Squid User Access Report
Period: 27 Sep 2016—28 Sep 2016
User: 192.168.9.2
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Ts00.yaplakal.com23714.55M18.77%0.00%100.00%00:03:07187.2880.39%
Twww.railway.md526.80M8.78%99.34%0.66%00:00:3838.8920.08%
Ti.simpalsmedia.com:44376.05M7.81%100.00%0.00%00:07:31451.3080.93%
Tvideo.twimg.com:443243.77M4.86%100.00%0.00%00:05:36336.1210.70%
Twww.kp.md1973.58M4.63%11.89%88.11%00:00:3030.2850.06%
Ts01.yapfiles.ru72.14M2.77%0.00%100.00%00:00:1111.9750.02%
Twww.yaplakal.com201.96M2.53%0.00%100.00%00:00:099.5720.02%
Ts02.yapfiles.ru111.86M2.41%0.01%99.99%00:00:2121.1870.04%
Tbnm.md441.74M2.25%0.00%100.00%00:00:099.4790.02%
Twww.google.com:443481.62M2.09%100.00%0.00%00:40:142.414.3085.00%
Twww.thegaw.com281.61M2.08%0.85%99.15%00:00:1818.8600.04%
Tssl.gstatic.com:443351.13M1.47%100.00%0.00%00:27:291.649.7853.42%
Tjs.imgsmail.ru:44311.13M1.46%100.00%0.00%00:01:1777.7140.16%
Timg.imgsmail.ru:44311.12M1.45%100.00%0.00%00:01:3999.3390.21%
To.twimg.com:44361.08M1.40%100.00%0.00%00:06:14374.3400.78%
Ts13.stc.all.kpcdn.net151.05M1.36%80.26%19.74%00:00:005860.00%
Ti.ytimg.com:44313991.46K1.28%100.00%0.00%00:24:381.478.8913.06%
Tr.mradx.net:44325789.83K1.02%100.00%0.00%00:02:01121.0080.25%
Twww.youtube.com:44323746.87K0.96%100.00%0.00%00:31:261.886.7473.91%
Tpagead2.googlesyndication.com:443177716.14K0.92%100.00%0.00%00:00:004350.00%DENIED
Ts11.stc.all.kpcdn.net14692.82K0.89%76.41%23.59%00:00:004340.00%
Ts9.stc.all.kpcdn.net14689.06K0.89%78.54%21.46%00:00:002460.00%
Tpoint.md:4432684.07K0.88%100.00%0.00%00:06:53413.8920.86%
Ts14.stc.all.kpcdn.net12637.82K0.82%72.93%27.07%00:00:003660.00%
Tmoldovanews.md56611.90K0.79%8.19%91.81%00:00:077.8600.02%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:443150606.00K0.78%100.00%0.00%00:00:002440.00%DENIED
Ts.ytimg.com:44315605.17K0.78%100.00%0.00%00:07:46466.4880.97%
Tad.adriver.ru117586.89K0.76%100.00%0.00%00:00:002300.00%DENIED
Tax.rareru.ru:44363550.93K0.71%100.00%0.00%00:27:411.661.6883.44%
Ts7.stc.m.kpcdn.net9548.07K0.71%0.00%100.00%00:00:011.5650.00%
Tru.sputnik.md30530.85K0.68%35.23%64.77%00:00:033.3100.01%
Tmovieinstant.com11527.39K0.68%0.00%100.00%00:00:066.0040.01%
Tcounter.rambler.ru12460.42K0.59%0.00%100.00%00:00:077.0790.01%
Tsputnik.md19385.52K0.50%35.16%64.84%00:00:011.0230.00%
Twww.facebook.com:44388352.61K0.45%100.00%0.00%00:00:002720.00%DENIED
Ts15.stc.all.kpcdn.net18334.09K0.43%76.21%23.79%00:00:008620.00%
Tabs.twimg.com:44322321.82K0.41%100.00%0.00%00:06:57417.4550.86%
Tan.yandex.ru:44381312.01K0.40%100.00%0.00%00:08:24504.1751.04%
