Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—06 Oct 2016
User: 192.168.9.14
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Trailway.md807.43M37.73%4.78%95.22%00:04:46286.9291.59%
Twww.google.com:443251.47M7.49%100.00%0.00%00:26:431.603.8918.86%
Tsafebrowsing-cache.google.com:44371.41M7.17%100.00%0.00%00:26:271.587.4218.77%
Twww.kp.md781.19M6.05%34.58%65.42%00:00:1515.0810.08%
Tssl.gstatic.com:44320654.74K3.32%100.00%0.00%00:22:561.376.9207.61%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com13599.75K3.04%0.00%100.00%00:00:003860.00%
Ts10.stc.all.kpcdn.net6571.14K2.90%100.00%0.00%00:00:001280.00%
Ts9.stc.all.kpcdn.net10495.96K2.52%100.00%0.00%00:00:002580.00%
Tb.config.skype.com:44319469.00K2.38%100.00%0.00%00:19:301.170.2436.47%
Tupload.wikimedia.org:4438433.44K2.20%100.00%0.00%00:07:05425.2132.35%
Tro.wikipedia.org:4432365.50K1.86%100.00%0.00%00:04:20260.2571.44%
Ts11.stc.all.kpcdn.net10364.72K1.85%100.00%0.00%00:00:001890.00%
Ta.config.skype.com:44315361.29K1.83%100.00%0.00%00:16:09969.8665.36%
Ts16.stc.all.kpcdn.net14329.04K1.67%98.85%1.15%00:00:001340.00%
Ts7.stc.all.kpcdn.net7266.06K1.35%100.00%0.00%00:00:003340.00%
Twww.gstatic.com:44311236.84K1.20%100.00%0.00%00:18:161.096.2896.06%
Ts7.stc.m.kpcdn.net3197.69K1.00%0.00%100.00%00:00:011.3670.01%
Tad.adriver.ru37186.79K0.95%100.00%0.00%00:00:001150.00%DENIED
Tmscrl.microsoft.com1175.78K0.89%0.00%100.00%00:00:003430.00%
Tcrl.globalsign.com1175.71K0.89%0.00%100.00%00:00:011.0470.01%
Ts12.stc.all.kpcdn.net5171.27K0.87%97.58%2.42%00:00:00720.00%
Ts13.stc.all.kpcdn.net3169.95K0.86%100.00%0.00%00:00:00660.00%
Twww.gstatic.com1153.41K0.78%0.00%100.00%00:00:008040.00%
Ts15.stc.all.kpcdn.net8133.90K0.68%98.13%1.87%00:00:001650.00%
Ts2.stc.m.kpcdn.net3133.02K0.68%0.00%100.00%00:00:022.0750.01%
Tgn.symcb.com1122.83K0.62%0.00%100.00%00:00:001510.00%
Ttools.google.com:44314120.48K0.61%100.00%0.00%00:03:32212.4801.17%
Ts1.stc.m.kpcdn.net1118.28K0.60%0.00%100.00%00:00:008590.00%
Ts14.stc.all.kpcdn.net7117.53K0.60%93.92%6.08%00:00:00530.00%
Tmc.yandex.ru:44315103.85K0.53%100.00%0.00%00:10:07607.3213.36%
Tclients4.google.com:443892.42K0.47%100.00%0.00%00:28:131.693.4809.36%
Twww.kp.md:80801767.62K0.34%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tads.adfox.ru950.42K0.26%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcontent.adriver.ru1150.34K0.26%100.00%0.00%00:00:001690.00%DENIED
Ts8.stc.m.kpcdn.net141.53K0.21%0.00%100.00%00:00:005690.00%
Tsafebrowsing.google.com:443838.48K0.20%100.00%0.00%00:33:582.038.11611.26%
Tst.top100.ru138.22K0.19%0.00%100.00%00:00:0060.00%
Twww.googletagmanager.com132.15K0.16%0.00%100.00%00:00:001700.00%
Tads.adfox.ru:443831.96K0.16%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tclients2.google.com:443430.10K0.15%100.00%0.00%00:13:07787.5354.35%
Tapis.google.com:443629.92K0.15%100.00%0.00%00:01:2282.5040.46%
Tclients3.google.com:443427.24K0.14%100.00%0.00%00:12:10730.7204.04%
Tstaticxx.facebook.com:443624.13K0.12%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcounter.yadro.ru424.13K0.12%100.00%0.00%00:00:0090.00%DENIED
Ttranslate.googleapis.com:443423.05K0.12%100.00%0.00%00:12:13733.1464.05%
Ts1.gismeteo.md:443821.93K0.11%100.00%0.00%00:02:12132.5740.73%
Tredirector.gvt1.com1321.42K0.11%0.00%100.00%00:00:007090.00%
Taccounts.google.com:443420.59K0.10%100.00%0.00%00:12:04724.1754.00%
Twww.gismeteo.md:443819.52K0.10%100.00%0.00%00:01:1373.7350.41%
