Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—15 Oct 2016
User: 10.39.10.14
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Tarmdl.adobe.com1.52K1.02G57.14%0.00%100.00%00:35:532.153.4400.74%
Ticecast.vgtrk.cdnvideo.ru15623.57M34.60%0.00%100.00%07:10:4125.841.5258.87%
Trailway.md13434.70M1.93%15.09%84.91%00:02:48168.4870.06%
Tapf.attachmail.ru:4434420.04M1.11%100.00%0.00%00:00:3838.9050.01%
Twww.railway.md11413.99M0.78%57.91%42.09%00:01:0969.5810.02%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com239.11M0.51%0.00%100.00%00:00:1717.4480.01%
Twww.google.com:4431368.41M0.47%100.00%0.00%04:54:0117.641.8956.05%
Twww.airport.md1134.45M0.25%0.00%100.00%00:00:5858.4810.02%
Twww.kmu.gov.ua2223.15M0.17%0.00%100.00%00:00:2424.9840.01%
Tsafebrowsing-cache.google.com:4431203.11M0.17%100.00%0.00%07:40:4527.645.1959.48%
Tjs.imgsmail.ru:44372.60M0.14%100.00%0.00%00:18:171.097.7850.38%
Timg.imgsmail.ru:44352.18M0.12%100.00%0.00%00:07:52472.7060.16%
Tabsolutist.ru942.13M0.12%0.00%100.00%00:00:2525.0690.01%
Tmail.google.com:44311.96M0.11%100.00%0.00%00:01:0363.1840.02%
Twww.gov.md1071.88M0.10%0.00%100.00%00:00:1818.6830.01%
Thangouts.google.com:44321.86M0.10%100.00%0.00%00:00:5858.6440.02%
Tssl.gstatic.com:443391.67M0.09%100.00%0.00%01:34:165.656.5531.94%
Twww.mf.gov.md501.59M0.09%0.00%100.00%00:00:033.9140.00%
Tmfa.gov.ua901.59M0.09%0.00%100.00%00:00:1616.7710.01%
Tcustoms.gospmr.org1551.38M0.08%0.00%100.00%00:00:4545.9450.02%
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com111.25M0.07%0.00%100.00%00:00:001220.00%
Tradiopotok.ru491.22M0.07%5.43%94.57%00:00:066.0590.00%
Tsfs.gov.ua2071.20M0.07%1.37%98.63%00:00:077.9910.00%
Tapis.google.com:443101.19M0.07%100.00%0.00%00:15:26926.1500.32%
Tvk.com331.18M0.07%6.13%93.87%00:00:044.0940.00%
Treadbookz.com221.06M0.06%0.00%100.00%00:00:022.5880.00%
Tan.yandex.ru:443281.02M0.06%100.00%0.00%00:05:53353.9390.12%
Twww.mtid.gov.md68983.48K0.05%0.43%99.57%00:00:099.9590.00%
Tiso-management.com4906.70K0.05%0.00%100.00%00:00:011.8720.00%
Ti.s-microsoft.com:44324880.08K0.05%100.00%0.00%00:24:391.479.5490.51%
Twww.gstatic.com:44332807.10K0.04%100.00%0.00%01:11:214.281.8021.47%
Ta.config.skype.com:44360782.43K0.04%100.00%0.00%01:05:193.919.8651.34%
Te.mail.ru:443104761.81K0.04%100.00%0.00%02:06:547.614.1452.61%
Tr.mradx.net:44320730.27K0.04%100.00%0.00%00:02:13133.9750.05%
Ttranslate.google.ru:44315682.75K0.04%100.00%0.00%00:58:123.492.5361.20%
Tpbs.twimg.com:4436676.80K0.04%100.00%0.00%00:00:4646.6670.02%
Tclients4.google.com:443172625.35K0.03%100.00%0.00%10:37:0238.222.52913.11%
Ts.ytimg.com:4433541.74K0.03%100.00%0.00%00:05:43343.1960.12%
Tb.config.skype.com:44332461.02K0.03%100.00%0.00%00:31:531.913.7900.66%
Tplatform.twitter.com13459.10K0.03%27.55%72.45%00:00:022.1450.00%
Timasdk.googleapis.com3457.97K0.03%0.00%100.00%00:00:006410.00%
Tsafebrowsing.google.com:443127445.11K0.02%100.00%0.00%08:18:0229.882.56910.25%
Ticons.flashdozor.ru168437.10K0.02%0.00%100.00%00:00:088.4290.00%
Tad.mail.ru:44332394.16K0.02%100.00%0.00%00:02:06126.4800.04%
Twww.asu.ru:4432309.04K0.02%100.00%0.00%00:00:1212.5740.00%
