Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 192.168.1.120
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:4439122.26M64.61%100.00%0.00%00:14:00840.2680.63%
Tcrl.globalsign.com413.49M7.13%0.00%100.00%00:02:43163.3300.12%
Twww.railway.md627.16M3.79%85.60%14.40%00:00:1010.4510.01%
Tmc-portal.mail.ru:4431.20K4.59M2.43%100.00%0.00%10:05:4236.342.65627.39%
Tv3-dtln.1internet.tv13.48M1.84%0.00%100.00%00:00:2727.2320.02%
Tsafebrowsing-cache.google.com:443783.05M1.62%100.00%0.00%05:06:2318.383.09813.86%
Twww.google.com:443892.54M1.34%100.00%0.00%01:12:324.352.1863.28%
Tssl.gstatic.com:443632.40M1.27%100.00%0.00%00:57:473.467.5582.61%
Tdata.amigo.mail.ru:443652.17M1.15%100.00%0.00%01:18:474.727.5723.56%
Ti9.ytimg.com:44321.90M1.01%100.00%0.00%00:10:27627.3480.47%
To.twimg.com:443121.60M0.85%100.00%0.00%00:04:52292.2210.22%
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:44341.43M0.76%100.00%0.00%00:01:0161.5280.05%
Tdream-film.tv1381.41M0.75%0.00%100.00%00:00:3737.2750.03%
Ts.ytimg.com:44391.30M0.69%100.00%0.00%00:13:04784.7380.59%
Tliveam.tv701.28M0.68%0.00%100.00%00:00:4949.2510.04%
Teasylist-downloads.adblockplus.org:44341.20M0.64%100.00%0.00%00:03:17197.8660.15%
Tchto-proishodit.ru261.11M0.59%0.00%100.00%00:00:1212.7500.01%
Twww.micb.md105700.84K0.37%88.22%11.78%00:00:022.4090.00%
Tpriroda-znaet.ru53686.56K0.36%0.00%100.00%00:00:1616.1900.01%
Trelap.io:4432645.83K0.34%100.00%0.00%00:00:5050.2630.04%
Tdata.amigo.mail.ru80632.40K0.33%0.00%100.00%00:00:1111.7630.01%
Tr.mradx.net:44366621.74K0.33%100.00%0.00%00:00:2626.9180.02%
Tvk.com54597.81K0.32%26.09%73.91%00:00:1414.5700.01%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com9596.83K0.32%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Ti.ytimg.com:4437588.45K0.31%100.00%0.00%00:12:42762.0910.57%
Twww.curs.md44564.51K0.30%1.41%98.59%00:00:003890.00%
Twww.noi.md23536.10K0.28%89.41%10.59%00:00:022.8510.00%
Tru.sputnik.md42503.91K0.27%38.89%61.11%00:00:044.7000.00%
Tsputnik.md24456.59K0.24%52.60%47.40%00:00:033.7600.00%
Twww.gstatic.com:44328388.92K0.21%100.00%0.00%00:24:301.470.9041.11%
Tmedia1.noi.md104353.00K0.19%29.25%70.75%00:00:008650.00%
Timg.imgsmail.ru:44319345.49K0.18%100.00%0.00%00:00:1212.9670.01%
Tlimg.imgsmail.ru:44330340.26K0.18%100.00%0.00%00:03:30210.4550.16%
Twww.gstatic.com11329.34K0.17%100.00%0.00%00:00:00320.00%
Tclients4.google.com:44344307.30K0.16%100.00%0.00%02:40:049.604.0047.24%
Th.cackle.me9301.99K0.16%0.00%100.00%00:00:099.5220.01%
Tsafebrowsing.google.com:44380300.96K0.16%100.00%0.00%05:11:0018.660.02814.06%
Trsute.ru27293.02K0.15%0.00%100.00%00:00:033.7440.00%
Tmail.ru:4435280.67K0.15%100.00%0.00%00:01:3797.9450.07%
Tcdn.dream-film.tv2255.66K0.14%0.00%100.00%00:00:011.5880.00%
Trs.mail.ru:44373251.46K0.13%100.00%0.00%00:01:0565.0150.05%
Tmc.yandex.ru:44323249.55K0.13%100.00%0.00%00:22:561.376.1351.04%
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.googlevideo.com:4432235.07K0.12%100.00%0.00%00:01:0060.9210.05%
Tapis.google.com:44312203.19K0.11%100.00%0.00%00:11:13673.6240.51%
Tcdn.relap.io:4436199.18K0.11%100.00%0.00%00:01:3393.1650.07%
Tconnect.facebook.net:4433187.24K0.10%100.00%0.00%00:03:01181.2650.14%
