Squid User Access Report
Period: 01 Oct 2016—15 Oct 2016
User: 10.39.9.24
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Tardownload.adobe.com21187.23M28.36%0.00%100.00%00:03:04184.6320.01%
Tda.victoriabank.md:4434923.03M7.49%100.00%0.00%00:08:05485.6430.03%
Ti.simpalsmedia.com:4431518.96M6.16%100.00%0.00%00:38:462.326.7110.14%
Twww.railway.md8116.62M5.40%34.04%65.96%00:00:3434.3710.00%
Tmail.google.com:44344811.56M3.76%100.00%0.00%33:02:18118.938.3727.36%
Tplus.google.com:44322110.81M3.52%100.00%0.00%15:00:5254.052.9123.34%
Thangouts.google.com:4433410.30M3.35%100.00%0.00%02:19:278.367.5570.52%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com329.71M3.16%0.00%100.00%00:00:1616.7230.00%
Twww.google.com:4431098.86M2.88%100.00%0.00%04:55:3517.735.3271.10%
Tvideohosting.pw17.51M2.44%0.00%100.00%00:00:1919.3750.00%
Twww.yellowpages.md1147.48M2.43%0.91%99.09%00:00:4343.9290.00%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:44327.08M2.30%100.00%0.00%00:01:51111.8720.01%
Tcetatenie.just.ro867.08M2.30%0.00%100.00%00:00:3636.3810.00%
Tpp.vk.me:443205.84M1.90%100.00%0.00%00:57:423.462.3870.21%
Tpgli2w.oloadcdn.net:44314.36M1.42%100.00%0.00%00:00:2020.7400.00%
T999.md:44384.24M1.38%100.00%0.00%00:37:202.240.0220.14%
Tsafebrowsing-cache.google.com:4432293.61M1.18%100.00%0.00%15:17:2055.040.0883.41%
Tkinogo-online.net702.75M0.90%0.00%100.00%00:00:3232.5510.00%
Tmail-attachment.googleusercontent.com:44352.66M0.87%100.00%0.00%00:17:201.040.3690.06%
Tqueuev4.vk.com:443862.61M0.85%100.00%0.00%49:44:03179.043.07211.08%
Tapis.google.com:443102.34M0.76%100.00%0.00%00:42:512.571.0550.16%
Tdrive.google.com:44362.16M0.70%100.00%0.00%00:17:221.042.4760.06%
Tvk.com:443242.16M0.70%100.00%0.00%50:03:16180.196.69711.15%
Thd-7.ru531.89M0.61%0.00%100.00%00:00:1818.0840.00%
Tcs7053.vk.me:443261.85M0.60%100.00%0.00%00:54:553.295.3930.20%
Tkinofox.tv1101.69M0.55%0.00%100.00%00:00:1717.9680.00%
Twww.chisinaucentru.md451.68M0.55%0.00%100.00%00:00:044.5370.00%
Tclients6.google.com:4437601.61M0.53%100.00%0.00%62:37:01225.421.36413.95%
Tcs7063.vk.me:44361.61M0.52%100.00%0.00%00:34:082.048.6060.13%
Tssl.gstatic.com:443251.54M0.50%100.00%0.00%01:24:055.045.7370.31%
Tclients4.google.com:4435341.46M0.48%100.00%0.00%35:36:10128.170.6537.93%
Tlh6.ggpht.com:44321.40M0.46%100.00%0.00%00:05:18318.5430.02%
Tkinogo.club841.31M0.43%0.00%100.00%00:00:077.6890.00%
Twww.facebook.com:4433181.27M0.41%100.00%0.00%00:00:004220.00%DENIED
Tr1---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com121.25M0.41%0.00%100.00%00:00:022.0150.00%
Tplay.google.com:4436961.23M0.40%100.00%0.00%53:29:06192.546.84811.91%
Twww.major-auto.ru931.17M0.38%0.00%100.00%00:00:1616.2400.00%
Twww.jbt.instante.justice.md1121.17M0.38%0.00%100.00%00:00:1212.7370.00%
Twww.victoriabank.md251.13M0.37%40.61%59.39%00:00:066.2410.00%
Tsimpalsid.com:44381.10M0.36%100.00%0.00%01:46:476.407.5220.40%
Twww.justice.gov.md21.10M0.36%0.00%100.00%00:00:022.1810.00%
Twww.mtid.gov.md62978.15K0.32%0.00%100.00%00:00:099.0250.00%