Tq56.queuev4.vk.com971303.05K0.02%0.00%100.00%06:57:0225.022.9458.58%
Tuib.ff.avast.com:44346299.15K0.02%100.00%0.00%01:29:585.398.1231.85%
Twww.facebook.com:44372288.50K0.02%100.00%0.00%00:00:001510.00%DENIED
Tflashdozor.ru21286.49K0.02%0.00%100.00%00:00:033.6430.00%
T91.229.113.62:80003275.08K0.02%0.00%100.00%00:00:1010.0280.00%
Tkor.ill.in.ua35269.92K0.01%0.00%100.00%00:00:008690.00%
Taka.spotxcdn.com4258.85K0.01%8.90%91.10%00:00:006060.00%
Ts7.addthis.com9252.94K0.01%98.12%1.88%00:00:003200.00%
Tapf.mail.ru:44364252.59K0.01%100.00%0.00%00:00:2121.5240.01%
Tplus.google.com:4437248.74K0.01%100.00%0.00%00:01:56116.1080.04%
Tlimg.imgsmail.ru:44317238.71K0.01%100.00%0.00%00:03:11191.1080.07%
Tclientlogin.cdn.skype.com:44313226.74K0.01%100.00%0.00%00:11:09669.0220.23%
Tgov.md25223.30K0.01%0.00%100.00%00:00:022.9450.00%
Tauth.ff.avast.com:44353217.43K0.01%100.00%0.00%00:12:46766.1050.26%
Tavatars-fast.yandex.net:44327215.79K0.01%100.00%0.00%00:17:321.052.5060.36%
Tkpradio.hostingradio.ru:80001210.00K0.01%0.00%100.00%00:00:099.5600.00%
Tfonts.gstatic.com14208.57K0.01%59.98%40.02%00:00:00620.00%
Tclients2.google.com:44352208.51K0.01%100.00%0.00%02:25:248.724.5862.99%
Tcounter.yadro.ru38207.18K0.01%100.00%0.00%00:00:00300.00%DENIED
Tfonts.gstatic.com:4439205.70K0.01%100.00%0.00%00:05:41341.2700.12%
Trs.mail.ru:443115196.58K0.01%100.00%0.00%00:19:081.148.2740.39%
Tmaps.googleapis.com:4431194.84K0.01%100.00%0.00%00:04:06246.6350.08%
Twww.gstatic.com10179.01K0.01%14.21%85.79%00:00:002430.00%
Tcsskor.ill.in.ua13160.63K0.01%0.00%100.00%00:00:009540.00%
Twww.agroprombank.com10159.54K0.01%0.00%100.00%00:00:022.4800.00%
Tui.ff.avast.com8151.86K0.01%0.00%100.00%00:00:011.2590.00%
Taccounts.google.com:4437147.79K0.01%100.00%0.00%00:21:051.265.3890.43%
Tlex.justice.md34145.14K0.01%26.76%73.24%00:00:044.6850.00%
Tdmd.metaservices.microsoft.com69143.26K0.01%0.00%100.00%00:00:099.9080.00%
Tmail.ru:4436142.89K0.01%100.00%0.00%00:01:1878.5410.03%
Ticecast.rian.cdnvideo.ru1139.03K0.01%0.00%100.00%00:00:044.7720.00%
T81.19.85.1971137.85K0.01%0.00%100.00%00:00:044.1490.00%
Tkorrespondent.net13132.96K0.01%0.00%100.00%00:00:005890.00%
Ttop-fwz1.mail.ru:44334129.67K0.01%100.00%0.00%01:11:314.291.2591.47%
Tfavicon.yandex.net:44333129.49K0.01%100.00%0.00%01:59:547.194.0022.47%
Tconnect.facebook.net:4432125.33K0.01%100.00%0.00%00:02:22142.6570.05%
Tclients1.google.com:44318125.05K0.01%100.00%0.00%01:11:014.261.3281.46%
Tstat.radar.imgsmail.ru:44318124.02K0.01%100.00%0.00%01:36:425.802.7541.99%
Tmc.yandex.ru:44317121.00K0.01%100.00%0.00%00:06:22382.9590.13%
Tpagead2.googlesyndication.com25111.18K0.01%100.00%0.00%00:00:00100.00%DENIED
Ttools.google.com:44319109.18K0.01%100.00%0.00%00:01:2989.4300.03%
Twww.google-analytics.com:44313108.02K0.01%100.00%0.00%01:04:573.897.1431.34%
Tcse.google.com:4432105.46K0.01%100.00%0.00%00:09:35575.1300.20%
Tjsc.marketgid.com1102.50K0.01%0.00%100.00%00:00:002860.00%
Tq.patch.360safe.com28101.87K0.01%0.00%100.00%00:00:099.0460.00%
Tjsc.dt00.net1100.69K0.01%0.00%100.00%00:00:002650.00%
Tauth.mail.ru:4432598.54K0.01%100.00%0.00%00:00:099.1790.00%