Twww.gstatic.com:44320308.38K0.40%100.00%0.00%00:12:11731.7441.52%
Timg120-ru.redtram.com:44332298.59K0.39%100.00%0.00%00:08:40520.2391.08%
Ts8.stc.m.kpcdn.net6292.44K0.38%0.00%100.00%00:00:011.4730.00%
Tmc.yandex.ru:443120290.05K0.37%100.00%0.00%00:57:363.456.3407.16%
Tfonts.gstatic.com:44323275.50K0.36%100.00%0.00%00:04:40280.2030.58%
Twww.google.ru:4432274.91K0.35%100.00%0.00%00:00:4141.5460.09%
Ts12.stc.all.kpcdn.net8257.48K0.33%45.93%54.07%00:00:002910.00%
Twww.bet365.com39252.42K0.33%0.00%100.00%00:00:033.7860.01%
Ta.disquscdn.com15246.81K0.32%88.41%11.59%00:00:008540.00%
Tstaticxx.facebook.com:44361245.34K0.32%100.00%0.00%00:00:002020.00%DENIED
Ts1.gismeteo.md:44314243.22K0.31%100.00%0.00%00:02:00120.5700.25%
Ts10.stc.all.kpcdn.net5241.44K0.31%7.29%92.71%00:00:001790.00%
Te.mail.ru:4439239.39K0.31%100.00%0.00%00:01:0262.2920.13%
T247-video.net7228.64K0.29%97.93%2.07%00:00:005730.00%
Tstatic.medportal.ru40224.78K0.29%0.00%100.00%00:00:011.6700.00%
Tconnect.facebook.net:4436202.32K0.26%100.00%0.00%00:05:43343.7250.71%
Twww.kp.md:808048190.89K0.25%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tquick-searcher-world-v2.biz:44352188.85K0.24%100.00%0.00%00:27:231.643.6743.40%
Tad.mail.ru:44312182.07K0.23%100.00%0.00%00:00:2727.0960.06%
Tspidtest.org499178.15K0.23%0.00%100.00%00:01:3494.7880.20%
Tsafebrowsing-cache.google.com:4433175.71K0.23%100.00%0.00%00:10:49649.4601.35%
Timgn.marketgid.com:44335174.27K0.22%100.00%0.00%00:08:13493.1901.02%
Ts16.stc.all.kpcdn.net8173.96K0.22%97.83%2.17%00:00:002710.00%
Tapis.google.com:44319161.54K0.21%100.00%0.00%00:04:24264.5330.55%
Tads.betweendigital.com:44324160.14K0.21%100.00%0.00%00:10:02602.3891.25%
Tstatic.doubleclick.net:44339156.97K0.20%100.00%0.00%00:00:001120.00%DENIED
Tcontent.adriver.ru34155.21K0.20%100.00%0.00%00:00:002820.00%DENIED
Tsumome-140a.kxcdn.com6151.05K0.19%0.00%100.00%00:00:011.0560.00%
Ttranslate.googleapis.com:4439145.80K0.19%100.00%0.00%00:22:371.357.0832.81%
Tads.adfox.ru26145.62K0.19%100.00%0.00%00:00:001230.00%DENIED
Tmail.ru:4434141.66K0.18%100.00%0.00%00:00:033.9660.01%
Talh.crashesdisband.com23137.43K0.18%0.00%100.00%00:00:099.8980.02%
Tcounter.yadro.ru:44334136.23K0.18%100.00%0.00%00:00:00270.00%DENIED
Tjsn.lentainform.com:4432132.13K0.17%100.00%0.00%00:00:011.7000.00%
Tstatic.videonow.ru2128.57K0.17%0.00%100.00%00:00:004870.00%
Tplatform.twitter.com4127.07K0.16%9.31%90.69%00:00:001500.00%
Tfonts.gstatic.com7124.62K0.16%83.30%16.70%00:00:00200.00%
Tjsn.marketgid.com:4432123.91K0.16%100.00%0.00%00:00:022.0460.00%