Twww.procuratura.md54886.97K0.29%0.00%100.00%00:00:011.8590.00%
Twww.gstatic.com:44320871.71K0.28%100.00%0.00%01:06:494.009.1330.25%
Tsafebrowsing.google.com:443236783.36K0.25%100.00%0.00%15:48:0856.888.6903.52%
Timg1458.r.worldssl.net48752.26K0.24%6.74%93.26%00:00:044.1020.00%
Tapp.comagic.ru3649.64K0.21%0.00%100.00%00:00:011.2990.00%
Tconnect.facebook.net:44322627.25K0.20%100.00%0.00%00:14:40880.7780.05%
Tvk.com25617.86K0.20%27.38%72.62%00:00:022.0970.00%
Tstaticxx.facebook.com:443147591.08K0.19%100.00%0.00%00:00:005370.00%DENIED
Tclients2.googleusercontent.com:4431581.69K0.19%100.00%0.00%00:04:00240.3270.01%
Ts.ytimg.com:4433579.38K0.19%100.00%0.00%00:05:32332.9800.02%
Toxvo.ru30513.61K0.17%0.00%100.00%00:00:066.4120.00%
Twww.jcn.instante.justice.md99480.53K0.16%0.00%100.00%00:00:1010.8840.00%
Tcach.instante.justice.md80465.99K0.15%0.00%100.00%00:00:033.7660.00%
Tmc.yandex.ru:443128455.07K0.15%100.00%0.00%01:21:394.899.6840.30%
T1.client-channel.google.com:44324447.63K0.15%100.00%0.00%22:53:5982.439.8415.10%
Tfonts.gstatic.com17443.11K0.14%37.76%62.24%00:00:00870.00%
T0.client-channel.google.com:44323424.99K0.14%100.00%0.00%21:30:3277.432.0044.79%
Tlex.justice.md7423.21K0.14%0.00%100.00%00:00:011.0110.00%
T3.client-channel.google.com:44322412.80K0.13%100.00%0.00%21:35:4977.749.1544.81%
Topenstat.net:443133401.38K0.13%100.00%0.00%00:24:321.472.9480.09%
Tphotos.casata.md17384.97K0.13%0.00%100.00%00:00:033.5200.00%
Tclients2.google.com:44371350.92K0.11%100.00%0.00%04:22:3715.757.3040.98%
Tclients5.google.com:44367347.62K0.11%100.00%0.00%04:26:2415.984.3630.99%
Twww.gstatic.com14337.42K0.11%98.63%1.37%00:00:001540.00%
Tmaps.googleapis.com47335.88K0.11%47.06%52.94%00:00:022.7260.00%
Tm.999.md:4431327.72K0.11%100.00%0.00%00:05:22322.8680.02%
Tarmmf.adobe.com:4439322.35K0.10%100.00%0.00%00:18:071.087.2000.07%
Ti.cackle.me8262.48K0.09%8.72%91.28%00:00:005900.00%
Twww.jbl.instante.justice.md94216.19K0.07%0.00%100.00%00:00:011.8050.00%
Ta.tile.openstreetmap.org9196.07K0.06%0.00%100.00%00:00:011.6840.00%
Ttools.google.com:44333189.25K0.06%100.00%0.00%00:02:14134.7160.01%
Tjavadl-esd-secure.oracle.com:44316187.93K0.06%100.00%0.00%00:50:383.038.0360.19%
Tpagead2.googlesyndication.com:44345182.02K0.06%100.00%0.00%00:00:001590.00%DENIED
Tmaps.google.com8179.42K0.06%0.00%100.00%00:00:001580.00%
Twww.googleadservices.com:44338177.18K0.06%100.00%0.00%02:32:109.130.6020.56%
Ts7.addthis.com6175.64K0.06%73.96%26.04%00:00:004130.00%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:44343173.67K0.06%100.00%0.00%00:00:006290.00%DENIED
Taccounts.google.com:44333165.17K0.05%100.00%0.00%02:09:467.786.4920.48%
Twww.monument.sit.md17157.93K0.05%0.00%100.00%00:00:044.7890.00%
Tlh3.googleusercontent.com:44313148.76K0.05%100.00%0.00%00:41:402.500.1040.15%
Ti.ytimg.com:4433145.83K0.05%100.00%0.00%00:08:39519.1730.03%
Tnumbers.md:4438140.10K0.05%100.00%0.00%00:36:592.219.8020.14%
Tcdnjs.cloudflare.com:4434134.44K0.04%100.00%0.00%00:03:01181.0610.01%
Tcdn.ckeditor.com7130.77K0.04%0.00%100.00%00:00:009400.00%
