Squid User Access Report
Period: 27 Sep 2016—28 Sep 2016
User: 10.39.10.11
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Twebmail.railway.md:4433614.23M39.63%100.00%0.00%00:17:011.021.3571.96%
T77.23.61.161:44311.92M17.96%100.00%0.00%00:09:52592.4091.14%
Ti.simpalsmedia.com:44337818.49K7.66%100.00%0.00%00:04:30270.4730.52%
Tmc-portal.mail.ru:443167638.46K5.97%100.00%0.00%01:24:325.072.6179.74%
Tdata.amigo.mail.ru:44310529.85K4.96%100.00%0.00%00:12:34754.7621.45%
Tssl.gstatic.com:4436452.90K4.24%100.00%0.00%00:14:34874.4531.68%
Tsafebrowsing-cache.google.com:44310327.96K3.07%100.00%0.00%00:40:042.404.7064.62%
T192.168.1.10120124.69K1.17%0.00%100.00%00:00:5555.4570.11%
Tclients4.google.com:44319114.21K1.07%100.00%0.00%01:29:075.347.66110.27%
Ta.config.skype.com:443395.66K0.89%100.00%0.00%00:06:08368.3110.71%
Tr.mradx.net:443685.98K0.80%100.00%0.00%00:00:3232.4380.06%
Tmail.ru:443273.14K0.68%100.00%0.00%00:01:41101.4480.19%
Tjsn.lentainform.com:443165.79K0.62%100.00%0.00%00:00:011.1540.00%
Tconnect.facebook.net:443162.46K0.58%100.00%0.00%00:00:011.3270.00%
Tjsn.marketgid.com:443161.68K0.58%100.00%0.00%00:00:011.2510.00%
Tpoint.md:4433148.08K0.45%100.00%0.00%00:01:2585.7930.16%
Twww.googleapis.com:443847.56K0.44%100.00%0.00%00:21:401.300.4062.50%
Tmc.yandex.ru:443644.39K0.42%100.00%0.00%00:05:18318.5880.61%
Tapi.skype.com:443241.89K0.39%100.00%0.00%00:02:52172.0490.33%
Tsafebrowsing.google.com:4431439.87K0.37%100.00%0.00%00:56:033.363.7056.46%
Ti.mycdn.me:4431339.40K0.37%100.00%0.00%00:00:1111.0770.02%
Tclients2.google.com:443837.17K0.35%100.00%0.00%00:28:021.682.4523.23%
Timgn.lentainform.com:443532.63K0.31%100.00%0.00%00:00:033.4810.01%
Timg120-ru.redtram.com:443528.55K0.27%100.00%0.00%00:00:022.6550.01%
Timgn.marketgid.com:443527.93K0.26%100.00%0.00%00:00:033.3910.01%
Taccounts.google.com:443525.35K0.24%100.00%0.00%00:17:551.075.4942.07%
Tmtalk.google.com:5228623.08K0.22%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tapi.promotions.skype.com:443222.19K0.21%100.00%0.00%00:01:3999.6430.19%
Timg.imgsmail.ru:443119.50K0.18%100.00%0.00%00:03:00180.5590.35%
Tad.mail.ru:443118.73K0.18%100.00%0.00%00:00:007760.00%
Topenstat.net:4431218.52K0.17%100.00%0.00%00:00:5757.6470.11%
Tpipe.skype.com:443318.07K0.17%100.00%0.00%00:04:10250.2810.48%
Tapps.skype.com:443617.72K0.17%100.00%0.00%00:11:14674.1941.30%
Ttranslate.googleapis.com:443317.54K0.16%100.00%0.00%00:12:01721.4971.39%
Tnumbers.md:443817.45K0.16%100.00%0.00%00:00:033.1230.01%
Trs.mail.ru:443617.41K0.16%100.00%0.00%00:00:4848.2860.09%
T79.138.43.47:443116.96K0.16%100.00%0.00%00:09:54594.7711.14%
Tclients1.google.com:443316.82K0.16%100.00%0.00%00:15:45945.4921.82%
Tcounter.yadro.ru:443416.09K0.15%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tconnect.ok.ru:443213.45K0.13%100.00%0.00%00:00:022.2290.00%
Tdps.bing.com:443213.18K0.12%100.00%0.00%00:00:088.5890.02%
Tdl.google.com:443113.17K0.12%100.00%0.00%00:02:34154.5500.30%
Tmtalk.google.com:443512.09K0.11%100.00%0.00%01:02:253.745.4927.19%
Twww.facebook.com:443312.04K0.11%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Twebrowser.mail.ru:443511.71K0.11%100.00%0.00%00:06:17377.5240.73%
Tsimpalsid.com:443311.31K0.11%100.00%0.00%00:00:011.3460.00%
Tstat.radar.imgsmail.ru:443310.85K0.10%100.00%0.00%00:03:39219.4480.42%
Tblu403-m.hotmail.com:44329.87K0.09%100.00%0.00%02:44:569.896.28219.01%
Twww.google.com:44329.61K0.09%100.00%0.00%00:08:00480.6200.92%
Tc1.skype.com:44328.95K0.08%100.00%0.00%00:01:0060.7910.12%
