Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 192.168.14.5
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Ti.simpalsmedia.com:44354127.25M35.26%100.00%0.00%02:00:247.224.3652.52%
Tvideo.jurnaltv.md94393.37M25.88%0.00%100.00%00:19:121.152.3980.40%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.googlevideo.com:443810.71M2.97%100.00%0.00%00:02:46166.1290.06%
Twww.railway.md587.01M1.95%0.00%100.00%00:05:00300.5300.11%
Timg-fotki.yandex.ru:44315.94M1.65%100.00%0.00%00:01:0363.5450.02%
Twww.jurnaltv.md1784.77M1.32%16.36%83.64%00:03:17197.0040.07%
Tclients2.googleusercontent.com:44344.49M1.25%100.00%0.00%00:16:01961.7980.34%
T192.168.1.1013714.36M1.21%0.01%99.99%00:02:23143.5680.05%
Tro.adocean.pl74.10M1.14%0.00%100.00%00:01:1373.8630.03%
Twww.google.ru:443263.36M0.93%100.00%0.00%01:46:136.373.1122.23%
Trailwaytransport.info963.17M0.88%0.00%100.00%00:02:25145.0310.05%
Tpozdravitel.ru453.12M0.87%0.00%100.00%00:02:14134.8720.05%
Twww.google.com:443343.09M0.86%100.00%0.00%01:53:456.825.4592.39%
Twww.facebook.com:4437583.03M0.84%100.00%0.00%00:00:033.4260.00%DENIED
Tjurnal.md3312.80M0.78%69.15%30.85%00:01:47107.1710.04%
Tpoint.md:443242.61M0.73%100.00%0.00%01:56:126.972.5822.44%
Teasylist-downloads.adblockplus.org:44372.46M0.68%100.00%0.00%00:15:06906.5760.32%
Twww.zdg.md732.43M0.68%0.00%100.00%00:01:49109.8490.04%
Twww.playcast.ru102.39M0.66%6.05%93.95%00:00:1515.4300.01%
Tstaticxx.facebook.com:4435732.30M0.64%100.00%0.00%00:00:033.5710.00%DENIED
Twww.kp.md1042.08M0.58%42.69%57.31%00:01:2282.4080.03%
Tsimpalsid.com:443371.96M0.54%100.00%0.00%02:25:478.747.9803.06%
Tvk.com791.89M0.53%1.26%98.74%00:01:3898.1960.03%
Tsputnik.md881.86M0.52%0.51%99.49%00:01:2282.7280.03%
Ts.ytimg.com:443151.69M0.47%100.00%0.00%00:14:20860.7690.30%
Tsafebrowsing-cache.google.com:443711.52M0.42%100.00%0.00%04:44:2317.063.2715.96%
Tyastatic.net:443141.42M0.40%100.00%0.00%00:33:442.024.3040.71%
Tplay.md:44381.37M0.38%100.00%0.00%00:23:451.425.5390.50%
Ts15.stc.all.kpcdn.net141.30M0.36%59.05%40.95%00:00:2222.9970.01%
Ttranslate.google.ru:443141.30M0.36%100.00%0.00%02:09:047.744.5032.71%
Tim2-tub-ru.yandex.net:443151.20M0.33%100.00%0.00%01:09:354.175.3311.46%
Ts12.stc.all.kpcdn.net91.16M0.32%60.20%39.80%00:00:1717.6080.01%
Tim1-tub-ru.yandex.net:443191.16M0.32%100.00%0.00%00:52:173.137.4001.10%
Tim0-tub-ru.yandex.net:443331.12M0.31%100.00%0.00%01:15:284.528.1701.58%
Tsetmedia.ru:800011.06M0.29%0.00%100.00%00:00:5959.6740.02%
Tdoctoram.net511.03M0.29%0.00%100.00%00:00:2828.0750.01%
To.twimg.com:4436985.27K0.27%100.00%0.00%00:09:58598.4850.21%
Tapis.google.com:44351983.32K0.27%100.00%0.00%00:44:242.664.8690.93%
Ts7.stc.all.kpcdn.net9944.54K0.26%99.70%0.30%00:00:022.5030.00%
Topenstat.net:443591918.95K0.25%100.00%0.00%01:50:046.604.2272.31%
Tmc.yandex.ru:443390884.34K0.25%100.00%0.00%04:18:0715.487.3025.41%
Twww.piluli.ru61867.70K0.24%6.05%93.95%00:01:0262.8530.02%
Tpozdravik.com15866.05K0.24%0.00%100.00%00:00:3030.1910.01%
Tim3-tub-ru.yandex.net:44315861.56K0.24%100.00%0.00%00:53:303.210.7631.12%
Tfront.facetz.net:443174843.42K0.23%100.00%0.00%00:24:381.478.5350.52%
Tactualitati.md82828.39K0.23%0.00%100.00%00:01:1171.9630.03%
Tyandex.ru:44334819.39K0.23%100.00%0.00%02:08:157.695.3102.69%
Tconnect.facebook.net:44321767.14K0.21%100.00%0.00%00:21:591.319.5930.46%
Tgolos.md64759.22K0.21%0.00%100.00%00:00:3939.7110.01%
Tkonspekta.net1736.91K0.20%0.00%100.00%00:00:044.3840.00%
Twww.gstatic.com:44347698.97K0.19%100.00%0.00%01:13:244.404.6301.54%
Timg120-ru.redtram.com:44370678.30K0.19%100.00%0.00%00:16:461.006.9660.35%
Tclients4.google.com:4438668.24K0.19%100.00%0.00%00:32:021.922.9940.67%
Ts11.stc.all.kpcdn.net5656.99K0.18%52.96%47.04%00:00:1313.6530.00%
Tspina-sustav.ru56645.94K0.18%0.00%100.00%00:00:3535.3250.01%
Ttranslate.googleapis.com:44319638.72K0.18%100.00%0.00%00:55:053.305.8971.16%
Tcdn.jivosite.com4633.55K0.18%0.70%99.30%00:00:044.7100.00%DENIED
Tweatheron.ru2.10K618.57K0.17%0.00%100.00%00:06:23383.8510.13%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com9596.83K0.17%0.00%100.00%00:00:008020.00%
Tconnect.ok.ru:443208583.66K0.16%100.00%0.00%00:21:461.306.3090.46%
Twww.pozdravik.ru15553.08K0.15%10.21%89.79%00:00:055.0650.00%
Tmy-sustav.ru53552.70K0.15%0.00%100.00%00:00:2121.7740.01%
Twww.infmedserv.ru33546.79K0.15%0.00%100.00%00:00:2222.9660.01%