Tmaxcdn.bootstrapcdn.com3129.87K0.04%5.04%94.96%00:00:003740.00%
Tdcontentwi.pw1129.66K0.04%0.00%100.00%00:00:005250.00%
T2.client-channel.google.com:4432124.00K0.04%100.00%0.00%01:43:426.222.6840.39%
Tcs01.et-code.ru7119.94K0.04%0.00%100.00%00:00:033.7610.00%
Tokay-dating.com7116.62K0.04%2.42%97.58%00:00:005280.00%
Tcode.jquery.com2114.73K0.04%0.00%100.00%00:00:002460.00%
Twww.google-analytics.com:44316114.24K0.04%100.00%0.00%01:23:535.033.5750.31%
Tcetatenie.ro:4438113.61K0.04%100.00%0.00%00:00:009000.00%
Tid.google.com:44322111.29K0.04%100.00%0.00%00:53:323.212.0510.20%
Tcounter.yadro.ru:44327108.16K0.04%100.00%0.00%00:00:0030.00%DENIED
Tcode.createjs.com:4431898.77K0.03%100.00%0.00%00:17:131.033.9820.06%
Tstats.g.doubleclick.net:4432392.62K0.03%100.00%0.00%00:00:001910.00%DENIED
Tcse.google.com:443290.58K0.03%100.00%0.00%00:09:47587.9610.04%
Twww.youtube.com:443385.40K0.03%100.00%0.00%00:08:48528.4980.03%
Thbrcv.adobe.com:443385.32K0.03%100.00%0.00%00:00:055.8240.00%
Twww.googletagmanager.com483.77K0.03%0.00%100.00%00:00:009600.00%
Tshare.pluso.ru683.16K0.03%53.52%46.48%00:00:003410.00%
Tthumb.oloadcdn.net:443180.21K0.03%100.00%0.00%00:03:00180.3030.01%
Tdcplaysi.pw977.93K0.03%0.00%100.00%00:00:011.1070.00%
Tclients1.google.com:4432176.98K0.03%100.00%0.00%01:24:075.047.3530.31%
Tlh5.googleusercontent.com:443875.61K0.02%100.00%0.00%00:29:011.741.4160.11%
Tsite.yandex.net174.48K0.02%100.00%0.00%00:00:00240.00%
Tfront.facetz.net:4431373.33K0.02%100.00%0.00%00:22:171.337.8880.08%
Tajax.googleapis.com:443272.91K0.02%100.00%0.00%00:08:00480.4000.03%
Tanimate.adobe.com:4432272.03K0.02%100.00%0.00%00:13:13793.3760.05%
Tcse.google.com169.81K0.02%0.00%100.00%00:00:00980.00%
Tpagead2.googlesyndication.com1567.66K0.02%100.00%0.00%00:00:00280.00%DENIED
Tcsi.gstatic.com:4432066.97K0.02%100.00%0.00%01:26:085.168.8690.32%
Topenload.co:443463.23K0.02%100.00%0.00%00:06:43403.2030.02%
Tredirector.gvt1.com4162.30K0.02%0.00%100.00%00:00:022.5360.00%
Tyastatic.net:443461.40K0.02%100.00%0.00%00:00:4949.0280.00%
Tlh4.googleusercontent.com:443556.79K0.02%100.00%0.00%00:16:501.010.8110.06%
Tctldl.windowsupdate.com753.64K0.02%0.00%100.00%00:00:001690.00%
Tfront.facetz.net1853.02K0.02%85.40%14.60%00:00:022.1450.00%
Tstatic.doubleclick.net:4431352.31K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tet-code.ru550.23K0.02%0.00%100.00%00:00:011.2540.00%
Tgamd.hit.gemius.pl:4431150.11K0.02%100.00%0.00%00:25:501.550.8580.10%
Ts.luxadv.com148.80K0.02%100.00%0.00%00:00:0060.00%
Tpsma02.com445.82K0.01%0.00%100.00%00:00:006070.00%
Tnetdna.bootstrapcdn.com244.22K0.01%100.00%0.00%00:00:00270.00%
Ttop-fwz1.mail.ru:4431641.91K0.01%100.00%0.00%00:10:27627.6860.04%
Togs.google.com:443941.46K0.01%100.00%0.00%00:36:282.188.4620.14%
Ts1.gismeteo.md:443941.40K0.01%100.00%0.00%00:03:19199.0430.01%
Tsstats.adobe.com:443941.26K0.01%100.00%0.00%01:20:204.820.5300.30%
Tcommon.casata.md841.14K0.01%0.00%100.00%00:00:009650.00%
Tcounter.yadro.ru839.41K0.01%100.00%0.00%00:00:00130.00%DENIED