Twww.googletagmanager.com10185.05K0.10%0.00%100.00%00:00:022.4410.00%
Tmscrl.microsoft.com1177.29K0.09%0.00%100.00%00:00:008890.00%
Tstatic.1tv.ru6169.51K0.09%0.00%100.00%00:00:066.8970.01%
Twww.facebook.com:44341164.92K0.09%100.00%0.00%00:00:00820.00%DENIED
Twww.youtube.com:4433161.96K0.09%100.00%0.00%00:15:11911.8180.69%
Tclients2.google.com:44323150.39K0.08%100.00%0.00%01:28:245.304.6874.00%
Tcrl3.digicert.com1133.56K0.07%0.00%100.00%00:00:033.1840.00%
Ts4.gismeteo.md:44311128.87K0.07%100.00%0.00%00:03:14194.6810.15%
Tgn.symcb.com1122.89K0.06%0.00%100.00%00:00:001880.00%
Tyt3.ggpht.com:4431116.91K0.06%100.00%0.00%00:04:45285.3110.22%
Twww.gismeteo.md:44326115.75K0.06%100.00%0.00%00:01:0262.2310.05%
Tclient.micb.md:4437114.18K0.06%100.00%0.00%00:04:15255.2550.19%
Tfonts.gstatic.com:443498.27K0.05%100.00%0.00%00:08:21501.3800.38%
Twebrowser.mail.ru:4433896.31K0.05%100.00%0.00%00:47:402.860.8092.16%
Tad.mail.ru:4431393.82K0.05%100.00%0.00%00:00:055.1730.00%
Ta.ria.ru1292.98K0.05%0.00%100.00%00:00:022.1140.00%
Ttranslate.googleapis.com:4431586.84K0.05%100.00%0.00%00:44:032.643.1951.99%
Tst.top100.ru276.46K0.04%50.01%49.99%00:00:00990.00%
Tmaxcdn.bootstrapcdn.com272.09K0.04%0.00%100.00%00:00:033.6810.00%
Tarmmf.adobe.com:443271.54K0.04%100.00%0.00%00:03:02182.0970.14%
Ttools.google.com:443870.80K0.04%100.00%0.00%00:00:055.7600.00%
Tcse.google.com270.07K0.04%0.00%100.00%00:00:022.0120.00%
Tplatform.twitter.com:443367.22K0.04%100.00%0.00%00:04:18258.7030.19%
Ts1.gismeteo.md:4431766.41K0.04%100.00%0.00%00:02:44164.9790.12%
Tajax.googleapis.com263.97K0.03%100.00%0.00%00:00:00100.00%
Twww.google-analytics.com:4431062.43K0.03%100.00%0.00%00:18:501.130.3650.85%
Ttop-fwz1.mail.ru:4431262.41K0.03%100.00%0.00%00:05:43343.2870.26%
Tstats.g.doubleclick.net:4431560.67K0.03%100.00%0.00%00:00:001220.00%DENIED
Tcrl.comodoca.com258.22K0.03%0.00%100.00%00:00:022.7420.00%
Ti.mycdn.me:443849.82K0.03%100.00%0.00%00:06:28388.4590.29%
Ts.amigo.mail.ru21147.68K0.03%0.00%100.00%00:00:2828.0700.02%
Ti1.ytimg.com246.07K0.02%0.00%100.00%00:00:011.4330.00%
Tcackle.me442.26K0.02%0.00%100.00%00:00:033.5840.00%
Tcounter.yadro.ru:4431040.53K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tnoimd.push.community:443539.56K0.02%100.00%0.00%00:03:38218.2050.16%
Tcode.jquery.com139.33K0.02%0.00%100.00%00:00:001570.00%
Tcdn.syndication.twimg.com:443538.35K0.02%100.00%0.00%00:00:3636.4780.03%
Tid.google.com:443737.53K0.02%100.00%0.00%00:16:511.011.3160.76%
Tstaticxx.facebook.com:443936.21K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcounter.yadro.ru735.87K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tplatform.instagram.com232.46K0.02%0.00%100.00%00:00:011.6250.00%
Ts3.gismeteo.md:443931.93K0.02%100.00%0.00%00:02:54174.9120.13%
Tservice.amigo.mail.ru:443831.47K0.02%100.00%0.00%00:10:02602.1150.45%
Tstats.g.doubleclick.net730.32K0.02%100.00%0.00%00:00:00540.00%DENIED
Tlh4.googleusercontent.com:443430.28K0.02%100.00%0.00%00:04:53293.2540.22%
Ts2.googleusercontent.com:443529.04K0.02%100.00%0.00%00:04:13253.3330.19%
Tportal.mail.ru:443828.45K0.02%100.00%0.00%00:01:3595.2170.07%
Tcrl.netsolssl.com128.33K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3950.00%