Tssl.gstatic.com:44358524.58K0.15%100.00%0.00%00:32:381.958.5320.68%
Tfr.yahoo.com:443247462.90K0.13%100.00%0.00%10:45:5838.758.36913.54%
Ts2-f.scribdassets.com:4437447.73K0.12%100.00%0.00%00:02:43163.7420.06%
Timgn.marketgid.com:44383427.15K0.12%100.00%0.00%00:19:191.159.0200.41%
Twww.micb.md4426.65K0.12%99.90%0.10%00:00:011.6860.00%
Thtml2-f.scribdassets.com:4435418.96K0.12%100.00%0.00%00:00:033.8890.00%
Timgn.lentainform.com:44380418.17K0.12%100.00%0.00%00:17:261.046.6490.37%
Tinstrukciya-otzyvy.ru53416.52K0.12%0.00%100.00%00:00:5050.6930.02%
Tmtdata.ru8382.99K0.11%0.00%100.00%00:00:022.0960.00%
Ts7.addthis.com8358.35K0.10%15.19%84.81%00:00:088.5360.00%
Tmoney.yandex.ru:4436355.24K0.10%100.00%0.00%00:03:35215.9320.08%
Tdovosm.ru6354.75K0.10%0.00%100.00%00:00:022.4580.00%
Ti.ytimg.com:44314342.04K0.09%100.00%0.00%00:28:041.684.0350.59%
Tstatic.hypercomments.com3327.35K0.09%0.00%100.00%00:00:044.0020.00%
Ti.point.md:44333319.79K0.09%100.00%0.00%01:48:366.516.5672.28%
Tfonts.gstatic.com15317.71K0.09%44.79%55.21%00:00:088.4070.00%
Timg1.liveinternet.ru2307.84K0.09%0.00%100.00%00:00:011.8570.00%
Tsync.rambler.ru:443126306.72K0.08%100.00%0.00%01:47:296.449.1992.25%
Ts16.stc.all.kpcdn.net14299.81K0.08%58.25%41.75%00:00:077.9820.00%
Tcounter.yadro.ru:44369276.55K0.08%100.00%0.00%00:00:00380.00%DENIED
Tmedia.kankan.md11274.82K0.08%0.00%100.00%00:00:1010.8080.00%
Twww.asienda.ru3274.14K0.08%0.00%100.00%00:00:011.3260.00%
Ten.wikipedia.org:4432274.12K0.08%100.00%0.00%00:02:48168.7030.06%
Tbase.spinform.ru16274.06K0.08%0.00%100.00%00:00:044.0480.00%
Twww.youtube.com:4439253.52K0.07%100.00%0.00%00:30:321.832.0730.64%
Ta.disquscdn.com13234.26K0.06%66.42%33.58%00:00:033.5700.00%
Ti9.ytimg.com:4432231.52K0.06%100.00%0.00%00:04:19259.5000.09%
Tjsn.marketgid.com:44333230.17K0.06%100.00%0.00%00:09:43583.3240.20%
Ts2.stc.m.kpcdn.net4228.86K0.06%0.00%100.00%00:00:077.4260.00%
Ts14.stc.all.kpcdn.net9223.89K0.06%81.73%18.27%00:00:033.5510.00%
Tmg.yadro.ru:44351203.64K0.06%100.00%0.00%00:00:002170.00%DENIED
Ts9.stc.all.kpcdn.net5200.80K0.06%69.72%30.28%00:00:033.5660.00%
Tstats.g.doubleclick.net:44349197.42K0.05%100.00%0.00%00:00:004410.00%DENIED
Ts13.stc.all.kpcdn.net7193.72K0.05%55.45%44.55%00:00:044.2100.00%
Tajax.googleapis.com:4439187.19K0.05%100.00%0.00%00:08:54534.6420.19%
Tru.glosbe.com:4431185.41K0.05%100.00%0.00%00:04:32272.6640.10%
Tsuggest.yandex.ru:44311184.21K0.05%100.00%0.00%00:18:211.101.8620.39%
Tyandex.st:4436183.47K0.05%100.00%0.00%00:06:02362.0950.13%
Tprofisantehnik.ru1179.17K0.05%0.00%100.00%00:00:011.4770.00%
Twww.gstatic.com8170.79K0.05%100.00%0.00%00:00:00750.00%
Tad.adriver.ru33166.24K0.05%100.00%0.00%00:00:00660.00%DENIED
Tst.mycdn.me:44336162.12K0.04%100.00%0.00%00:09:50590.3510.21%
Tsafebrowsing.google.com:44381161.51K0.04%100.00%0.00%05:51:1421.074.1007.36%
Ts1.gismeteo.md:4439155.55K0.04%100.00%0.00%00:01:3999.5780.03%
Tpomedicine.ru1155.27K0.04%0.00%100.00%00:00:005690.00%
Ts4.stc.m.kpcdn.net2155.08K0.04%0.00%100.00%00:00:044.0890.00%
Tdocviewer.yandex.ru:4433154.14K0.04%100.00%0.00%00:00:5757.6980.02%
Tfonts.gstatic.com:4437153.86K0.04%100.00%0.00%00:05:04304.6030.11%
Tassets.flocktory.com:4431153.57K0.04%100.00%0.00%00:03:25205.0370.07%
Tserdce-zdorovo.ru37149.51K0.04%0.00%100.00%00:00:066.9880.00%
Ti.mycdn.me:443209144.29K0.04%100.00%0.00%00:41:502.510.9130.88%
Tzhenskij-sajt-katerina.ru2142.25K0.04%0.00%100.00%00:00:011.0030.00%
Tfb.ru4141.47K0.04%0.00%100.00%00:00:005290.00%
Tcsi.gstatic.com:44311141.06K0.04%100.00%0.00%02:01:247.284.3492.55%
Tmadou-zhuravushka.ru1141.05K0.04%0.00%100.00%00:00:011.1890.00%
Ts10.stc.all.kpcdn.net3140.16K0.04%31.23%68.77%00:00:044.1510.00%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:44334137.39K0.04%100.00%0.00%00:00:001230.00%DENIED
Tcdn.relap.io:4433136.97K0.04%100.00%0.00%00:00:3131.5400.01%
Totvet.imgsmail.ru:4431136.16K0.04%100.00%0.00%00:01:1575.6120.03%
Twww.medcentre.com.ua24132.62K0.04%0.00%100.00%00:00:2222.2570.01%
Tst1.razlozhi.ru:4434132.40K0.04%100.00%0.00%00:04:21261.6940.09%
Tguzei.com27131.18K0.04%0.00%100.00%00:00:022.2370.00%
Twww.mif-ua.com2130.06K0.04%0.00%100.00%00:00:055.4000.00%
Tcounter.yadro.ru18126.41K0.04%100.00%0.00%00:00:00220.00%DENIED
Twww.google-analytics.com:44329125.78K0.03%100.00%0.00%02:59:3910.779.5333.77%
Tan.yandex.ru:4436122.78K0.03%100.00%0.00%00:01:0868.1880.02%