Ti.point.md:44358.80K0.08%100.00%0.00%00:00:011.7280.00%
Tajax.aspnetcdn.com:44318.76K0.08%100.00%0.00%00:00:011.4740.00%
Tsecure.skypeassets.com:44328.35K0.08%100.00%0.00%00:00:011.5150.00%
Tcm.g.doubleclick.net:44328.08K0.08%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tmg.yadro.ru:44327.99K0.07%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Taa-nb.lentainform.com:44337.92K0.07%100.00%0.00%00:00:007470.00%
Tac-nb.marketgid.com:44317.79K0.07%100.00%0.00%00:00:004500.00%
Tdownload.microsoft.com17.51K0.07%0.00%100.00%00:00:00560.00%
Tbs.yandex.ru:44317.18K0.07%100.00%0.00%00:00:005800.00%
Tfront.facetz.net:44316.69K0.06%100.00%0.00%00:01:1373.9500.14%
Tgamd.hit.gemius.pl:44326.66K0.06%100.00%0.00%00:01:45105.8750.20%
Tpix04.revsci.net:44316.60K0.06%100.00%0.00%00:00:088.9230.02%
Tm.hotmail.com:44336.48K0.06%100.00%0.00%00:02:17137.2140.26%
Ttwitter.com:44316.38K0.06%100.00%0.00%00:14:59899.6531.73%
Tapi.vk.com:44316.28K0.06%100.00%0.00%00:03:00180.1780.35%
Tn4p-ru.redtram.com:44326.05K0.06%100.00%0.00%00:00:011.0370.00%
Twatson.microsoft.com:44315.99K0.06%100.00%0.00%00:00:055.9570.01%
Tcm.marketgid.com:44315.79K0.05%100.00%0.00%00:00:006920.00%
Twww.gstatic.com25.78K0.05%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tcounter.marketgid.com:44315.76K0.05%100.00%0.00%00:00:004600.00%
Ttools.google.com:44315.71K0.05%100.00%0.00%00:00:005880.00%
Tcounter.tovarro.com:44315.64K0.05%100.00%0.00%00:00:005720.00%
Tautocounter.lentainform.com:44315.51K0.05%100.00%0.00%00:00:006370.00%
Tok.ru:44315.42K0.05%100.00%0.00%00:02:01121.7480.23%
Tandroid.clients.google.com:44315.38K0.05%100.00%0.00%00:04:00240.3390.46%
Twww.google-analytics.com:44325.06K0.05%100.00%0.00%00:00:009700.00%
Tdata.amigo.mail.ru84.92K0.05%0.00%100.00%00:00:008790.00%
Ttop-fwz1.mail.ru:44314.87K0.05%100.00%0.00%00:01:0161.9690.12%
Tocsp.godaddy.com24.65K0.04%49.62%50.38%00:00:001030.00%
Tst.mycdn.me:44314.62K0.04%100.00%0.00%00:00:011.4910.00%
T96.18.157.111:44354.57K0.04%100.00%0.00%00:19:041.144.2182.20%
Tjs-ru.redtram.com:44314.47K0.04%100.00%0.00%00:00:007160.00%
Tan.mail.ru:44324.46K0.04%100.00%0.00%00:00:006120.00%
Tnc-ru.redtram.com:44314.39K0.04%100.00%0.00%00:00:004370.00%
Tc.bing.com:44314.36K0.04%100.00%0.00%00:00:5959.4840.11%
Tapi.odnoklassniki.ru14.32K0.04%100.00%0.00%00:00:00880.00%DENIED
Ts.amigo.mail.ru194.29K0.04%0.00%100.00%00:00:033.5010.01%
Tpagead2.googlesyndication.com:44314.05K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tportal.mail.ru:44314.04K0.04%100.00%0.00%00:00:3030.2140.06%
Tstats.g.doubleclick.net:44314.03K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tstaticxx.facebook.com:44314.02K0.04%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
T178.63.14.186:44333.98K0.04%100.00%0.00%00:08:56536.6351.03%
Treklama.mail.ru:44313.82K0.04%100.00%0.00%00:00:055.2060.01%
Ts.sputnik.mail.ru53.82K0.04%0.00%100.00%00:00:007650.00%
Tafisha.md:44313.82K0.04%100.00%0.00%00:00:004660.00%
Tr3.mail.ru:44313.81K0.04%100.00%0.00%00:00:022.2790.00%
Tmail.radar.imgsmail.ru:44313.77K0.04%100.00%0.00%00:03:00180.8330.35%
T147.229.74.159:44313.75K0.04%100.00%0.00%00:09:56596.0121.14%
T5.105.115.251:44313.64K0.03%100.00%0.00%00:07:51471.0570.90%
Twww.tns-counter.ru:44313.43K0.03%100.00%0.00%00:00:4545.2570.09%
Tbar.love.mail.ru:44313.39K0.03%100.00%0.00%00:00:005150.00%
T188.6.246.106:44342.01K0.02%100.00%0.00%00:01:0161.3830.12%
Tt.symcd.com11.92K0.02%0.00%100.00%00:00:001280.00%