Tst.yandexadexchange.net:44324123.09K0.16%100.00%0.00%00:06:38398.9010.83%
Twww.moldovenii.md30119.06K0.15%96.75%3.25%00:00:001850.00%
Ts.igmhb.com224110.03K0.14%0.00%100.00%00:01:2989.3260.19%
Tlimg.imgsmail.ru:44311108.30K0.14%100.00%0.00%00:00:4444.3440.09%
Tcounter.yadro.ru21107.90K0.14%100.00%0.00%00:00:0090.00%DENIED
Tpbs.twimg.com:44312105.03K0.14%100.00%0.00%00:06:34394.9230.82%
Twww.googletagmanager.com5104.43K0.13%0.00%100.00%00:00:008780.00%
Tabc.rareru.ru:443100102.38K0.13%100.00%0.00%00:24:001.440.7692.98%
Timgn.lentainform.com:44328102.15K0.13%100.00%0.00%00:03:34214.9810.45%
Tsimpalsid.com:443499.28K0.13%100.00%0.00%00:11:52712.6261.48%
Twww.gismeteo.md:4431196.83K0.12%100.00%0.00%00:00:044.8560.01%
Tcdn01.nativeroll.tv196.79K0.12%100.00%0.00%00:00:002980.00%
Tads.adfox.ru:4432495.88K0.12%100.00%0.00%00:00:001640.00%DENIED
Taccount.mail.ru:443193.07K0.12%100.00%0.00%00:00:006900.00%
Ts5.gismeteo.md:443792.41K0.12%100.00%0.00%00:01:0666.2760.14%
Tmg.yadro.ru:4432391.81K0.12%100.00%0.00%00:00:001880.00%DENIED
Twww.yapfiles.ru3191.49K0.12%0.00%100.00%00:00:099.0390.02%
Tsecure.adnxs.com:4432190.32K0.12%100.00%0.00%00:03:51231.7060.48%
Ts5.stc.m.kpcdn.net490.23K0.12%0.00%100.00%00:00:011.2650.00%
Tjsgnr.bestpriceninja.com2585.19K0.11%0.00%100.00%00:00:044.4560.01%
Ts8.gismeteo.md:443383.95K0.11%100.00%0.00%00:00:3030.2280.06%
Tonlyforyap.ru2579.77K0.10%0.00%100.00%00:00:066.2740.01%
Ts801.thetrafficstat.net:4434179.73K0.10%100.00%0.00%00:05:02302.6330.63%
Tstaticxx.facebook.com1777.58K0.10%100.00%0.00%00:00:00200.00%DENIED
Trtax.criteo.com2476.17K0.10%0.00%100.00%00:00:022.0510.00%
Topenstat.net:4433074.32K0.10%100.00%0.00%00:06:12372.8480.77%
Ta3.ax.rareru.ru:4434371.53K0.09%100.00%0.00%00:17:101.030.4522.13%
Twww.tns-counter.ru:4432169.04K0.09%100.00%0.00%00:13:58838.1951.74%
Tclients4.google.com:443768.22K0.09%100.00%0.00%00:20:381.238.7272.57%
Ta2.ax.rareru.ru:4435767.71K0.09%100.00%0.00%00:12:13733.3941.52%
Ta4.ax.rareru.ru:4435367.71K0.09%100.00%0.00%00:17:111.031.8872.14%
Tload.sumome.com165.14K0.08%0.00%100.00%00:00:008770.00%
Tmediametrics.ru863.91K0.08%80.14%19.86%00:00:022.0680.00%
Timage.tmdb.org:443163.44K0.08%100.00%0.00%00:03:00180.2010.37%
Tmedia1.noi.md2663.25K0.08%28.07%71.93%00:00:001600.00%
Tcache.betweendigital.com:4431062.37K0.08%100.00%0.00%00:01:58118.7040.25%
Tplatform.twitter.com:443362.05K0.08%100.00%0.00%00:01:48108.4420.22%
Ts7.gismeteo.md:443861.36K0.08%100.00%0.00%00:01:3494.8840.20%
Tjsn.lentainform.com160.90K0.08%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Tcdnrep.reimage.com2558.55K0.08%0.00%100.00%00:00:011.9300.00%
