:00:00520.00%
Tmaster15.teamviewer.com:44331.76K0.00%100.00%0.00%00:00:003330.00%
Td7.c8.bd.a0.top.list.ru41.63K0.00%0.00%100.00%00:00:005900.00%
Tm.addthisedge.com31.59K0.00%0.00%100.00%00:00:002780.00%
Trs.mail.ru41.54K0.00%0.00%100.00%00:00:006580.00%
Tbam.nr-data.net31.05K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1440.00%
Tjwpltx.com39240.00%0.00%100.00%00:00:011.4970.00%
Tcrl.microsoft.com38970.00%0.00%100.00%00:00:0040.00%
Twww.googleadservices.com28740.00%0.00%100.00%00:00:002090.00%
Tautocounter.lentainform.com27200.00%0.00%100.00%00:00:001360.00%
Tjs-agent.newrelic.com26760.00%43.49%56.51%00:00:001690.00%
Twww.yahoo.com16760.00%0.00%100.00%00:00:001400.00%
Tstat1.1internet.tv16100.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tmaster14.teamviewer.com:44314940.00%100.00%0.00%00:00:001300.00%
Twww.top20.md14910.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tlenta.ru14680.00%0.00%100.00%00:00:001970.00%
Tunimedia.md14520.00%0.00%100.00%00:00:001650.00%
Tclients1.google.com23600.00%0.00%100.00%00:00:009890.00%
Tcounter.marketgid.com13200.00%0.00%100.00%00:00:00290.00%
Twww.railway.md12790.00%0.00%100.00%00:00:0020.00%
Tssl.p.jwpcdn.com12450.00%100.00%0.00%00:00:004900.00%
Tping3.teamviewer.com:443191710.00%100.00%0.00%00:00:022.4850.00%
Ty.analytics.yahoo.com:443500.00%0.00%0.00%00:00:001790.00%
TOTAL2.77K93.61M0.02%50.23%49.77%33:37:19121.039.7140.12%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15