Ti.point.md:443538.14K0.01%100.00%0.00%00:17:001.020.7650.06%
Tpeople-pa.clients6.google.com:4431037.63K0.01%100.00%0.00%00:43:402.620.4080.16%
Tsync.rambler.ru:443937.61K0.01%100.00%0.00%00:22:331.353.2370.08%
Twww.tns-counter.ru:4431037.41K0.01%100.00%0.00%00:08:01481.2810.03%
Ttranslate.googleapis.com:443634.57K0.01%100.00%0.00%00:24:061.446.9410.09%
Tanimate.adobe.com134.23K0.01%0.00%100.00%00:00:001160.00%
Tajax.googleapis.com133.94K0.01%0.00%100.00%00:00:001250.00%
Tplatform.twitter.com133.38K0.01%0.00%100.00%00:00:002420.00%
T5.45.59.69532.92K0.01%0.00%100.00%00:00:011.0630.00%
Tcs7066.vk.me:443632.62K0.01%100.00%0.00%00:01:1070.1730.00%
Tstaticxx.facebook.com731.94K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tmaps.gstatic.com929.92K0.01%0.00%100.00%00:00:005330.00%
Tvbmer.com429.87K0.01%0.00%100.00%00:00:011.5700.00%
Tchat.major-design.ru828.40K0.01%0.00%100.00%00:00:011.7060.00%
Tocsp.verisign.com1428.27K0.01%7.03%92.97%00:00:011.0540.00%
Tstorage.googleapis.com428.02K0.01%100.00%0.00%00:00:00620.00%
Tbcu.ff.avast.com426.93K0.01%0.00%100.00%00:00:008970.00%
Timv4.vk.com:443526.24K0.01%100.00%0.00%00:08:08488.5810.03%
Tajax.cloudflare.com:443125.77K0.01%100.00%0.00%00:03:00180.3530.01%
Tsite.yandex.net:443224.68K0.01%100.00%0.00%00:00:3030.9140.00%
Tads.casata.md124.59K0.01%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Tfiles.acrobat.com:443424.48K0.01%100.00%0.00%00:15:34934.7930.06%
Tad.adriver.ru:443623.98K0.01%100.00%0.00%00:00:001120.00%DENIED
Tlm.licenses.adobe.com:443623.47K0.01%100.00%0.00%00:00:077.0750.00%
Tssl.google-analytics.com:443122.38K0.01%100.00%0.00%00:06:21381.8670.02%
Tsb.scorecardresearch.com:443821.32K0.01%100.00%0.00%00:21:491.309.9560.08%
T77.234.43.107319.75K0.01%0.00%100.00%00:00:008730.00%
Tims-prod06.adobelogin.com:443319.58K0.01%100.00%0.00%00:00:022.8870.00%
Tencrypted-tbn0.gstatic.com:443219.26K0.01%100.00%0.00%00:05:55355.2100.02%
Tcm.g.doubleclick.net418.58K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tfonts.googleapis.com1018.37K0.01%0.00%100.00%00:00:008610.00%
Tfonts.gstatic.com:443117.31K0.01%100.00%0.00%00:04:00240.1500.01%
Tsedu.adhands.ru217.24K0.01%0.00%100.00%00:00:002770.00%
Tcsi.gstatic.com4016.36K0.01%0.00%100.00%00:00:044.8970.00%
Twww.gismeteo.md:443315.66K0.01%100.00%0.00%00:01:1373.6530.00%
Tst3.recreativ.ru215.41K0.01%0.00%100.00%00:00:001820.00%
Tan.yandex.ru:443215.29K0.00%100.00%0.00%00:00:2323.7260.00%
Tauth.ff.avast.com:443415.18K0.00%100.00%0.00%00:00:011.8220.00%
Tluxcdn.com:443315.08K0.00%100.00%0.00%00:00:5151.4430.00%
Tproxy.railway:8080614.80K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tgn.symcd.com814.78K0.00%12.56%87.44%00:00:007330.00%
Thtml5shiv.googlecode.com814.40K0.00%0.00%100.00%00:00:022.5460.00%
Tg2.symcb.com814.31K0.00%0.00%100.00%00:00:006460.00%
Tstat.adlabs.ru:443313.88K0.00%100.00%0.00%00:00:4646.0230.00%
Tgm1.ggpht.com:443213.78K0.00%100.00%0.00%00:08:00480.7110.03%
Twww.googleapis.com:443413.69K0.00%100.00%0.00%00:12:00720.6740.04%