Twww.yandex.ru:4433122.61K0.03%100.00%0.00%00:10:31631.7480.22%
Tapi.flocktory.com:4435120.85K0.03%100.00%0.00%00:02:13133.5600.05%
Ts4.gismeteo.md:4433117.91K0.03%100.00%0.00%00:00:3535.2880.01%
Tcs7004.vk.me1114.89K0.03%0.00%100.00%00:00:011.0540.00%
Tmaps.google.com4114.77K0.03%0.00%100.00%00:00:005350.00%
Tsavepic.ru1113.51K0.03%0.00%100.00%00:00:006580.00%
Tlex.justice.md4111.90K0.03%5.40%94.60%00:00:002250.00%
Tcdnjs.cloudflare.com:4433111.32K0.03%100.00%0.00%00:03:42222.4930.08%
Ts7.stc.m.kpcdn.net2109.28K0.03%0.00%100.00%00:00:055.2800.00%
Tannahelp.ru2108.62K0.03%0.00%100.00%00:00:006890.00%
Tstatic.popmechanic.ru:4433106.88K0.03%100.00%0.00%00:02:34154.4390.05%
Tpagead2.googlesyndication.com:44326105.22K0.03%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Twww.gismeteo.md:44313101.45K0.03%100.00%0.00%00:00:1515.7460.01%
Tarmmf.adobe.com:4432101.29K0.03%100.00%0.00%00:03:00180.4280.06%
Taa-nb.lentainform.com:4432199.52K0.03%100.00%0.00%00:00:022.8800.00%
Tac-nb.marketgid.com:4432199.20K0.03%100.00%0.00%00:00:022.9020.00%
Tclients1.google.com:4432694.79K0.03%100.00%0.00%01:54:496.889.3532.41%
Tnumbers.md:443893.73K0.03%100.00%0.00%00:18:181.098.9640.38%
Tclient.teamviewer.com:4432193.20K0.03%100.00%0.00%00:00:088.8140.00%
Tdl.backbook.me:443191.89K0.03%100.00%0.00%00:00:1515.5670.01%
Tjurnaltv.md791.11K0.03%61.59%38.41%00:00:011.4320.00%
Tjsn.lentainform.com:443686.71K0.02%100.00%0.00%00:00:5454.3850.02%
Tclients2.google.com:4431586.53K0.02%100.00%0.00%01:00:113.611.2981.26%
Tst4.gismeteo.ru:4431086.07K0.02%100.00%0.00%00:01:44104.2980.04%
Tmaluksa.ru485.14K0.02%0.00%100.00%00:00:1010.8150.00%
Tstatic.doubleclick.net:4432184.54K0.02%100.00%0.00%00:00:003180.00%DENIED
Tplatform.twitter.com883.51K0.02%29.16%70.84%00:00:022.1020.00%
Tcode.jquery.com382.59K0.02%52.27%47.73%00:00:011.0260.00%
Tmaxcdn.bootstrapcdn.com:443280.53K0.02%100.00%0.00%00:01:48108.4000.04%
Timg.youtube.com:443278.25K0.02%100.00%0.00%00:04:12252.2570.09%
Tmedknsltant.com276.84K0.02%0.00%100.00%00:00:004370.00%
Thtml1-f.scribdassets.com:443376.27K0.02%100.00%0.00%00:00:011.6810.00%
Tw.sharethis.com1173.07K0.02%91.63%8.37%00:00:00520.00%
Tuserapi.com172.99K0.02%0.00%100.00%00:00:011.9440.00%
Twww.kp.md:80801871.60K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tplatform.twitter.com:443471.30K0.02%100.00%0.00%00:03:27207.2280.07%
Tstroinayaya.ru171.08K0.02%0.00%100.00%00:00:003240.00%
Trelap.io:443270.92K0.02%100.00%0.00%00:00:3333.7330.01%
Tcse.google.com370.46K0.02%0.00%100.00%00:00:011.1640.00%
Twww.googletagmanager.com369.15K0.02%0.00%100.00%00:00:022.5740.00%
Tcontent.adriver.ru1568.83K0.02%100.00%0.00%00:00:00640.00%DENIED
Tcs621826.vk.me168.59K0.02%0.00%100.00%00:00:003560.00%
Ttwemoji.maxcdn.com:443668.48K0.02%100.00%0.00%00:00:2626.1100.01%
Tstaticxx.facebook.com1464.12K0.02%100.00%0.00%00:00:001180.00%DENIED
Tanimate.adobe.com:4432164.11K0.02%100.00%0.00%00:01:0464.0780.02%
Tsecure.gravatar.com:443261.35K0.02%100.00%0.00%00:04:27267.4490.09%
Tallforwomans.ru161.14K0.02%0.00%100.00%00:00:005300.00%
Tmy1.imgsmail.ru360.64K0.02%12.02%87.98%00:00:022.7860.00%
Tafisha.md:4431559.59K0.02%100.00%0.00%00:30:251.825.1210.64%
Tcrl.comodoca.com258.16K0.02%0.00%100.00%00:00:033.0030.00%
Tuslide.ru158.00K0.02%0.00%100.00%00:00:002970.00%
Tyabs.yandex.ru:443957.80K0.02%100.00%0.00%00:07:13433.7650.15%
Tcdn2.grattis.ru757.37K0.02%0.00%100.00%00:00:055.8210.00%
Twiki.iteach.ru157.01K0.02%0.00%100.00%00:00:002370.00%
Tkiks.yandex.ru:443956.93K0.02%100.00%0.00%00:02:10130.2390.05%
Timg-fotki.yandex.ru156.76K0.02%0.00%100.00%00:00:004090.00%
Tlucky-girl.ru155.39K0.02%0.00%100.00%00:00:002500.00%
Tpartner.googleadservices.com154.98K0.02%100.00%0.00%00:00:00130.00%
Tn4p-ru.redtram.com:4431654.32K0.02%100.00%0.00%00:08:44524.0470.18%
Tactualitatimd.disqus.com153.10K0.01%0.00%100.00%00:00:022.4580.00%
Twww.download.windowsupdate.com252.26K0.01%0.00%100.00%00:00:0090.00%
Tapi.facebook.com:4431352.10K0.01%100.00%0.00%00:00:00660.00%DENIED
Thoro.ua751.80K0.01%0.00%100.00%00:00:055.9370.00%
Tmedisosplus.ru151.11K0.01%0.00%100.00%00:00:002700.00%
Tvopros-otvet.clan.su150.99K0.01%0.00%100.00%00:00:007720.00%
Tfavicon.yandex.net:443950.72K0.01%100.00%0.00%00:05:56356.8940.12%
Tads.adfox.ru950.55K0.01%100.00%0.00%00:00:00360.00%DENIED
Takademsavina.ru150.14K0.01%0.00%100.00%00:00:005750.00%