Tbk-ua-01.appspot.com497.44K0.01%0.00%100.00%00:00:009010.00%
Tarmmf.adobe.com:443495.24K0.01%100.00%0.00%00:07:21441.3040.15%
Taccount.mail.ru:443193.06K0.01%100.00%0.00%00:00:005300.00%
Tid.google.com:4432191.71K0.01%100.00%0.00%00:49:482.988.6001.03%
T89.208.99.16:8088190.49K0.01%0.00%100.00%00:00:077.1250.00%
Tssl.google-analytics.com:443886.30K0.00%100.00%0.00%00:30:141.814.9440.62%
Tavatars-fast.yandex.net1082.46K0.00%38.38%61.62%00:00:011.5800.00%
Tjim40.mail.ru:443879.74K0.00%100.00%0.00%02:09:087.748.2572.66%
Tpipe.skype.com:4431379.58K0.00%100.00%0.00%00:12:26746.9490.26%
Tocsp.msocsp.com3479.28K0.00%47.01%52.99%00:00:011.8090.00%
Timgg.marketgid.com979.15K0.00%0.00%100.00%00:00:011.5410.00%
Tjskor.ill.in.ua974.70K0.00%0.00%100.00%00:00:006770.00%
Twww.youtube.com:443473.72K0.00%100.00%0.00%00:06:35395.2960.14%
Tcse.google.com473.55K0.00%0.00%100.00%00:00:002720.00%
Tstaticxx.facebook.com:4431872.39K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Ts1.gismeteo.md:4432071.17K0.00%100.00%0.00%00:05:14314.8450.11%
Ti.ytimg.com:443370.94K0.00%100.00%0.00%00:05:40340.4790.12%
Tmaps.gstatic.com:443170.42K0.00%100.00%0.00%00:04:01241.6280.08%
Tbar.love.mail.ru:4434267.96K0.00%100.00%0.00%00:03:56236.3180.08%
Tdownload.microsoft.com967.59K0.00%0.00%100.00%00:00:005990.00%
Tyastatic.net:443367.42K0.00%100.00%0.00%00:00:4646.7980.02%
Tcsi.gstatic.com:4431465.78K0.00%100.00%0.00%00:50:333.033.7241.04%
Tjsn.dt00.net165.17K0.00%0.00%100.00%00:00:002260.00%
Tjsn.lentainform.com163.69K0.00%0.00%100.00%00:00:001480.00%
To.twimg.com:443263.23K0.00%100.00%0.00%00:04:25265.7310.09%
Tredirector.gvt1.com4160.63K0.00%0.00%100.00%00:00:022.8670.00%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:4431560.60K0.00%100.00%0.00%00:00:00620.00%DENIED
Tportal.mail.ru:4431460.58K0.00%100.00%0.00%00:06:31391.4230.13%
Tcrl.microsoft.com19758.67K0.00%5.85%94.15%00:00:008270.00%
Tok.ru:4434157.83K0.00%100.00%0.00%01:07:594.079.5321.40%
Tsource.mmi.bemobile.ua757.83K0.00%83.25%16.75%00:00:004760.00%
T0.client-channel.google.com:443156.19K0.00%100.00%0.00%00:01:0060.2610.02%
Tjiml.mail.ru:4431856.18K0.00%100.00%0.00%00:04:16256.6320.09%
Tpartner.googleadservices.com154.98K0.00%100.00%0.00%00:00:00790.00%
Tfilin.mail.ru:4431054.21K0.00%100.00%0.00%00:06:33393.0340.13%
Twww.download.windowsupdate.com252.14K0.00%0.57%99.43%00:00:0020.00%
Tbcu.ff.avast.com851.90K0.00%0.00%100.00%00:00:011.7200.00%
Twww.googletagmanager.com351.16K0.00%0.00%100.00%00:00:022.1650.00%
Timasdk.googleapis.com:443150.84K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.6680.08%
Tplatform.linkedin.com:443350.58K0.00%100.00%0.00%00:05:40340.7020.12%
Twww.gismeteo.md:4431149.83K0.00%100.00%0.00%00:01:42102.0520.04%
Ti.mixadvert.com:443248.71K0.00%100.00%0.00%00:02:10130.5490.04%
Tacroipm.adobe.com2348.49K0.00%0.00%100.00%00:00:007790.00%
Ttranslate.googleapis.com:443845.90K0.00%100.00%0.00%00:30:251.825.7450.63%
Tsstats.adobe.com:443844.03K0.00%100.00%0.00%00:58:343.514.4501.21%
Tnn.ill.in.ua1543.34K0.00%0.00%100.00%00:00:003300.00%
Tjs-ru.redtram.com141.18K0.00%0.00%100.00%00:00:001040.00%