Tlogin.vk.com:443213.39K0.00%100.00%0.00%00:06:16376.0480.02%
T77.234.45.119213.17K0.00%0.00%100.00%00:00:004780.00%
Tcloud.acrobat.com:443413.07K0.00%100.00%0.00%00:19:041.144.0700.07%
Tsf.symcd.com612.91K0.00%0.00%100.00%00:00:004460.00%
Tsync.pool.datamind.ru:443212.88K0.00%100.00%0.00%00:02:01121.0320.01%
Tims-na1.adobelogin.com:443212.53K0.00%100.00%0.00%00:00:055.4230.00%
Tcackle.me211.91K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tipm-provider.ff.avast.com:443311.86K0.00%100.00%0.00%00:03:16196.2020.01%
Tmeteo2.md211.79K0.00%88.09%11.91%00:00:001590.00%
Tengine.bitmedianetwork.com1211.51K0.00%0.00%100.00%00:00:033.2900.00%
Tsync-eu.exe.bid:443211.01K0.00%100.00%0.00%00:10:00600.5170.04%
Tr20---sn-25ge7ner.googlevideo.com:443110.80K0.00%100.00%0.00%00:00:004660.00%
Ttop-fwz1.mail.ru1110.63K0.00%0.00%100.00%00:00:011.1310.00%
Tacroipm2.adobe.com610.58K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0160.00%
Tss.symcd.com510.19K0.00%20.08%79.92%00:00:002310.00%
Trecreativ.ru39.47K0.00%61.06%38.94%00:00:001830.00%
Tconfig.messenger.msn.com29.36K0.00%0.00%100.00%00:00:005540.00%
Tcdn.printfriendly.com39.36K0.00%0.00%100.00%00:00:011.3240.00%
Tr3---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com39.07K0.00%0.00%100.00%00:00:00170.00%
Tr5---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com39.06K0.00%0.00%100.00%00:00:001200.00%
Tvl.ff.avast.com328.74K0.00%0.00%100.00%00:00:033.4150.00%
T78cc571ae97.net:44328.73K0.00%100.00%0.00%00:01:3797.0700.01%
Tconnect.ok.ru:44328.62K0.00%100.00%0.00%00:00:1616.4250.00%
Tr3.mail.ru:44328.59K0.00%100.00%0.00%00:00:044.6990.00%
Tinformer.yandex.ru:44318.54K0.00%100.00%0.00%00:01:0565.2880.00%
Tr8---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com28.49K0.00%0.00%100.00%00:00:00100.00%
Tls.hit.gemius.pl:443108.16K0.00%100.00%0.00%00:03:21201.5120.01%
Tpoint.md:44328.08K0.00%100.00%0.00%00:06:00360.1560.02%
Tengine.spotscenered.info27.70K0.00%0.00%100.00%00:00:008290.00%
Tcdn.bitmedianetwork.com237.55K0.00%17.35%82.65%00:00:022.5070.00%
Tgenuine.adobe.com:44327.45K0.00%100.00%0.00%00:00:022.4270.00%
Tcdnjs.cloudflare.com17.34K0.00%100.00%0.00%00:00:00190.00%
Ts.youtube.com:44317.08K0.00%100.00%0.00%00:02:49169.4640.01%
Tdatadrivensolution.com:44327.01K0.00%100.00%0.00%00:00:3030.9550.00%
Tserve.popads.net:44316.93K0.00%100.00%0.00%00:03:11191.7460.01%
Trt5.cackle.me:44316.91K0.00%100.00%0.00%00:00:2525.6840.00%
Tengine.phn.doublepimp.com26.85K0.00%0.00%100.00%00:00:011.2490.00%
Tpu.vk.com:44326.80K0.00%100.00%0.00%00:06:00360.6580.02%
Tmob.beeline.ru:44326.78K0.00%100.00%0.00%00:00:005680.00%
Tyandex.st:44316.75K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.3240.00%
Tst6.recreativ.ru16.62K0.00%0.00%100.00%00:00:00870.00%
Tcdn.nousdmp.com:44316.56K0.00%100.00%0.00%00:02:00120.2900.01%
Twww.linkedin.com:44326.05K0.00%100.00%0.00%00:01:1575.3820.00%
Tst2.recreativ.ru16.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0030.00%
Tsync.rtbooster.com:44316.01K0.00%100.00%0.00%00:01:1575.3210.00%