Tpki.google.com227.44K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3600.00%
Tcse.google.com:443527.43K0.01%100.00%0.00%00:00:3232.1080.02%
Tst4.gismeteo.ru:443226.18K0.01%100.00%0.00%00:00:4242.5320.03%
Ttwitter.com:443425.51K0.01%100.00%0.00%00:59:593.599.8982.71%
Tconnect.mail.ru:443725.43K0.01%100.00%0.00%00:00:4242.2540.03%
Tapi.vk.com:443425.14K0.01%100.00%0.00%00:12:00720.8020.54%
Tstat.radar.imgsmail.ru:4431924.40K0.01%100.00%0.00%00:03:58238.9430.18%
Tgraph.facebook.com:443624.09K0.01%100.00%0.00%00:00:00750.00%DENIED
Tapi.facebook.com:443624.05K0.01%100.00%0.00%00:00:00680.00%DENIED
Tplatform.twitter.com223.85K0.01%100.00%0.00%00:00:0050.00%
Ts2.gismeteo.md:443922.85K0.01%100.00%0.00%00:02:33153.1080.12%
Ts7.gismeteo.md:443922.30K0.01%100.00%0.00%00:02:17137.0310.10%
Tconnect.ok.ru:443519.85K0.01%100.00%0.00%00:00:4444.4730.03%
Ts5.gismeteo.md:443619.56K0.01%100.00%0.00%00:02:04124.5650.09%
Tgo.imgsmail.ru:443419.47K0.01%100.00%0.00%00:00:011.9800.00%
Tgamd.hit.gemius.pl:443918.75K0.01%100.00%0.00%00:00:4949.3890.04%
Tfilin.mail.ru:443618.28K0.01%100.00%0.00%00:00:033.2090.00%
Ts.youtube.com:443518.25K0.01%100.00%0.00%00:15:29929.7330.70%
Tapi.odnoklassniki.ru417.32K0.01%100.00%0.00%00:00:001810.00%DENIED
Ttop-fwz1.mail.ru2816.64K0.01%0.00%100.00%00:00:066.3560.00%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:443416.61K0.01%100.00%0.00%00:00:00630.00%DENIED
Ts8.gismeteo.md:443314.82K0.01%100.00%0.00%00:01:0565.6460.05%
Tredirector.gvt1.com914.63K0.01%0.00%100.00%00:00:004920.00%
Turs.microsoft.com:443314.53K0.01%100.00%0.00%00:00:066.7380.01%
Twww.google-analytics.com614.17K0.01%0.00%100.00%00:00:00820.00%
Tbs.yandex.ru:443313.87K0.01%100.00%0.00%00:00:3838.1730.03%
Tstaticxx.facebook.com313.74K0.01%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tok.ru:443413.72K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6950.00%
Tpbs.twimg.com:443213.69K0.01%100.00%0.00%00:06:01361.9120.27%
Tmail.radar.imgsmail.ru:443813.64K0.01%100.00%0.00%00:00:022.8760.00%
Tr3.mail.ru:443413.58K0.01%100.00%0.00%00:00:033.4670.00%
Tan.mail.ru:443413.41K0.01%100.00%0.00%00:00:066.5790.00%
Tajax.googleapis.com:443313.37K0.01%100.00%0.00%00:03:15195.7860.15%
Tnotification.adblockplus.org:443213.15K0.01%100.00%0.00%00:03:14194.7630.15%
Ts6.gismeteo.md:443713.02K0.01%100.00%0.00%00:01:49109.2790.08%
Treklama.mail.ru:443413.01K0.01%100.00%0.00%00:00:011.5130.00%
Twww.tns-counter.ru:443412.51K0.01%100.00%0.00%00:00:5252.4630.04%
Tpix04.revsci.net:443212.42K0.01%100.00%0.00%00:00:1212.6980.01%
Tshare.yandex.net:443412.19K0.01%100.00%0.00%00:04:17257.0230.19%
Tvk.com:443212.14K0.01%100.00%0.00%00:10:32632.9380.48%
Tcontent.adriver.ru:443312.04K0.01%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tfonts.googleapis.com:443211.99K0.01%100.00%0.00%00:04:52292.4390.22%
Tet-code.ru:8040311.94K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tton.twimg.com:443111.93K0.01%100.00%0.00%00:03:04184.9540.14%
Tbar.love.mail.ru:443411.08K0.01%100.00%0.00%00:00:022.3510.00%
Tyastatic.net:443310.98K0.01%100.00%0.00%00:08:41521.2500.39%
Tclients1.google.com:443210.90K0.01%100.00%0.00%00:08:00480.4440.36%