Twellgames.com1540.49K0.00%0.00%100.00%00:00:033.1890.00%
Tcode.jquery.com139.27K0.00%0.00%100.00%00:00:001300.00%
Tplatform.twitter.com:4431038.49K0.00%100.00%0.00%00:08:08488.2870.17%
Tunisound.cdnvideo.ru138.19K0.00%100.00%0.00%00:00:00600.00%
Tcmt.korrespondent.net537.60K0.00%0.00%100.00%00:00:002090.00%
Tlh4.googleusercontent.com:443236.61K0.00%100.00%0.00%00:07:54474.0240.16%
Tstaticxx.facebook.com836.57K0.00%100.00%0.00%00:00:0070.00%DENIED
Tclients5.google.com:443335.81K0.00%100.00%0.00%00:00:4343.3460.01%
Tstats.g.doubleclick.net:443832.22K0.00%100.00%0.00%00:00:00680.00%DENIED
Tclients6.google.com:443331.75K0.00%100.00%0.00%00:00:5454.9500.02%
Tmg.yadro.ru730.77K0.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%DENIED
Tencrypted-tbn2.gstatic.com:443230.55K0.00%100.00%0.00%00:05:35335.5960.12%
Timg2-ru.redtram.com530.49K0.00%0.00%100.00%00:00:004940.00%
Tajax.googleapis.com130.17K0.00%100.00%0.00%00:00:00570.00%
Tfonts.googleapis.com:443730.16K0.00%100.00%0.00%00:24:091.449.9010.50%
Tjim8.mail.ru:443229.19K0.00%100.00%0.00%00:34:072.047.4630.70%
Tsync.search.spotxchange.com:443627.38K0.00%100.00%0.00%00:03:05185.5410.06%
Twww.googleapis.com:443326.49K0.00%100.00%0.00%00:11:43703.5630.24%
Twww.msftncsi.com10526.46K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0820.00%
Tcdn.syndication.twimg.com:443826.41K0.00%100.00%0.00%00:01:58118.0240.04%
Tsearch.spotxchange.com525.55K0.00%0.00%100.00%00:00:011.4540.00%
Tcounter.yadro.ru:443624.04K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tkhms1.googleapis.com:443123.39K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.1460.08%
Tbrain.jumpshot.com:443523.13K0.00%100.00%0.00%00:03:03183.9000.06%
Tmrilog.mail.ru:443921.63K0.00%100.00%0.00%00:01:0767.3810.02%
Tt2.korrespondent.net621.51K0.00%0.00%100.00%00:00:002300.00%
Tsecurepubads.g.doubleclick.net:443520.24K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tton.twimg.com:443319.33K0.00%100.00%0.00%00:03:09189.5920.07%
Taj-gb.marketgid.com819.01K0.00%0.00%100.00%00:00:006460.00%
Tinputtools.google.com:443618.43K0.00%100.00%0.00%00:12:26746.2520.26%
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com618.13K0.00%0.00%100.00%00:00:00330.00%
Tgo.microsoft.com6918.07K0.00%0.00%100.00%00:00:033.9210.00%
Tjim44.mail.ru:443617.52K0.00%100.00%0.00%00:00:4444.0270.02%
Timg4.wikia.nocookie.net117.16K0.00%0.00%100.00%00:00:002000.00%
Tchart.apis.google.com116.78K0.00%0.00%100.00%00:00:004880.00%
Tconnect.ok.ru:443316.28K0.00%100.00%0.00%00:00:1616.8320.01%
Th.holder.com.ua1816.17K0.00%0.00%100.00%00:00:003820.00%
Ts0.2mdn.net615.81K0.00%3.49%96.51%00:00:004170.00%
Tproxy.railway:8080815.64K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Treklama.mail.ru:443615.52K0.00%100.00%0.00%00:00:4444.7900.02%
Tbs.yandex.ru:443215.06K0.00%100.00%0.00%00:00:1414.9550.01%
Tshare.yandex.net:443314.60K0.00%100.00%0.00%00:02:43163.4760.06%
Tyandex.st114.22K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tstorage.googleapis.com213.99K0.00%100.00%0.00%00:00:001120.00%
Tcse.google.com.ua:443213.96K0.00%100.00%0.00%00:04:53293.1390.10%