Tfront.sspicy.ru:44315.99K0.00%100.00%0.00%00:00:1818.2670.00%
Tluxadv.com55.47K0.00%0.00%100.00%00:00:006070.00%
Tstaging.trafex.net:44315.42K0.00%100.00%0.00%00:00:006100.00%
Tbloatware.ff.avast.com:44315.41K0.00%100.00%0.00%00:00:003890.00%
Tshare.yandex.net:44315.12K0.00%100.00%0.00%00:02:00120.3990.01%
Tgamd.hit.gemius.pl85.12K0.00%0.00%100.00%00:00:002320.00%
Turls.api.twitter.com15.08K0.00%0.00%100.00%00:00:00450.00%
Tci4.googleusercontent.com:44315.06K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.5430.01%
Tshare.yandex.ru:44315.05K0.00%100.00%0.00%00:00:3030.5220.00%
Thbrt.adobe.com:44314.89K0.00%100.00%0.00%00:00:022.4410.00%
Tgraph.facebook.com14.88K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
T4476472.fls.doubleclick.net14.83K0.00%100.00%0.00%00:00:00630.00%DENIED
Twww.odnoklassniki.ru14.81K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tvkontakte.ru14.80K0.00%100.00%0.00%00:00:00590.00%DENIED
Tgmail.com:44314.77K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.2440.01%
Tsync.madnet.ru14.73K0.00%100.00%0.00%00:00:00930.00%DENIED
Tcreatepdf.acrobat.com:44324.60K0.00%100.00%0.00%00:00:033.0510.00%
Tssp.adriver.ru14.55K0.00%100.00%0.00%00:00:00570.00%DENIED
Ts2.symcb.com24.39K0.00%100.00%0.00%00:00:001450.00%
Tstats.openload.co:44314.24K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.1980.01%
Tt.insigit.com34.14K0.00%0.00%100.00%00:00:003890.00%
Ttags.bluekai.com:44314.11K0.00%100.00%0.00%00:05:17317.3700.02%
Tcm.g.doubleclick.net:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tgraph.facebook.com:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tad.doubleclick.net:44314.01K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tapi.facebook.com:44314.00K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tserver.comagic.ru:8013.99K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tanalytics.ff.avast.com113.98K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0490.00%
Tsync-eu.exe.bid73.87K0.00%0.00%100.00%00:00:006460.00%
Tad.mail.ru:44313.80K0.00%100.00%0.00%00:00:055.3090.00%
Twww.adobe.com43.77K0.00%0.00%100.00%00:00:003640.00%
Tsync.1dmp.io:44313.76K0.00%100.00%0.00%00:00:2020.2450.00%
Tconnect.mail.ru:44313.74K0.00%100.00%0.00%00:00:003300.00%
Tserver.comagic.ru33.50K0.00%0.00%100.00%00:00:077.7000.00%
Tcs403028.vk.me12.89K0.00%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Tcs633117.vk.me12.85K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Twww.msftncsi.com112.77K0.00%0.00%100.00%00:00:00570.00%
Tcs622226.vk.me12.76K0.00%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Tcs637531.vk.me12.70K0.00%0.00%100.00%00:00:007060.00%
Tcs406823.vk.me12.60K0.00%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Tcs636823.vk.me12.59K0.00%0.00%100.00%00:00:007140.00%
Tkitbit.net32.53K0.00%0.00%100.00%00:00:002220.00%
Tcs638028.vk.me12.51K0.00%0.00%100.00%00:00:008050.00%
Tcs630516.vk.me12.48K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tcs638726.vk.me12.39K0.00%0.00%100.00%00:00:007070.00%