Twww.google-analytics.com:4431552.96K0.07%100.00%0.00%00:43:302.610.1565.41%
Tnewsmoldova.disqus.com152.77K0.07%0.00%100.00%00:00:006800.00%
Ta1.ax.rareru.ru:4434752.20K0.07%100.00%0.00%00:13:51831.7211.72%
Trs.mail.ru:4433351.37K0.07%100.00%0.00%00:04:23263.5180.55%
Tajax.googleapis.com:443450.34K0.06%100.00%0.00%00:00:1010.6170.02%
Tconnect.ok.ru:4431347.36K0.06%100.00%0.00%00:00:1818.1380.04%
Ta.ria.ru847.15K0.06%0.00%100.00%00:00:009300.00%
Tvk.com1243.61K0.06%14.99%85.01%00:00:022.7980.01%
Tvk.com:443442.99K0.06%100.00%0.00%00:11:59719.2691.49%
Tjs.ru.redtram.com140.38K0.05%0.00%100.00%00:00:001340.00%
Taa-nb.lentainform.com:443740.14K0.05%100.00%0.00%00:00:011.4550.00%
Tac-nb.marketgid.com:443740.01K0.05%100.00%0.00%00:00:011.4670.00%
Timg2.ru.redtram.com639.45K0.05%0.00%100.00%00:00:004600.00%
Ts2.gismeteo.md:443638.72K0.05%100.00%0.00%00:00:3939.5930.08%
Tru.reimageplus.com1038.68K0.05%0.00%100.00%00:00:011.8080.00%
Tfront.facetz.net:4431038.51K0.05%100.00%0.00%00:00:1717.7810.04%
Tstat.radar.imgsmail.ru:443337.81K0.05%100.00%0.00%00:01:50110.0100.23%
Tfavicon.yandex.net:4431034.10K0.04%100.00%0.00%00:06:11371.3220.77%
Tsafebrowsing.google.com:443733.24K0.04%100.00%0.00%00:27:111.631.0023.38%
Tijz.backstreetsrobustly.com1532.26K0.04%0.00%100.00%00:00:1212.5190.03%
Ttwitter.com:443432.05K0.04%100.00%0.00%00:10:49649.9321.35%
Tst.mycdn.me:443731.71K0.04%100.00%0.00%00:02:05125.4410.26%
Tst4.gismeteo.ru:443331.33K0.04%100.00%0.00%00:00:4848.8510.10%
Ts4.gismeteo.md:443531.09K0.04%100.00%0.00%00:00:2727.7130.06%
Tpagead2.googlesyndication.com731.05K0.04%100.00%0.00%00:00:0010.00%DENIED
Tavatars-fast.yandex.net:443431.03K0.04%100.00%0.00%00:00:4242.3370.09%
Td19tqk5t6qcjac.cloudfront.net430.92K0.04%50.95%49.05%00:00:002310.00%
Tkraken.rambler.ru2030.84K0.04%0.00%100.00%00:00:066.5070.01%
Tnumbers.md:443230.36K0.04%100.00%0.00%00:07:32452.8120.94%
Ti.point.md:443530.15K0.04%100.00%0.00%00:07:26446.0420.92%
Tstats.g.doubleclick.net:443728.19K0.04%100.00%0.00%00:00:0040.00%DENIED
Tavatars-fast.yandex.net327.76K0.04%19.25%80.75%00:00:002230.00%
Tcdn.mirs.com127.14K0.03%0.00%100.00%00:00:005680.00%
Ts6.stc.m.kpcdn.net126.64K0.03%0.00%100.00%00:00:003650.00%
Tquick-yen-88111.appspot.com6126.47K0.03%0.00%100.00%00:00:033.4150.01%
Ttop-fwz1.mail.ru4725.71K0.03%0.00%100.00%00:00:044.3430.01%
Tgamd.hit.gemius.pl:4431525.69K0.03%100.00%0.00%00:01:41101.2420.21%
Tthemes.googleusercontent.com125.25K0.03%100.00%0.00%00:00:0060.00%