Tkapitano.ru150.07K0.01%0.00%100.00%00:00:002090.00%
Tclients3.google.com:443849.87K0.01%100.00%0.00%00:32:011.921.1630.67%
Tfoog.me:443148.97K0.01%100.00%0.00%00:00:055.8940.00%
Tjs-ru.redtram.com:443748.70K0.01%100.00%0.00%00:01:46106.9400.04%
Ta.ria.ru445.93K0.01%0.00%100.00%00:00:022.6980.00%
Tfanread.ru445.92K0.01%0.00%100.00%00:00:009590.00%
Tcm.marketgid.com:4431245.72K0.01%100.00%0.00%00:00:2424.5690.01%
Tshare.pluso.ru444.99K0.01%32.20%67.80%00:00:003730.00%
Tstorage.trafic.ro844.27K0.01%0.00%100.00%00:00:044.5370.00%
Ts002.radikal.ru144.22K0.01%0.00%100.00%00:00:004480.00%
Tvjs.zencdn.net343.83K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3570.00%
Tmama.freezeet.ru143.72K0.01%0.00%100.00%00:00:003370.00%
Tinputtools.google.com:4431343.08K0.01%100.00%0.00%00:42:432.563.6240.90%
Twww.tns-counter.ru:4431242.41K0.01%100.00%0.00%00:08:52532.9130.19%
Ttag.bounceexchange.com:443142.06K0.01%100.00%0.00%00:00:3232.5740.01%
Tmarketium.ru:443142.05K0.01%100.00%0.00%00:00:3030.4520.01%
Ts8.stc.m.kpcdn.net141.53K0.01%0.00%100.00%00:00:008010.00%
Tkoputyrse.ru139.84K0.01%0.00%100.00%00:00:003540.00%
Tvekzhivu.com139.43K0.01%0.00%100.00%00:00:002610.00%
Tstatic2.smi2.net138.42K0.01%0.00%100.00%00:00:011.0160.00%
Tst.top100.ru138.23K0.01%100.00%0.00%00:00:0030.00%
Tvmede.org137.14K0.01%0.00%100.00%00:00:007240.00%
Tcon-med.ru.images.1c-bitrix-cdn.ru136.47K0.01%0.00%100.00%00:00:005570.00%
Tyou-journal.ru136.21K0.01%0.00%100.00%00:00:003110.00%
Ts3.gismeteo.md:443535.99K0.01%100.00%0.00%00:00:5252.4390.02%
Twww.menslife.com135.48K0.01%0.00%100.00%00:00:001080.00%
Tgamd.hit.gemius.pl:4432435.39K0.01%100.00%0.00%00:00:3232.5680.01%
Tstatic.medicalcatalog.ru135.12K0.01%0.00%100.00%00:00:002570.00%
Ttranslate.google.com:443534.90K0.01%100.00%0.00%00:21:321.292.5180.45%
Twww.gismeteo.ru:443234.48K0.01%100.00%0.00%00:03:24204.9600.07%
Twww.googleadservices.com:443734.00K0.01%100.00%0.00%00:09:13553.8060.19%
Tssl.google-analytics.com:443333.94K0.01%100.00%0.00%00:11:34694.7630.24%
Tcdn1.grattis.ru1133.76K0.01%0.00%100.00%00:00:1313.2410.00%
Tcse.google.com:443633.56K0.01%100.00%0.00%00:22:371.357.4870.47%
Tc.lentainform.com:4431432.10K0.01%100.00%0.00%00:00:033.0440.00%
Tads.adfox.ru:443831.96K0.01%100.00%0.00%00:00:00850.00%DENIED
Tmedsosud.ru131.56K0.01%0.00%100.00%00:00:002260.00%
Tconnect.mail.ru531.43K0.01%0.00%100.00%00:00:033.3460.00%
Twww.scribd.com:443331.09K0.01%100.00%0.00%00:01:1474.7920.03%
Tgo8me.ru12231.03K0.01%0.00%100.00%00:01:0666.7790.02%
Tgm.symcb.com130.28K0.01%0.00%100.00%00:00:001870.00%
Tajax.googleapis.com130.17K0.01%100.00%0.00%00:00:0040.00%
T188.172.245.2:443129.96K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%
T188.172.192.52:443129.64K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Ttotul.md629.07K0.01%3.25%96.75%00:00:022.0220.00%
Tnash21vek.ucoz.ru128.36K0.01%0.00%100.00%00:00:004720.00%
Taccounts.google.com:443727.40K0.01%100.00%0.00%00:20:111.211.6930.42%
Tfelomen.ru126.78K0.01%0.00%100.00%00:00:002780.00%
Tconnect.mail.ru:443826.72K0.01%100.00%0.00%00:00:5353.5130.02%
Ttop-fwz1.mail.ru4426.59K0.01%0.00%100.00%00:00:2525.8650.01%
T178.162.204.227:443126.53K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%
T159.8.67.134:443126.53K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tmy-sunshine.ru126.27K0.01%0.00%100.00%00:00:004410.00%
Tcdn4.grattis.ru925.97K0.01%0.00%100.00%00:00:009630.00%
Tthemes.googleusercontent.com:443525.69K0.01%100.00%0.00%00:01:1474.6750.03%
Ts7.gismeteo.md:443525.39K0.01%100.00%0.00%00:00:5353.2840.02%
Tlechimdetok.ru125.39K0.01%0.00%100.00%00:00:003630.00%
Tr.mtdata.ru124.58K0.01%0.00%100.00%00:00:001680.00%
Tid.google.ru:443624.54K0.01%100.00%0.00%00:22:501.370.7610.48%
Twww.google.ru4124.44K0.01%0.00%100.00%00:00:077.8360.00%
Tfigurkada.ru224.44K0.01%0.00%100.00%00:00:006440.00%
Ttibet-med.narod.ru124.00K0.01%0.00%100.00%00:00:002410.00%
T120na80-norma.com123.98K0.01%0.00%100.00%00:00:003100.00%
Tvk.com:443423.50K0.01%100.00%0.00%00:09:57597.1000.21%
Tok-t.ru323.27K0.01%0.00%100.00%00:00:004250.00%
Tmy.mail.ru422.99K0.01%100.00%0.00%00:00:00620.00%DENIED
Twww.childrenspace.by122.35K0.01%0.00%100.00%00:00:007670.00%
Ti1.ytimg.com:443421.82K0.01%100.00%0.00%00:08:16496.2040.17%
Tajax.cloudflare.com121.79K0.01%100.00%0.00%00:00:00180.00%