Ti.mediatraffic.com.ua113.82K0.00%0.00%100.00%00:00:00510.00%
Tvorozhbit.me613.57K0.00%0.00%100.00%00:00:022.5820.00%
Tjim49.mail.ru:443413.14K0.00%100.00%0.00%00:04:04244.7560.08%
Tsyndication.twitter.com:443312.70K0.00%100.00%0.00%00:35:272.127.0330.73%
Tasp.ff.avast.com312.69K0.00%0.00%100.00%00:00:004770.00%
Tid.korrespondent.net412.49K0.00%0.00%100.00%00:00:001070.00%
Tlh3.googleusercontent.com:443212.30K0.00%100.00%0.00%00:01:0363.0090.02%
Tlh5.googleusercontent.com:443212.12K0.00%100.00%0.00%00:00:3535.3450.01%
Tplay.google.com:443512.06K0.00%100.00%0.00%00:00:4949.9230.02%
Tapi.facebook.com:443312.02K0.00%100.00%0.00%00:00:001090.00%DENIED
Tcdn.onthe.io:443111.97K0.00%100.00%0.00%00:00:088.4450.00%
Tmail.radar.imgsmail.ru:443311.57K0.00%100.00%0.00%00:10:13613.9820.21%
Twww.tns-counter.ru:443311.17K0.00%100.00%0.00%00:03:03183.0790.06%
Tsb.scorecardresearch.com:443310.88K0.00%100.00%0.00%00:07:59479.8690.16%
Tsync.search.spotxchange.com910.86K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0700.00%
Tid.google.ru:443310.30K0.00%100.00%0.00%00:12:03723.7550.25%
Taccounts.youtube.com:443110.23K0.00%100.00%0.00%00:01:0262.4950.02%
Tp008.sb.avast.com2910.17K0.00%0.00%100.00%00:00:099.0900.00%
Telenablancmailru.webagent.mail.ru:44329.80K0.00%100.00%0.00%00:06:00360.7880.12%
Tr3.mail.ru:44359.70K0.00%100.00%0.00%00:00:1111.4820.00%
Timgn.lentainform.com49.60K0.00%0.00%100.00%00:00:009800.00%
Tconnect.mail.ru:44339.57K0.00%100.00%0.00%00:00:4343.4310.01%
Tservice-updates.adobe.com:44329.50K0.00%100.00%0.00%00:01:1272.5740.02%
Texchange.newsnet.in.ua29.50K0.00%0.00%100.00%00:00:00950.00%
Tgamd.hit.gemius.pl:44359.18K0.00%100.00%0.00%00:01:53113.8480.04%
Ts.mixadvert.com:44319.10K0.00%100.00%0.00%00:01:0767.6680.02%
Tg.symcd.com59.08K0.00%80.32%19.68%00:00:002870.00%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com39.07K0.00%0.00%100.00%00:00:00180.00%
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com39.06K0.00%0.00%100.00%00:00:00190.00%
Tr5---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com39.06K0.00%0.00%100.00%00:00:00170.00%
Ts018.radikal.ru18.98K0.00%0.00%100.00%00:00:005050.00%
Tc.bigmir.net188.84K0.00%0.00%100.00%00:00:011.5410.00%
Tlh6.googleusercontent.com:44318.68K0.00%100.00%0.00%00:00:011.0790.00%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com28.49K0.00%0.00%100.00%00:00:00160.00%
Tui.ill.in.ua28.32K0.00%0.00%100.00%00:00:00780.00%
Timg1.imgsmail.ru:44328.19K0.00%100.00%0.00%00:06:00360.6240.12%
Ts017.radikal.ru17.97K0.00%0.00%100.00%00:00:004900.00%
Tgaua.hit.gemius.pl37.88K0.00%81.53%18.47%00:00:001960.00%
Tfonts.googleapis.com47.87K0.00%0.00%100.00%00:00:005080.00%
Timgn.marketgid.com37.71K0.00%0.00%100.00%00:00:007770.00%
Ti.holder.com.ua37.59K0.00%0.00%100.00%00:00:003060.00%
Ts014.radikal.ru17.43K0.00%0.00%100.00%00:00:004900.00%
Ts45.radikal.ru17.37K0.00%0.00%100.00%00:00:004900.00%
Ts019.radikal.ru17.11K0.00%0.00%100.00%00:00:004930.00%
Tocsp.digicert.com87.08K0.00%0.00%100.00%00:00:003500.00%
Tclients1.google.com106.72K0.00%28.32%71.68%00:00:001990.00%