Ts3.gismeteo.md:443425.08K0.03%100.00%0.00%00:00:2121.6610.04%
Tu.rareru.ru:443724.88K0.03%100.00%0.00%00:01:1474.8130.15%
Tcm.marketgid.com:443524.78K0.03%100.00%0.00%00:00:011.9320.00%
Tclients1.google.com:443524.72K0.03%100.00%0.00%00:11:01661.9671.37%
Td19tqk5t6qcjac.cloudfront.net:443324.37K0.03%100.00%0.00%00:04:20260.8720.54%
Ttools.google.com:443224.36K0.03%100.00%0.00%00:00:1010.2500.02%
Tr4---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:443623.65K0.03%100.00%0.00%00:00:011.5430.00%
Tportal.mail.ru:443521.37K0.03%100.00%0.00%00:00:3030.8050.06%
Tauth.mail.ru:443521.33K0.03%100.00%0.00%00:00:022.3300.00%
Tcdn.mecash.ru521.31K0.03%0.00%100.00%00:00:004780.00%
Tn4p-ru.redtram.com:4431020.74K0.03%100.00%0.00%00:02:27147.0290.30%
Tfilin.mail.ru:443220.35K0.03%100.00%0.00%00:01:1575.4230.16%
Tcdn.syndication.twimg.com:443420.15K0.03%100.00%0.00%00:00:1616.5040.03%
Tmedportal.ru120.09K0.03%0.00%100.00%00:00:005650.00%
Twidgets.inforama.md620.08K0.03%0.00%100.00%00:00:005800.00%
Tcontent.adriver.ru:443520.06K0.03%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Turlvalidation.com5120.01K0.03%0.00%100.00%00:00:066.5230.01%
Ti.mycdn.me:4433018.59K0.02%100.00%0.00%00:01:47107.4390.22%
Ttop-fwz1.mail.ru:443618.27K0.02%100.00%0.00%00:03:21201.8780.42%
Tmyclk.net2417.97K0.02%0.00%100.00%00:00:044.2710.01%
Tst7.gismeteo.ru:443317.29K0.02%100.00%0.00%00:00:4040.1100.08%
Twww.noi.md817.16K0.02%64.97%35.03%00:00:003000.00%
Ts7.stc.all.kpcdn.net1017.16K0.02%77.90%22.10%00:00:009640.00%
Tplatform.instagram.com116.80K0.02%100.00%0.00%00:00:00130.00%
Tfonts.googleapis.com:443316.79K0.02%100.00%0.00%00:03:00180.1300.37%
Tid.google.com:443416.06K0.02%100.00%0.00%00:00:5252.2100.11%
Tyastatic.net:443215.98K0.02%100.00%0.00%00:04:56296.3140.61%
Tr6---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:443415.76K0.02%100.00%0.00%00:00:033.0930.01%
Ts2.stc.m.kpcdn.net115.41K0.02%0.00%100.00%00:00:001320.00%
Tcdncache-a.akamaihd.net2915.31K0.02%16.24%83.76%00:00:009650.00%
Timgn.lentainform.com215.25K0.02%50.08%49.92%00:00:001640.00%
Tr2---sn-hp57knz6.googlevideo.com:443315.15K0.02%100.00%0.00%00:00:033.9340.01%
Tasrvvv-a.akamaihd.net2514.74K0.02%0.00%100.00%00:00:088.8830.02%
Tanimate.adobe.com:443614.39K0.02%100.00%0.00%00:00:4646.5140.10%
Tjs.advert.mirtesen.ru313.76K0.02%100.00%0.00%00:00:006450.00%DENIED
Tnc-ru.redtram.com:443313.15K0.02%100.00%0.00%00:00:3434.8140.07%
Ts6.gismeteo.md:443212.94K0.02%100.00%0.00%00:00:2121.2120.04%
Tcdncache-a.akamaihd.net:443212.78K0.02%100.00%0.00%00:00:004760.00%
Tjim12.mail.ru:443212.69K0.02%100.00%0.00%00:01:1676.9160.16%