Ttn.symcd.com11.88K0.02%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Ttg.symcd.com11.88K0.02%100.00%0.00%00:00:001060.00%
Tisrg.trustid.ocsp.identrust.com11.86K0.02%100.00%0.00%00:00:002370.00%
Tcrl.microsoft.com61.76K0.02%49.26%50.74%00:00:0080.00%
T91.129.76.52:44321.57K0.01%100.00%0.00%00:00:2828.9240.06%
T128.54.203.88:44371.30K0.01%100.00%0.00%00:09:37577.8011.11%
Tredirector.gvt1.com19010.01%0.00%100.00%00:00:001350.00%
Twatson.microsoft.com48160.01%0.00%100.00%00:00:005400.00%
T73.140.203.162:44356920.01%100.00%0.00%00:01:3191.0700.17%
Tbs.amigo.mail.ru35280.00%0.00%100.00%00:00:004280.00%
Tie9cvlist.ie.microsoft.com14940.00%0.00%100.00%00:00:001510.00%
Tg.msn.com14670.00%0.00%100.00%00:00:001390.00%
T46.241.244.111:44334080.00%100.00%0.00%00:00:3030.2780.06%
T67.193.151.39:44313930.00%100.00%0.00%00:07:47467.3380.90%
Tamigo.appsmail.ru13920.00%0.00%100.00%00:00:001310.00%
T129.93.90.54:44313880.00%100.00%0.00%00:07:46466.4160.90%
Tui.skype.com13880.00%0.00%100.00%00:00:002360.00%
T87.92.129.179:44313590.00%100.00%0.00%00:07:47467.1180.90%
T72.44.114.225:44313570.00%100.00%0.00%00:07:46466.5230.90%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0070.00%DENIED
Tdl.google.com13430.00%100.00%0.00%00:00:001360.00%DENIED
T130.215.235.118:44323360.00%100.00%0.00%00:00:1414.4720.03%
Tctldl.windowsupdate.com13050.00%0.00%100.00%00:00:0050.00%
T92.32.207.51:44322930.00%100.00%0.00%00:00:022.7110.01%
T88.178.170.169:44322850.00%100.00%0.00%00:00:2525.9000.05%
T95.104.85.217:44322640.00%100.00%0.00%00:01:1373.5880.14%
Twww.msftncsi.com12520.00%0.00%100.00%00:00:0030.00%
T76.10.73.212:44311670.00%100.00%0.00%00:00:2222.4650.04%
T188.226.20.78:44311640.00%100.00%0.00%00:00:5959.4060.11%
T134.249.137.60:44311630.00%100.00%0.00%00:00:2222.9150.04%
T46.249.15.17:44311540.00%100.00%0.00%00:00:1313.5240.03%
T188.138.160.54:44321520.00%100.00%0.00%00:01:0262.0580.12%
T91.139.154.229:44311500.00%100.00%0.00%00:00:1111.6920.02%
T130.215.191.226:44311490.00%100.00%0.00%00:00:2121.8070.04%
T213.110.247.127:44311470.00%100.00%0.00%00:00:1313.5250.03%
T130.237.27.81:44311460.00%100.00%0.00%00:00:011.5660.00%
T78.132.156.201:44311460.00%100.00%0.00%00:00:5959.4060.11%
T46.0.37.252:44311450.00%100.00%0.00%00:00:5959.4060.11%
T193.106.222.5:44311420.00%100.00%0.00%00:00:1313.5240.03%
T70.66.181.14:44311400.00%100.00%0.00%00:00:033.7000.01%
T109.199.130.226:44311370.00%100.00%0.00%00:00:011.9290.00%
T5.141.191.120:44311360.00%100.00%0.00%00:01:0161.9520.12%
T217.30.197.32:44311340.00%100.00%0.00%00:00:1313.5240.03%
T109.173.8.103:44311210.00%100.00%0.00%00:00:5959.4060.11%
T91.190.218.212:4434780.00%100.00%0.00%00:00:2525.2560.05%
T91.190.216.26:4431640.00%100.00%0.00%00:00:1515.4090.03%
T91.190.216.24:4431640.00%100.00%0.00%00:00:1515.2990.03%
T91.190.216.23:4431640.00%100.00%0.00%00:00:1515.2790.03%
T91.190.216.212:4434590.00%100.00%0.00%00:00:3737.0090.07%
T107.17.51.100:443200.00%0.00%0.00%00:02:00120.0630.23%
T109.102.211.210:443100.00%0.00%0.00%00:01:0060.0100.12%
T100.44.7.156:443100.00%0.00%0.00%00:00:007060.00%
T89.46.167.207:443100.00%0.00%0.00%00:00:2828.2520.05%
T89.28.46.105:443100.00%0.00%0.00%00:00:5959.0090.11%
Twer.microsoft.com:443100.00%0.00%0.00%00:00:00460.00%
Tipv6.msftncsi.com100.00%0.00%0.00%00:00:3535.1120.07%
TOTAL1.03K10.69M0.02%98.55%1.45%14:27:3952.059.3080.76%
AVERAGE0202.25M06:20:4522.845.9550.34%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 28/Sep/2016-10:22