Tnotification.adblockplus.org:443319.87K0.01%100.00%0.00%00:09:02542.0130.19%
T1pogipertonii.ru119.69K0.01%0.00%100.00%00:00:077.6520.00%
Tthelib.ru119.62K0.01%0.00%100.00%00:00:001780.00%
Tc.marketgid.com:443819.45K0.01%100.00%0.00%00:00:009990.00%
Ttolko-poleznoe.ru119.08K0.01%0.00%100.00%00:00:002430.00%
Tcounter.marketgid.com:443318.12K0.01%100.00%0.00%00:00:009500.00%
Trasp.yandex.ru:443117.99K0.00%100.00%0.00%00:01:0868.1940.02%
Tautocounter.lentainform.com:443317.57K0.00%100.00%0.00%00:00:011.5150.00%
Tcounter.rambler.ru417.33K0.00%54.02%45.98%00:00:011.6970.00%DENIED
Tsyndication.twitter.com:443616.69K0.00%100.00%0.00%01:10:104.210.0141.47%
Tcdn.syndication.twimg.com:443216.65K0.00%100.00%0.00%00:00:088.6360.00%
Tcdn.retailrocket.ru116.30K0.00%0.00%100.00%00:00:006260.00%
Tplatform.instagram.com116.23K0.00%0.00%100.00%00:00:007540.00%
Trefy.ru116.14K0.00%0.00%100.00%00:00:002430.00%
Tstaging.trafex.net:443415.78K0.00%100.00%0.00%00:00:033.1750.00%
Tyt3.ggpht.com:443115.60K0.00%100.00%0.00%00:04:11251.1890.09%
Tbookz.ru115.50K0.00%0.00%100.00%00:00:002070.00%
Tsocial.yandex.ru:443315.50K0.00%100.00%0.00%00:00:009620.00%
Ts2.gismeteo.md:443415.35K0.00%100.00%0.00%00:00:5959.2770.02%
Tredirector.gvt1.com914.72K0.00%0.00%100.00%00:00:004210.00%
Ti014.radikal.ru114.18K0.00%0.00%100.00%00:00:003260.00%
Tm.fictionbook.ru114.04K0.00%0.00%100.00%00:00:002990.00%
Tstats.g.doubleclick.net313.53K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Timg11.postila.ru113.41K0.00%0.00%100.00%00:00:001490.00%
Tid.google.com:443613.15K0.00%100.00%0.00%00:13:10790.3680.28%
Tdiabetinfov4.ru112.96K0.00%0.00%100.00%00:00:003330.00%
Ts3.stc.m.kpcdn.net112.69K0.00%0.00%100.00%00:00:005560.00%
Tyandex.ru1512.17K0.00%0.00%100.00%00:00:066.4490.00%
Tquick-yen-88111.appspot.com2812.15K0.00%0.00%100.00%00:00:1717.5710.01%
Tdetectivebooks.ru111.90K0.00%0.00%100.00%00:00:003140.00%
Trazlozhi.ru:443411.82K0.00%100.00%0.00%00:03:39219.9810.08%
Tp2-mvhc7qusg5vgo-l4z7t2rn2oefyrvz-if-v6exp3-v4.metric.gstatic.com:443211.69K0.00%100.00%0.00%00:04:18258.3620.09%
Tcdn9.grattis.ru311.61K0.00%0.00%100.00%00:00:011.3950.00%
Tcdn3.grattis.ru111.58K0.00%0.00%100.00%00:00:002180.00%
Tshare.yandex.net:443611.57K0.00%100.00%0.00%00:05:31331.5980.12%
Ts.youtube.com:443211.56K0.00%100.00%0.00%00:04:49289.6610.10%
Tfonts.googleapis.com:443211.50K0.00%100.00%0.00%00:03:35215.4070.08%
Tdisqus.com:443111.38K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.8140.01%
Trtax.criteo.com811.04K0.00%0.00%100.00%00:00:077.3680.00%
Tladyretryka.ru111.03K0.00%0.00%100.00%00:00:002280.00%
Tton.twimg.com:443110.97K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.6240.06%
Tr16---sn-4g57knld.googlevideo.com:443110.83K0.00%100.00%0.00%00:00:003000.00%
Tkraken.rambler.ru510.60K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7160.00%
Tsmartpixel.auditorius.ru110.46K0.00%0.00%100.00%00:00:007600.00%
Tssm.fast.md310.34K0.00%0.00%100.00%00:00:004780.00%
Tgamd.hit.gemius.pl510.33K0.00%0.00%100.00%00:00:033.2130.00%
Twww.facebook.com210.23K0.00%100.00%0.00%00:00:00390.00%DENIED
Tcdn7.grattis.ru110.18K0.00%0.00%100.00%00:00:009360.00%
Ts6.gismeteo.md:443210.07K0.00%100.00%0.00%00:00:2121.1550.01%
Tsite.yandex.net:443210.02K0.00%100.00%0.00%00:06:02362.7820.13%
Ts1-f.scribdassets.com:44319.92K0.00%100.00%0.00%00:00:2828.5300.01%
Tupload.wikimedia.org:44319.83K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.1760.06%
Tsms-taim.ru19.81K0.00%0.00%100.00%00:00:002620.00%
Ts8.gismeteo.md:44329.77K0.00%100.00%0.00%00:00:2121.4250.01%
Tcm.g.doubleclick.net29.64K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Trp.zemanta.com:44319.62K0.00%100.00%0.00%00:00:005980.00%
Tcounter.jurnal.md209.53K0.00%0.00%100.00%00:00:099.8370.00%
Tt.zemanta.com19.51K0.00%0.00%100.00%00:00:00270.00%
Tweb.popmechanic.ru:44329.48K0.00%100.00%0.00%00:01:41101.3470.04%
Tfonts.googleapis.com99.47K0.00%0.00%100.00%00:00:055.3920.00%
Twww.googleapis.com:44339.41K0.00%100.00%0.00%00:10:32632.9030.22%
Tcdn6.grattis.ru49.24K0.00%0.00%100.00%00:00:006020.00%
Tmmasportmarket.ru19.16K0.00%0.00%100.00%00:00:005420.00%
Tcontent.googleapis.com:44319.12K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.6420.08%
Tst7.gismeteo.ru:44328.52K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.4400.01%
Tvideo-tub-ru.yandex.net:44318.10K0.00%100.00%0.00%00:04:56296.7390.10%