Tsyndication.twitter.com:443312.45K0.02%100.00%0.00%00:20:281.228.0282.54%
Tclients2.google.com:443212.43K0.02%100.00%0.00%00:08:00480.9821.00%
Tmatch.ads.betweendigital.com:443212.31K0.02%100.00%0.00%00:00:022.4070.00%
Tc.lentainform.com:443312.03K0.02%100.00%0.00%00:00:004010.00%
Tcounter.marketgid.com:443211.97K0.02%100.00%0.00%00:00:002360.00%
Tdisqus.com:443111.77K0.02%100.00%0.00%00:00:4343.9590.09%
Tsumome.com811.02K0.01%0.00%100.00%00:00:022.9460.01%
Tton.twimg.com:443110.97K0.01%100.00%0.00%00:00:077.6190.02%
Twww.gismeteo.ru:443210.89K0.01%100.00%0.00%00:02:17137.9230.29%
Tjiml.mail.ru:443210.79K0.01%100.00%0.00%00:01:2282.5220.17%
Tssl.google-analytics.com:44329.79K0.01%100.00%0.00%00:04:24264.4090.55%
Tst5.gismeteo.ru:44319.66K0.01%100.00%0.00%00:00:1717.2570.04%
Twww.tns-counter.ru199.63K0.01%0.00%100.00%00:00:022.7140.01%
Tdata.videonow.ru19.55K0.01%0.00%100.00%00:00:002210.00%
Tcanvaspl-a.akamaihd.net219.21K0.01%0.00%100.00%00:00:008700.00%
Tstats.g.doubleclick.net29.17K0.01%100.00%0.00%00:00:0040.00%DENIED
Tmembers.bet365.com58.97K0.01%0.00%100.00%00:00:005810.00%
Toldimg.ria.ru:44318.93K0.01%100.00%0.00%00:00:1515.8790.03%
Tfonts.googleapis.com78.86K0.01%0.00%100.00%00:00:006410.00%
Tseal.websecurity.norton.com:44328.51K0.01%100.00%0.00%00:02:28148.3370.31%
Tklopot1969mailru.webagent.mail.ru:44328.48K0.01%100.00%0.00%00:01:0969.9450.14%
Tgamd.hit.gemius.pl98.22K0.01%3.99%96.01%00:00:001620.00%
Tst6.gismeteo.ru:44317.76K0.01%100.00%0.00%00:00:1010.6470.02%
Tcspreport.mail.ru:44337.60K0.01%100.00%0.00%00:00:011.4920.00%
Tapi.pinterest.com:44327.59K0.01%100.00%0.00%00:00:022.6300.01%
Tok.ru:44357.38K0.01%100.00%0.00%00:00:2222.2770.05%
Tpano.ria.ru27.36K0.01%41.15%58.85%00:00:001940.00%
Twww.linkedin.com:44327.26K0.01%100.00%0.00%00:02:54174.0670.36%
Tidentity.kpcdn.net126.98K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3120.00%
Tlinks.services.disqus.com:44316.89K0.01%100.00%0.00%00:00:4444.2700.09%
Tsync.pool.datamind.ru:44336.83K0.01%100.00%0.00%00:01:40100.5600.21%
Tclients3.google.com:44316.77K0.01%100.00%0.00%00:01:58118.6290.25%
Tglitter.services.disqus.com:44316.62K0.01%100.00%0.00%00:00:4444.5780.09%
Twww.expedia.com:44316.51K0.01%100.00%0.00%00:00:3232.6410.07%
Tsb.scorecardresearch.com:44316.45K0.01%100.00%0.00%00:01:1171.0420.15%
Ttarget.smi2.net66.41K0.01%0.00%100.00%00:00:004380.00%
Tautocounter.lentainform.com:44326.38K0.01%100.00%0.00%00:00:009450.00%
Tc.marketgid.com:44326.25K0.01%100.00%0.00%00:00:002670.00%