Ts.symcd.com36.69K0.00%100.00%0.00%00:00:00680.00%
Tusersync.videoamp.com:44316.68K0.00%100.00%0.00%00:01:0767.0750.02%
Tpix04.revsci.net:44316.60K0.00%100.00%0.00%00:00:099.8880.00%
Tocsp.verisign.com36.52K0.00%0.00%100.00%00:00:005240.00%
Tcdn.lun.ua26.30K0.00%0.00%100.00%00:00:001460.00%
Taccounts.google.md:44316.21K0.00%100.00%0.00%00:00:3333.1450.01%
Tikor.ill.in.ua85.90K0.00%0.00%100.00%00:00:001600.00%
Tsubca.ocsp-certum.com35.89K0.00%0.00%100.00%00:00:006900.00%
Tbcp.crwdcntrl.net:44315.84K0.00%100.00%0.00%00:01:0565.8940.02%
Tvk.com:44315.82K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.4380.06%
Tgn.symcd.com35.65K0.00%67.39%32.61%00:00:001510.00%
Tgg.google.com:44315.64K0.00%100.00%0.00%00:04:01241.2990.08%
Togs.google.com:44315.60K0.00%100.00%0.00%00:00:2828.8400.01%
Tocsp.thawte.com35.58K0.00%32.83%67.17%00:00:003340.00%
Twww.google.com.ua25.32K0.00%0.00%100.00%00:00:002640.00%
Tabs.twimg.com:44315.31K0.00%100.00%0.00%00:00:011.4780.00%
Tmaps.google.com:44315.19K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.5790.08%
Tgeo-um.btrll.com:44315.14K0.00%100.00%0.00%00:00:055.6380.00%
Tsync.adaptv.advertising.com:44315.11K0.00%100.00%0.00%00:01:0666.7710.02%
Tmail-attachment.googleusercontent.com:44314.92K0.00%100.00%0.00%00:00:2929.9610.01%
Ttt.onthe.io:44344.91K0.00%100.00%0.00%00:00:3232.1290.01%
Tsxp.mxptint.net:44314.89K0.00%100.00%0.00%00:02:10130.2400.04%
Tlog.adap.tv:44314.86K0.00%100.00%0.00%00:01:0666.1650.02%
Tavt.imgsmail.ru:44314.82K0.00%100.00%0.00%00:01:1575.5400.03%
Tp.adsymptotic.com:44314.76K0.00%100.00%0.00%00:00:005950.00%
Tvideo-ad-stats.googlesyndication.com:44314.73K0.00%100.00%0.00%00:00:1313.6690.00%
Twww.googleadservices.com:44314.70K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.1080.00%
Tcm.g.doubleclick.net14.66K0.00%100.00%0.00%00:00:00550.00%DENIED
Ts.360safe.com164.59K0.00%0.00%100.00%00:00:1111.1750.00%
Twww.linkedin.com:44314.48K0.00%100.00%0.00%00:02:47167.3410.06%
Tpbs.twimg.com24.47K0.00%0.00%100.00%00:00:002300.00%
Tan.mail.ru:44324.44K0.00%100.00%0.00%00:00:006180.00%
Tmatch.adsrvr.org:44314.40K0.00%100.00%0.00%00:01:0666.3530.02%
Ts2.symcb.com24.39K0.00%100.00%0.00%00:00:00770.00%
Tvassg142.ocsp.omniroot.com24.36K0.00%0.00%100.00%00:00:003150.00%
Tg.msn.com94.20K0.00%0.00%100.00%00:00:011.3180.00%
Tcm.marketgid.com74.13K0.00%0.00%100.00%00:00:005810.00%
Tsw.symcd.com24.12K0.00%100.00%0.00%00:00:00610.00%
Tpagestat.mmi.bemobile.ua144.11K0.00%0.00%100.00%00:00:002510.00%
Tss.symcd.com24.08K0.00%50.15%49.85%00:00:00760.00%
Tstatic.doubleclick.net:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tgamification.ff.avast.com:874314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcm.g.doubleclick.net:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tgraph.facebook.com:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tpm.w55c.net:44313.94K0.00%100.00%0.00%00:01:0666.0110.02%
Tts-ocsp.ws.symantec.com23.88K0.00%50.12%49.88%00:00:001650.00%
Taka.spotxcdn.com:44313.85K0.00%100.00%0.00%00:05:00300.4180.10%
Tr.mail.ru:44313.84K0.00%100.00%0.00%00:00:002980.00%
T217.26.164.5923.80K0.00%0.00%100.00%00:00:00630.00%