Tr3---sn-n4v7kn7y.googlevideo.com:443110.79K0.01%100.00%0.00%00:00:011.0370.00%
Twww.youtube-nocookie.com:443210.50K0.01%100.00%0.00%00:01:0262.1020.05%
Tsyndication.twitter.com:443210.37K0.01%100.00%0.00%00:05:17317.1030.24%
Tgdero.hit.gemius.pl199.94K0.01%0.00%100.00%00:00:044.4830.00%
Tcm.g.doubleclick.net:44328.26K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tacroipm.adobe.com28.23K0.00%100.00%0.00%00:00:0060.00%DENIED
Tcdn.push.expert:44318.10K0.00%100.00%0.00%00:01:2585.5770.06%
Tacroipm2.adobe.com28.09K0.00%100.00%0.00%00:00:0060.00%DENIED
Tad.doubleclick.net:44328.03K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tyoutube.googleapis.com:44317.86K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.3150.18%
Twww.1tv.ru37.55K0.00%0.00%100.00%00:00:022.1080.00%
Tkraken.rambler.ru37.31K0.00%0.00%100.00%00:00:003030.00%
Twww.googleapis.com:44337.28K0.00%100.00%0.00%00:00:5757.1360.04%
Trt5.cackle.me:44317.08K0.00%100.00%0.00%00:00:3636.1360.03%
Tcdn.push.expert16.12K0.00%0.00%100.00%00:00:00740.00%
Tconnect.facebook.net26.04K0.00%0.00%100.00%00:00:003450.00%
Tst7.gismeteo.ru:44315.58K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.2990.01%
Tredirect.1tv.ru25.50K0.00%90.83%9.17%00:00:003180.00%
Tssl.google-analytics.com:44315.31K0.00%100.00%0.00%00:02:50170.4210.13%
Tshare.yandex.ru:44315.05K0.00%100.00%0.00%00:00:3838.6270.03%
Tmanifest.googlevideo.com:44314.98K0.00%100.00%0.00%00:00:022.9790.00%
Tsw.symcb.com14.95K0.00%0.00%100.00%00:00:00380.00%
Twww.odnoklassniki.ru14.90K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tservice-updates.adobe.com:44314.22K0.00%100.00%0.00%00:00:1717.6100.01%
Td2tgfbvjf3q6hn.cloudfront.net64.03K0.00%0.00%100.00%00:00:011.5340.00%
Toconner.biz:804113.98K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tls.hit.gemius.pl:44323.97K0.00%100.00%0.00%00:00:1111.4760.01%
Trogde.adocean.pl63.67K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1370.00%
Tmyvideopl.com23.57K0.00%0.00%100.00%00:00:004450.00%
Tgdero.hit.gemius.pl:44313.21K0.00%100.00%0.00%00:00:001190.00%
Tcs626820.vk.me12.97K0.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%
Tcs636424.vk.me12.95K0.00%0.00%100.00%00:00:001170.00%
Tl.longtailvideo.com62.86K0.00%32.95%67.05%00:00:001250.00%
Tbs.amigo.mail.ru162.81K0.00%0.00%100.00%00:00:011.5980.00%
Tcs616029.vk.me12.80K0.00%0.00%100.00%00:00:001180.00%
Tcs620331.vk.me12.75K0.00%0.00%100.00%00:00:001690.00%
Tcs631317.vk.me12.74K0.00%0.00%100.00%00:00:001800.00%
Tcs624624.vk.me12.73K0.00%0.00%100.00%00:00:001930.00%
Tcs626320.vk.me12.67K0.00%0.00%100.00%00:00:001880.00%
Tcs633725.vk.me12.66K0.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tcs10450.vk.me12.65K0.00%0.00%100.00%00:00:007710.00%
Tcs637128.vk.me12.62K0.00%0.00%100.00%00:00:001950.00%
Tcs636917.vk.me12.61K0.00%0.00%100.00%00:00:003140.00%
Tcs622729.vk.me12.60K0.00%0.00%100.00%00:00:001270.00%
Tcs618716.vk.me12.58K0.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tcs627816.vk.me12.55K0.00%0.00%100.00%00:00:006780.00%
Tcs637425.vk.me12.55K0.00%0.00%100.00%00:00:001220.00%
Tls.hit.gemius.pl22.51K0.00%0.00%100.00%00:00:009480.00%
Tcs619920.vk.me12.51K0.00%0.00%100.00%00:00:001930.00%