Tgraph.facebook.com:44328.02K0.00%100.00%0.00%00:00:00410.00%DENIED
Trs7.scribd.com:44337.98K0.00%100.00%0.00%00:00:3131.7320.01%
Tkp.ru17.84K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tstatic6.smi2.net17.83K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0070.00%
Tru.scribd.com:44317.78K0.00%100.00%0.00%00:00:011.8380.00%
Tst5.gismeteo.ru:44317.70K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.4310.00%
Tdaltrocanto.info17.64K0.00%0.00%100.00%00:00:006750.00%
Tcse.google.ru:44327.48K0.00%100.00%0.00%00:04:02242.1580.08%
Ts5.gismeteo.md:44327.34K0.00%100.00%0.00%00:00:2121.6330.01%
Tpbs.twimg.com:44317.22K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.5570.06%
Tmc.yandex.ua:44317.05K0.00%100.00%0.00%00:01:0565.3500.02%
Tstatic7.smi2.net16.99K0.00%100.00%0.00%00:00:00860.00%
Ttranslate.google.com176.83K0.00%0.00%100.00%00:00:044.4370.00%
Tls.hit.gemius.pl:44326.75K0.00%100.00%0.00%00:01:55115.8320.04%
Tlogin.wikimedia.org:44316.65K0.00%100.00%0.00%00:02:37157.7720.06%
Tcode.jivosite.com16.63K0.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tglitter.services.disqus.com:44316.62K0.00%100.00%0.00%00:00:2121.0450.01%
Tsync.pool.datamind.ru:44316.62K0.00%100.00%0.00%00:01:0060.3190.02%
Tcs623420.vk.me26.60K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7950.00%
Tcdn.nousdmp.com:44316.53K0.00%100.00%0.00%00:01:51111.9640.04%
Tsync.rtbooster.com:44316.53K0.00%100.00%0.00%00:00:3232.0050.01%
Tfront.sspicy.ru:44316.51K0.00%100.00%0.00%00:00:002440.00%
Tdisqus.com26.47K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8900.00%
Tautocounter.marketgid.com:44326.39K0.00%100.00%0.00%00:00:009670.00%
Tcs631923.vk.me16.35K0.00%0.00%100.00%00:00:007760.00%
Tpass.yandex.ru:44316.34K0.00%100.00%0.00%00:00:055.2260.00%
Tt.sharethis.com36.28K0.00%0.00%100.00%00:00:002230.00%
Tcs628823.vk.me16.26K0.00%0.00%100.00%00:00:001800.00%
Tproxy.railway:8080165.96K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tsync-eu.exe.bid:44315.96K0.00%100.00%0.00%00:01:48108.1140.04%
Tcounter.tovarro.com:44315.95K0.00%100.00%0.00%00:00:001090.00%
Tcse.google.com.ua:44315.90K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.1630.08%
Ts1.stc.all.kpcdn.net55.76K0.00%100.00%0.00%00:00:00130.00%
Tmedia.reformal.ru25.71K0.00%91.23%8.77%00:00:006290.00%
Twww.youtube-nocookie.com:44315.55K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.7870.08%
Ttab.reformal.ru15.45K0.00%0.00%100.00%00:00:008990.00%
Twww.googleadservices.com15.11K0.00%0.00%100.00%00:00:007310.00%
Tclck.yandex.ru:44315.09K0.00%100.00%0.00%00:00:011.7140.00%
Tsw.symcb.com15.02K0.00%0.00%100.00%00:00:001110.00%
T37.252.225.70:44314.90K0.00%100.00%0.00%00:46:222.782.0630.97%
Tp2-mvhc7qusg5vgo-l4z7t2rn2oefyrvz-177194-i2-v6exp3-v4.metric.gstatic.com:44314.83K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.2260.08%
Tp2-mvhc7qusg5vgo-l4z7t2rn2oefyrvz-177194-i1-v6exp3-ds.metric.gstatic.com:44314.83K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.1830.08%
Tpoint.md114.82K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8630.00%
Ttarget.smi2.net44.74K0.00%0.00%100.00%00:00:033.2310.00%
Ttarget.mirtesen.ru14.72K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tnc-ru.redtram.com:44314.68K0.00%100.00%0.00%00:00:3030.0660.01%
Tad.atdmt.com:44314.66K0.00%100.00%0.00%00:01:0565.6020.02%
Twww.telenir.net14.60K0.00%0.00%100.00%00:00:002110.00%
Tjs.advert.mirtesen.ru14.58K0.00%100.00%0.00%00:00:00840.00%DENIED
T1.gravatar.com24.41K0.00%0.00%100.00%00:00:002280.00%
Tpagead2.googlesyndication.com14.40K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tcoollib.net14.34K0.00%100.00%0.00%00:00:002420.00%DENIED
Tmob.beeline.ru:44344.33K0.00%100.00%0.00%00:01:0060.6030.02%
Tapi.pinterest.com:44344.31K0.00%100.00%0.00%00:00:3333.1670.01%
Treferrer.disqus.com:44314.24K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.8890.01%
Tad.mail.ru:44344.23K0.00%100.00%0.00%00:00:022.8950.00%
Tt.contentinsights.com14.15K0.00%100.00%0.00%00:00:009590.00%
Tt.insigit.com34.13K0.00%0.00%100.00%00:00:003890.00%
Trealtime.services.disqus.com:8014.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcm.g.doubleclick.net:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ttag.crsspxl.com:44313.94K0.00%100.00%0.00%00:01:0565.8170.02%
Tmelytics.ru33.93K0.00%38.25%61.75%00:00:008960.00%