Tp.rfihub.com:44313.79K0.00%100.00%0.00%00:00:1111.1460.00%
Trtd.tubemogul.com:44313.75K0.00%100.00%0.00%00:00:009350.00%
Tsync.mathtag.com:44313.65K0.00%100.00%0.00%00:05:06306.2850.11%
Tspotx-match.dotomi.com:44313.55K0.00%100.00%0.00%00:00:006670.00%
Ts1.gismeteo.ua13.41K0.00%0.00%100.00%00:00:001670.00%
Tidsync.rlcdn.com13.38K0.00%0.00%100.00%00:00:003690.00%
Torbit.lun.ua23.31K0.00%0.00%100.00%00:00:002310.00%
Tcdp1.public-trust.com13.19K0.00%0.00%100.00%00:00:004710.00%
Tp010.sb.avast.com102.97K0.00%0.00%100.00%00:00:022.7170.00%
Tcs622119.vk.me12.86K0.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcs9472.vk.me12.79K0.00%0.00%100.00%00:00:001780.00%
Tcs623220.vk.me12.78K0.00%0.00%100.00%00:00:001880.00%
Tcs5749.vk.me12.78K0.00%0.00%100.00%00:00:001780.00%
Tcdn.marketgid.com12.72K0.00%0.00%100.00%00:00:002070.00%
Tcs836239.vk.me12.56K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcs636920.vk.me12.50K0.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tcs10064.vk.me12.45K0.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tcs604517.vk.me12.44K0.00%0.00%100.00%00:00:001930.00%
Tcs837234.vk.me12.42K0.00%0.00%100.00%00:00:001710.00%
Twww.googletagservices.com12.33K0.00%0.00%100.00%00:00:00760.00%
Ttpc.googlesyndication.com12.29K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tcs604831.vk.me12.28K0.00%0.00%100.00%00:00:001890.00%
Tplatform.linkedin.com12.26K0.00%0.00%100.00%00:00:001530.00%
Tcs615829.vk.me12.25K0.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Tcs619328.vk.me12.23K0.00%0.00%100.00%00:00:001900.00%
Tocsp.rootg2.amazontrust.com12.19K0.00%0.00%100.00%00:00:002010.00%
Tcs620225.vk.me12.16K0.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Tcs629406.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcs604616.vk.me12.09K0.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tm.addthis.com32.08K0.00%0.00%100.00%00:00:006450.00%
Tocsp.rootca1.amazontrust.com12.07K0.00%0.00%100.00%00:00:004120.00%
Tab-nb.lentainform.com12.06K0.00%0.00%100.00%00:00:00750.00%
Tcs623319.vk.me12.05K0.00%0.00%100.00%00:00:001720.00%
Tcs625229.vk.me12.01K0.00%0.00%100.00%00:00:001720.00%
Tcs5780.vk.me11.99K0.00%0.00%100.00%00:00:001870.00%
Tcs637817.vk.me11.98K0.00%0.00%100.00%00:00:001730.00%
Tc.marketgid.com71.96K0.00%0.00%100.00%00:00:004680.00%
Tbcp.crwdcntrl.net31.96K0.00%0.00%100.00%00:00:004000.00%
Tt.holder.com.ua11.95K0.00%0.00%100.00%00:00:00560.00%
Tcs408926.vk.me11.90K0.00%0.00%100.00%00:00:001760.00%
Tg2.symcb.com11.89K0.00%100.00%0.00%00:00:00860.00%
Tevcasha2.ocsp-certum.com11.89K0.00%0.00%100.00%00:00:002690.00%
Tn4p-ru.redtram.com11.89K0.00%0.00%100.00%00:00:001210.00%
Ti.bigmir.net31.86K0.00%0.00%100.00%00:00:001670.00%
Tgu.symcd.com11.85K0.00%0.00%100.00%00:00:001780.00%
Tcs636331.vk.me11.83K0.00%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tgv.symcd.com11.82K0.00%0.00%100.00%00:00:001440.00%
Ttb.symcd.com11.79K0.00%0.00%100.00%00:00:003480.00%
Taa-nb.marketgid.com11.70K0.00%0.00%100.00%00:00:00690.00%
Tcs630930.vk.me11.67K0.00%0.00%100.00%00:00:001910.00%