Tcs623821.vk.me12.47K0.00%0.00%100.00%00:00:001280.00%
Tcs304300.vk.me12.47K0.00%0.00%100.00%00:00:007710.00%
Tcs633826.vk.me12.46K0.00%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tcs616322.vk.me12.45K0.00%0.00%100.00%00:00:003130.00%
Tmail.ru42.45K0.00%0.00%100.00%00:00:005730.00%
Tcs618529.vk.me12.44K0.00%0.00%100.00%00:00:001940.00%
Tcs630331.vk.me12.42K0.00%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Tcs626426.vk.me12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:001130.00%
Tcs424917.vk.me12.41K0.00%0.00%100.00%00:00:001240.00%
Tcs624925.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:001130.00%
Tcs619929.vk.me12.37K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcs411819.vk.me12.36K0.00%0.00%100.00%00:00:005310.00%
Tcs622624.vk.me12.32K0.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcs638224.vk.me12.32K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcs626527.vk.me12.28K0.00%0.00%100.00%00:00:006780.00%
Tcs637923.vk.me12.27K0.00%0.00%100.00%00:00:001120.00%
Tcs626329.vk.me12.27K0.00%0.00%100.00%00:00:005310.00%
Tcs413730.vk.me12.24K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tfonts.googleapis.com12.19K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0130.00%
Tcs623426.vk.me12.16K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcrl.usertrust.com22.13K0.00%0.00%100.00%00:00:005290.00%
Tcs624621.vk.me12.06K0.00%0.00%100.00%00:00:001900.00%
Tcs623322.vk.me12.04K0.00%0.00%100.00%00:00:001870.00%
Tcs622230.vk.me12.01K0.00%0.00%100.00%00:00:001230.00%
T1.gravatar.com11.95K0.00%0.00%100.00%00:00:001100.00%
Tmc.yandex.ru41.87K0.00%0.00%100.00%00:00:009140.00%
Tcs616024.vk.me11.86K0.00%0.00%100.00%00:00:007710.00%
Tcs630420.vk.me11.79K0.00%0.00%100.00%00:00:006770.00%
Tcs625416.vk.me11.79K0.00%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tcrl.thawte.com21.76K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2230.00%
Tg.symcb.com21.75K0.00%0.00%100.00%00:00:006360.00%
Tcs637228.vk.me11.72K0.00%0.00%100.00%00:00:001900.00%
Tamigo.appsmail.ru41.56K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0680.00%
Tvassg142.crl.omniroot.com11.27K0.00%0.00%100.00%00:00:00560.00%
Tfonts.gstatic.com41.15K0.00%81.25%18.75%00:00:011.4890.00%
Tproxy.railway:808031.11K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tclients1.google.com41.10K0.00%0.00%100.00%00:00:008000.00%
Tcrl4.digicert.com19820.00%0.00%100.00%00:00:006920.00%
Tmoldindconbank.com29620.00%50.52%49.48%00:00:00950.00%
Ts.symcb.com18960.00%0.00%100.00%00:00:00380.00%
Tg1.symcb.com18790.00%0.00%100.00%00:00:001890.00%
Twww.googleadservices.com28740.00%0.00%100.00%00:00:002800.00%
Tconnect.mail.ru18660.00%0.00%100.00%00:00:001240.00%
Tcrl.geotrust.com16720.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tnoimd.push.community14950.00%0.00%100.00%00:00:00800.00%
Tbinupdate.mail.ru12470.00%0.00%100.00%00:00:001310.00%
Tconnect.ok.ru12460.00%0.00%100.00%00:00:002070.00%
Tfpdownload2.macromedia.com12430.00%100.00%0.00%00:00:001460.00%
Tcdn.api.twitter.com:443100.00%0.00%0.00%00:00:00460.00%
TOTAL3.85K189.24M0.05%85.14%14.86%36:51:21132.681.5970.13%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15