Tgoogle.ru63.85K0.00%67.01%32.99%00:00:004860.00%
Tsync.1dmp.io:44313.77K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.1890.01%
Tapi.flocktory.com23.65K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7750.00%
Ttags.bluekai.com:44313.58K0.00%100.00%0.00%00:00:5151.4260.02%
Tperson.guzei.com13.55K0.00%0.00%100.00%00:00:001180.00%
Tzdg.md63.34K0.00%0.00%100.00%00:00:022.8010.00%
Tseg.sharethis.com13.34K0.00%0.00%100.00%00:00:004370.00%
Tdatadrivensolution.com:44313.22K0.00%100.00%0.00%00:00:1717.8050.01%
Tapi.retailrocket.net73.11K0.00%0.00%100.00%00:00:044.7940.00%
Tevcs-crl.ws.symantec.com13.02K0.00%0.00%100.00%00:00:001260.00%
Tcs628617.vk.me12.99K0.00%0.00%100.00%00:00:006280.00%
Tnews.smi2.ru12.97K0.00%0.00%100.00%00:00:008760.00%
Tall-calculators.ru12.97K0.00%0.00%100.00%00:00:001760.00%
Tcs837530.vk.me12.92K0.00%0.00%100.00%00:00:007060.00%
Tcs630817.vk.me12.92K0.00%0.00%100.00%00:00:009830.00%
Tcs626220.vk.me12.91K0.00%0.00%100.00%00:00:008540.00%
Tts1.trafic.ro32.90K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8650.00%
Tsync.vmweb.net32.86K0.00%0.00%100.00%00:00:008490.00%
Tdownload.teamviewer.com:44312.85K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.3990.01%
Twww.yandex.ru32.83K0.00%0.00%100.00%00:00:006780.00%
Tcs604719.vk.me12.82K0.00%0.00%100.00%00:00:009850.00%
Tcs637327.vk.me12.75K0.00%0.00%100.00%00:00:009820.00%
Tcs613425.vk.me12.70K0.00%0.00%100.00%00:00:006360.00%
Tcs623622.vk.me12.70K0.00%0.00%100.00%00:00:006280.00%
Tcs631126.vk.me12.67K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1500.00%
Tcs315320.vk.me12.63K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0260.00%
Tcs626829.vk.me12.62K0.00%0.00%100.00%00:00:002050.00%
Tcs626320.vk.me12.60K0.00%0.00%100.00%00:00:002010.00%
Tcs638717.vk.me12.57K0.00%0.00%100.00%00:00:009830.00%
Tcs618323.vk.me12.56K0.00%0.00%100.00%00:00:002010.00%
Tassets.ournetcdn.net22.55K0.00%43.68%56.32%00:00:011.1360.00%
Twww.tns-counter.ru42.54K0.00%0.00%100.00%00:00:022.8000.00%
Tkitbit.net32.53K0.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tcs636425.vk.me12.53K0.00%0.00%100.00%00:00:009840.00%
Tls.hit.gemius.pl22.51K0.00%51.57%48.43%00:00:001110.00%
Tcs5052.vk.me12.50K0.00%0.00%100.00%00:00:006310.00%
Tcs636817.vk.me12.49K0.00%0.00%100.00%00:00:001280.00%
Tcs636528.vk.me12.48K0.00%0.00%100.00%00:00:009180.00%
Tcs624123.vk.me12.46K0.00%0.00%100.00%00:00:002060.00%
Tedge.sharethis.com12.45K0.00%0.00%100.00%00:00:0060.00%
Ts3-eu-west-1.amazonaws.com12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:002380.00%
Tm.addthis.com42.41K0.00%0.00%100.00%00:00:011.9870.00%
Tcs424917.vk.me12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2590.00%
Tcs406723.vk.me12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:007870.00%
Tcs629327.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:007280.00%
Tcs624925.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1500.00%
Tcs618622.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2760.00%
Tcs627923.vk.me12.36K0.00%0.00%100.00%00:00:009180.00%
Tcs615718.vk.me12.34K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1300.00%
Tcs638317.vk.me12.33K0.00%0.00%100.00%00:00:006300.00%
Twww.googletagservices.com12.33K0.00%0.00%100.00%00:00:009410.00%
Tidentity.kpcdn.net42.32K0.00%0.00%100.00%00:00:022.6860.00%
Tcs627419.vk.me22.32K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0280.00%
Tcs622223.vk.me12.32K0.00%0.00%100.00%00:00:002010.00%
Twww.totul.md22.31K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0890.00%
Tcs618328.vk.me12.31K0.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tcs622831.vk.me12.29K0.00%0.00%100.00%00:00:001940.00%
Tcs637923.vk.me12.27K0.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcs636526.vk.me12.24K0.00%0.00%100.00%00:00:009850.00%
Tcrl.verisign.com22.15K0.00%0.00%100.00%00:00:002740.00%
Tcs636021.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:009070.00%
Tcs631316.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:002010.00%
Tcs9924.vk.me12.09K0.00%0.00%100.00%00:00:006310.00%
Tcs4569.vk.me12.09K0.00%0.00%100.00%00:00:009180.00%
Tcs607928.vk.me12.08K0.00%0.00%100.00%00:00:007350.00%
Tcs621517.vk.me12.06K0.00%0.00%100.00%00:00:002010.00%
Tcs837224.vk.me12.03K0.00%0.00%100.00%00:00:009830.00%
Tcs622230.vk.me12.01K0.00%0.00%100.00%00:00:008540.00%