Twww.public-trust.com11.54K0.00%0.00%100.00%00:00:005020.00%
Tr.i.ua21.45K0.00%0.00%100.00%00:00:00490.00%
Te.nexac.com21.32K0.00%0.00%100.00%00:00:006930.00%
Tmf.gov.md11.32K0.00%0.00%100.00%00:00:0050.00%
Tocsp.comodoca.com11.30K0.00%100.00%0.00%00:00:00650.00%
Tls.hit.gemius.pl11.29K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tcrl.verisign.com11.25K0.00%0.00%100.00%00:00:00900.00%
Tacroipm2.adobe.com21.22K0.00%0.00%100.00%00:00:003910.00%
Tocsp.comodoca4.com11.19K0.00%0.00%100.00%00:00:003120.00%
Tcounter.rambler.ru21.12K0.00%0.00%100.00%00:00:003010.00%
Tocsp.sca1b.amazontrust.com11.05K0.00%0.00%100.00%00:00:004210.00%
Tmaps.google.com.ua11.04K0.00%0.00%100.00%00:00:001900.00%
Tocsp.usertrust.com11.04K0.00%100.00%0.00%00:00:00650.00%
Tx.instreamatic.com21.04K0.00%0.00%100.00%00:00:003890.00%
Twww.tns-counter.ru21.01K0.00%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tpixel-a.sitescout.com19880.00%0.00%100.00%00:00:003570.00%
Tpix04.revsci.net19720.00%0.00%100.00%00:00:001550.00%
Ti.mixadvert.com29500.00%0.00%100.00%00:00:002350.00%
Tsync.tidaltv.com29340.00%0.00%100.00%00:00:005060.00%
Tm.addthisedge.com18550.00%0.00%100.00%00:00:001170.00%
Tib.adnxs.com18270.00%0.00%100.00%00:00:001620.00%
Tu.holder.com.ua28020.00%0.00%100.00%00:00:00700.00%
Tcrl.thawte.com17710.00%100.00%0.00%00:00:002910.00%
Txs.instreamatic.com27680.00%0.00%100.00%00:00:001330.00%
Tx.bidswitch.net17450.00%0.00%100.00%00:00:001300.00%
Tah-gb.marketgid.com17270.00%0.00%100.00%00:00:001440.00%
Tpixel.tapad.com16870.00%0.00%100.00%00:00:004320.00%
Tbeacon.krxd.net16770.00%0.00%100.00%00:00:002640.00%
Tcrl.geotrust.com16720.00%100.00%0.00%00:00:001310.00%
Ttop100-images.rambler.ru16500.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%
Tgamification.ff.avast.com:874226320.00%0.00%100.00%00:00:003090.00%
Tapi-public.addthis.com16290.00%0.00%100.00%00:00:00680.00%
Tloadm.exelator.com16240.00%0.00%100.00%00:00:001260.00%
Tad.turn.com15880.00%0.00%100.00%00:00:001750.00%
Tcustoms.gospmr.tk35820.00%0.00%100.00%00:00:004950.00%
Tjuke.mmi.bemobile.ua25620.00%0.00%100.00%00:00:00540.00%
Tcounter.tovarro.com14620.00%0.00%100.00%00:00:00280.00%
Twww.customs.gov.ua14580.00%0.00%100.00%00:00:001080.00%
Tinv-nets.admixer.net14340.00%0.00%100.00%00:00:001280.00%
Tad.mail.ru13720.00%0.00%100.00%00:00:001250.00%
Tpixel.quantserve.com13650.00%0.00%100.00%00:00:001530.00%
Tautocounter.marketgid.com13600.00%0.00%100.00%00:00:00660.00%
Tpa.tns-ua.com13420.00%0.00%100.00%00:00:001640.00%
Txs1.instreamatic.com13330.00%0.00%100.00%00:00:00850.00%
Ttrack.eyeviewads.com13250.00%0.00%100.00%00:00:004050.00%
Tb.scorecardresearch.com13210.00%0.00%100.00%00:00:0060.00%
Tpr-bh.ybp.yahoo.com12620.00%0.00%100.00%00:00:001430.00%
Tvideo.trafmag.com12290.00%0.00%100.00%00:00:001270.00%
Tzakonst.rada.gov.ua12240.00%0.00%100.00%00:00:00560.00%
Ttop.lun.ua11760.00%0.00%100.00%00:00:00750.00%
Tq87.queuev4.vk.com100.00%0.00%0.00%00:00:3535.3500.01%
TOTAL7.75K1.80G0.20%4.11%95.89%80:58:18291.498.6490.14%
AVERAGE02.11G136:08:54490.134.6310.23%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 15/Oct/2016-20:22