Twww.google-analytics.com:443118.93K0.10%100.00%0.00%00:04:34274.7541.52%
Tapps.skypeassets.com:443517.63K0.09%100.00%0.00%00:05:21321.7051.78%
Tstatic6.smi2.net114.42K0.07%100.00%0.00%00:00:00480.00%
Tquick-yen-88111.appspot.com3314.33K0.07%0.00%100.00%00:00:011.8590.01%
Tstatic4.smi2.net113.04K0.07%0.00%100.00%00:00:001640.00%
Twindowsmedia.com2612.95K0.07%0.00%100.00%00:00:044.2980.02%
Tan.yandex.ru:443110.93K0.06%100.00%0.00%00:00:1414.1610.08%
Tkraken.rambler.ru410.90K0.06%0.00%100.00%00:00:003870.00%
Tlh4.googleusercontent.com:443210.27K0.05%100.00%0.00%00:00:2929.4780.16%
Twww.windowsmedia.com2610.14K0.05%0.00%100.00%00:00:044.7710.03%
Tid.google.com:44329.97K0.05%100.00%0.00%00:00:3434.2720.19%
Tstaticxx.facebook.com29.03K0.05%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ttop-fwz1.mail.ru178.70K0.04%0.00%100.00%00:00:011.4530.01%
Tstatic3.smi2.net18.58K0.04%0.00%100.00%00:00:001290.00%
Tstats.g.doubleclick.net:44328.05K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Twww.facebook.com:44328.01K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tkp.ru17.84K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tyastatic.net:44317.41K0.04%100.00%0.00%00:03:00180.2641.00%
Tlogin.wikimedia.org:44316.64K0.03%100.00%0.00%00:03:00180.3591.00%
Tcse.google.com:44316.54K0.03%100.00%0.00%00:04:00240.1781.33%
Trtax.criteo.com86.35K0.03%0.00%100.00%00:00:004690.00%
Tvk.com:44315.82K0.03%100.00%0.00%00:03:00180.4271.00%
Tgamd.hit.gemius.pl54.59K0.02%7.16%92.84%00:00:001290.00%
Tjs.advert.mirtesen.ru14.58K0.02%100.00%0.00%00:00:00420.00%DENIED
Ttarget.smi2.net44.16K0.02%0.00%100.00%00:00:003290.00%
Tt.contentinsights.com14.15K0.02%100.00%0.00%00:00:001290.00%
Tgraph.facebook.com:44314.01K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcdp1.public-trust.com13.19K0.02%0.00%100.00%00:00:00590.00%
Tnews.smi2.ru12.95K0.01%0.00%100.00%00:00:001930.00%
Tidentity.kpcdn.net42.32K0.01%0.00%100.00%00:00:002760.00%
Twww.tns-counter.ru42.02K0.01%0.00%100.00%00:00:003060.00%
Tjwpltx.com61.84K0.01%0.00%100.00%00:00:022.2330.01%
Ts4.stc.m.kpcdn.net21.49K0.01%0.00%100.00%00:00:009970.01%
Tcrl.globalsign.net11.29K0.01%0.00%100.00%00:00:00590.00%
Tpq-direct.revsci.net21.04K0.01%0.00%100.00%00:00:002090.00%
Tb.scorecardresearch.com31.03K0.01%0.00%100.00%00:00:00130.00%
Tg1.symcb.com18790.00%0.00%100.00%00:00:00380.00%
Tpage-view-ingestion.appspot.com28300.00%0.00%100.00%00:00:003680.00%
Tawaps.yandex.ru28000.00%0.00%100.00%00:00:002890.00%
Tproxy.railway:808027460.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Twww.microsoft.com:443783640.00%100.00%0.00%00:00:044.8410.03%
Tzgjswzaq13480.00%0.00%100.00%00:00:00400.00%
Txxqwgpxjqrxw13480.00%0.00%100.00%00:00:00350.00%
Tshxdmrvkaqbvof13480.00%0.00%100.00%00:00:00370.00%
Tsabjyvtp13480.00%0.00%100.00%00:00:00400.00%
Tozdyqmiww13480.00%0.00%100.00%00:00:00350.00%
Tklmadeaaokr13480.00%0.00%100.00%00:00:00370.00%
Tjqqmysokkhyd13480.00%0.00%100.00%00:00:00360.00%
Tjhlgqidrydom13480.00%0.00%100.00%00:00:00360.00%
Timqqhwnum13480.00%0.00%100.00%00:00:00360.00%
Tgldaahdsyzz13480.00%0.00%100.00%00:00:00370.00%
Tdwblfvpvegprxw13480.00%0.00%100.00%00:00:00370.00%
Tcyhcvrbqxe13480.00%0.00%100.00%00:00:00390.00%
TOTAL82219.69M0.00%50.24%49.76%05:01:3818.098.2050.02%
AVERAGE01.01G68:45:26247.526.7530.25%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 06/Oct/2016-21:15