Tcs629518.vk.me12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tde.c6.b5.a1.top.mail.ru22.27K0.00%0.00%100.00%00:00:003800.00%
Ts28.ucoz.net32.23K0.00%0.00%100.00%00:00:008270.00%
Tcs630724.vk.me12.19K0.00%0.00%100.00%00:00:008070.00%
Tcs636519.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:006880.00%
Tcs637416.vk.me12.12K0.00%0.00%100.00%00:00:007150.00%
Tcs308327.vk.me12.05K0.00%0.00%100.00%00:00:007080.00%
Tffbqk.voluumtrk.com11.96K0.00%0.00%100.00%00:00:002950.00%
Tprofile-eu.exe.bid11.80K0.00%0.00%100.00%00:00:001810.00%
Tocsp.digicert.com21.79K0.00%100.00%0.00%00:00:0040.00%
Tstatic.ap.bittorrent.com21.78K0.00%0.00%100.00%00:00:008320.00%
Tgoogle.com21.74K0.00%0.00%100.00%00:00:001060.00%
Tconnect.mail.ru21.66K0.00%0.00%100.00%00:00:007530.00%
Tgf.tools.avast.com41.50K0.00%100.00%0.00%00:00:001530.00%
Tai.ff.avast.com61.37K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0810.00%
Tc1.onedmp.com21.36K0.00%0.00%100.00%00:00:003020.00%
Tapicaller.ru31.31K0.00%0.00%100.00%00:00:011.6500.00%
Twww.gov.md21.26K0.00%0.00%100.00%00:00:00910.00%
Tad.mail.ru31.11K0.00%0.00%100.00%00:00:002970.00%
Twww.tns-counter.ru21.01K0.00%0.00%100.00%00:00:001200.00%
Tm.addthis.com19230.00%0.00%100.00%00:00:001980.00%
Tsync.botscanner.com19190.00%0.00%100.00%00:00:002150.00%
Trps-svcs.sun.com38760.00%0.00%100.00%00:00:00840.00%
T999.md38680.00%0.00%100.00%00:00:0050.00%
Tipv6-test.com18400.00%0.00%100.00%00:00:002360.00%
Tcm.marketgid.com28340.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tkinogo.co17930.00%0.00%100.00%00:00:001420.00%
Tkinogo.net17920.00%0.00%100.00%00:00:00950.00%
Topenstat.net16910.00%0.00%100.00%00:00:001730.00%
Tcm.mgid.com16790.00%0.00%100.00%00:00:003380.00%
Tapi-public.addthis.com16780.00%0.00%100.00%00:00:003000.00%
Tm.addthisedge.com16330.00%0.00%100.00%00:00:00860.00%
Ttrack.recreativ.ru16090.00%0.00%100.00%00:00:00850.00%
Tlevel1cdn.com15950.00%0.00%100.00%00:00:006150.00%
Tx01.aidata.io15430.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Tserve.popads.net15180.00%0.00%100.00%00:00:002400.00%
Tc.hit.ua15160.00%0.00%100.00%00:00:011.1320.00%
Ttracker.rareru.ru14670.00%0.00%100.00%00:00:00890.00%
Tmatch.ads.betweendigital.com14640.00%0.00%100.00%00:00:001290.00%
Tjs.advideo.ru14620.00%0.00%100.00%00:00:001770.00%
Tsys000.uid.me13820.00%0.00%100.00%00:00:001160.00%
Tstats.seedr.com13530.00%0.00%100.00%00:00:00700.00%
Tsync.1dmp.io13430.00%0.00%100.00%00:00:00840.00%
Tstat.adlabs.ru13350.00%0.00%100.00%00:00:001120.00%
Tconnect.ok.ru13290.00%0.00%100.00%00:00:001830.00%
Ttracker.comagic.ru12950.00%0.00%100.00%00:00:022.2420.00%
Tmatch.adexchange.io12390.00%0.00%100.00%00:00:001210.00%
Tclients1.google.com11800.00%0.00%100.00%00:00:0030.00%
Tipv6.msftncsi.com1100.00%0.00%0.00%00:08:43523.5630.03%
Tcdn.api.twitter.com:443100.00%0.00%0.00%00:00:00450.00%
TOTAL7.62K307.58M0.03%49.92%50.08%448:54:081.616.048.2320.77%
AVERAGE02.11G136:08:54490.134.6310.23%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 15/Oct/2016-20:22