Tcs638226.vk.me21.99K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0400.00%
Tcs637730.vk.me11.98K0.00%0.00%100.00%00:00:006360.00%
Tadro.hit.gemius.pl31.97K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0810.00%
Tcs301315.vk.me11.94K0.00%0.00%100.00%00:00:007660.00%
Tstatic.popmechanic.ru41.94K0.00%0.00%100.00%00:00:022.5570.00%
Tpq-direct.revsci.net31.82K0.00%0.00%100.00%00:00:022.3490.00%
Taia.startssl.com11.81K0.00%0.00%100.00%00:00:007360.00%
Tmod.calltouch.ru21.69K0.00%0.00%100.00%00:00:011.5300.00%
Tcs625521.vk.me11.68K0.00%0.00%100.00%00:00:008540.00%
Tidsync.rlcdn.com11.63K0.00%0.00%100.00%00:00:003170.00%
Twww.gismeteo.ru31.52K0.00%0.00%100.00%00:00:011.8590.00%
Tmaster15.teamviewer.com:44341.52K0.00%100.00%0.00%00:00:005090.00%
Tvmweb.net11.47K0.00%0.00%100.00%00:00:007510.00%
Twww.actualitati.md11.45K0.00%0.00%100.00%00:00:002290.00%
Tb.scorecardresearch.com41.43K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0040.00%
Tcdn5.grattis.ru21.43K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7500.00%
Tp.rfihub.com11.41K0.00%0.00%100.00%00:00:001770.00%
Ttarget.net.finam.ru11.41K0.00%0.00%100.00%00:00:009870.00%
Ttarget.smi2.ru11.38K0.00%0.00%100.00%00:00:009050.00%
Twww.ournet-analytics.com21.37K0.00%0.00%100.00%00:00:011.6020.00%
Tgo7media.ru11.35K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0030.00%
Tkp.md21.27K0.00%77.68%22.32%00:00:005940.00%
Tcs626218.vk.me11.22K0.00%0.00%100.00%00:00:002980.00%
Ts1.stc.m.kpcdn.net11.09K0.00%0.00%100.00%00:00:006480.00%
Tmaps.googleapis.com21.01K0.00%0.00%100.00%00:00:002260.00%
Tcrl.usertrust.com19810.00%0.00%100.00%00:00:007180.00%
Tts4.trafic.ro19680.00%0.00%100.00%00:00:009240.00%
Tts3.trafic.ro19680.00%0.00%100.00%00:00:00360.00%
Tc.bigmir.net29640.00%0.00%100.00%00:00:011.2710.00%
Ts.symcb.com18960.00%0.00%100.00%00:00:00750.00%
Tg.symcb.com18790.00%0.00%100.00%00:00:00740.00%
Tg1.symcb.com18500.00%0.00%100.00%00:00:001320.00%
Tlib.adnxs.com18420.00%0.00%100.00%00:00:001620.00%
Tpage-view-ingestion.appspot.com28300.00%0.00%100.00%00:00:011.8310.00%
Tcsi.gstatic.com28180.00%0.00%100.00%00:00:003870.00%
Tts-crl.ws.symantec.com18020.00%0.00%100.00%00:00:001140.00%
Tawaps.yandex.ru28000.00%0.00%100.00%00:00:011.3490.00%
Trs.mail.ru27740.00%0.00%100.00%00:00:011.4730.00%
Tib.adnxs.com17630.00%0.00%100.00%00:00:001410.00%
Tapi-public.addthis.com17540.00%0.00%100.00%00:00:002280.00%
Tw.hypercomments.com17520.00%0.00%100.00%00:00:008940.00%
Tc.hit.ua27260.00%0.00%100.00%00:00:009910.00%
Td.agkn.com17070.00%0.00%100.00%00:00:003390.00%
Taa.agkn.com26860.00%0.00%100.00%00:00:005780.00%
Twww.google.com.ua16700.00%0.00%100.00%00:00:009240.00%
Twd.sharethis.com16700.00%0.00%100.00%00:00:004200.00%
Tcrl.thawte.com16660.00%0.00%100.00%00:00:001110.00%
Tadocean-ro.hit.gemius.pl16490.00%0.00%100.00%00:00:00250.00%
Ttop100-images.rambler.ru16410.00%0.00%100.00%00:00:001690.00%
Trealtime.services.disqus.com15870.00%0.00%100.00%00:00:2121.6820.01%
Tconnect.ok.ru25680.00%0.00%100.00%00:00:011.2080.00%
Tclients1.google.com35400.00%0.00%100.00%00:00:009490.00%
Tm.addthisedge.com15330.00%0.00%100.00%00:00:003120.00%
Tnode9.jivosite.com14990.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Twww.top20.md14920.00%100.00%0.00%00:00:0040.00%
Tcdn.connect.mail.ru14870.00%0.00%100.00%00:00:001980.00%
Tp.adsymptotic.com14700.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tcounter.jurnaltv.md13880.00%0.00%100.00%00:00:001310.00%
Tbcp.crwdcntrl.net13780.00%0.00%100.00%00:00:001910.00%
Ti.bigmir.net13760.00%0.00%100.00%00:00:005950.00%
Treformal.ru13510.00%0.00%100.00%00:00:006710.00%
Tl.sharethis.com23220.00%0.00%100.00%00:00:006420.00%
Tsavepic.net13140.00%0.00%100.00%00:00:00850.00%
Ttelemetry.jivosite.com12840.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tlog.reformal.ru12810.00%0.00%100.00%00:00:008990.00%
Tps.eyeota.net12680.00%0.00%100.00%00:00:001770.00%
Tping3.teamviewer.com:4434360.00%100.00%0.00%00:00:007640.00%
Tcs313431.vk.me300.00%0.00%0.00%00:00:2828.6700.01%
T172.16.127.29100.00%0.00%0.00%00:00:088.4340.00%
Twww.picshare.ru100.00%0.00%0.00%00:00:00350.00%
Tq35.queuev4.vk.com100.00%0.00%0.00%00:00:5656.5200.02%
Tgipertoniyaveka.ru100.00%0.00%0.00%00:00:004350.00%
TOTAL11.50K360.86M0.09%58.32%41.68%79:29:32286.172.9190.28%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15