Ttranslate.google.com:44316.21K0.01%100.00%0.00%00:01:40100.7350.21%
Tx.bidswitch.net:44316.10K0.01%100.00%0.00%00:00:1616.4980.03%
Tbetween-sync.rutarget.ru:44345.97K0.01%100.00%0.00%00:00:2626.9840.06%
Tr3.mail.ru:44345.85K0.01%100.00%0.00%00:00:5959.4650.12%
Tria.ru:44315.67K0.01%100.00%0.00%00:00:3030.6440.06%
Techobanners.net55.63K0.01%0.00%100.00%00:00:007200.00%
Tvid-1.rian.ru15.63K0.01%100.00%0.00%00:00:00430.00%
Tdisqus.com35.60K0.01%0.00%100.00%00:00:004090.00%
Twww.googleadservices.com:44315.48K0.01%100.00%0.00%00:01:1171.7960.15%
Tb.scorecardresearch.com175.45K0.01%0.00%100.00%00:00:011.7870.00%
Tadexchangeprediction.com55.16K0.01%0.00%100.00%00:00:011.2460.00%
Tnewsmoldova.disqus.com:44315.06K0.01%100.00%0.00%00:00:5050.6900.10%
Treklama.mail.ru:44345.02K0.01%100.00%0.00%00:00:5151.5000.11%
Ts.youtube.com:44314.98K0.01%100.00%0.00%00:00:1414.8950.03%
Timages.scanalert.com14.77K0.01%0.00%100.00%00:00:002170.00%
Tbar.love.mail.ru:44344.74K0.01%100.00%0.00%00:00:1414.4520.03%
Twww.receivedmailer.com14.69K0.01%0.00%100.00%00:00:003110.00%
Tmail.radar.imgsmail.ru:44314.48K0.01%100.00%0.00%00:01:3999.4700.21%
Tmg.yadro.ru14.39K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Treferrer.disqus.com:44314.24K0.01%100.00%0.00%00:02:21141.1810.29%
Tapicaller.ru124.20K0.01%0.00%100.00%00:00:044.4510.01%
Tdnn506yrbagrg.cloudfront.net14.16K0.01%0.00%100.00%00:00:005360.00%
Tlevel1cdn.com74.16K0.01%0.00%100.00%00:00:022.1570.00%
Tafisha.md:44314.06K0.01%100.00%0.00%00:03:00180.0360.37%
Trealtime.services.disqus.com:8014.02K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Timg1.imgsmail.ru:44314.02K0.01%100.00%0.00%00:01:0969.1230.14%
Tgraph.facebook.com:44314.01K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tad.adriver.ru:44313.99K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tmrilog.mail.ru:44313.74K0.00%100.00%0.00%00:00:007360.00%
Tcdnstats-a.akamaihd.net83.60K0.00%0.00%100.00%00:00:001070.00%
Ttags.bluekai.com:44313.57K0.00%100.00%0.00%00:00:3333.2830.07%
Tgstat.imgsmail.ru:44313.47K0.00%100.00%0.00%00:00:008190.00%
Tgdero.hit.gemius.pl:44313.40K0.00%100.00%0.00%00:00:001040.00%
Tpq-direct.revsci.net63.13K0.00%0.00%100.00%00:00:006610.00%
Tcanvasdp-a.akamaihd.net73.07K0.00%0.00%100.00%00:00:002910.00%
Ts.pmddby.com43.04K0.00%0.00%100.00%00:00:011.6610.00%
Tgtrk.s3.amazonaws.com:44313.01K0.00%100.00%0.00%00:00:055.6790.01%
Tcs11353.vk.me12.97K0.00%0.00%100.00%00:00:001910.00%
Tcs627118.vk.me12.97K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tcs636424.vk.me12.95K0.00%0.00%100.00%00:00:001230.00%
Tcs627323.vk.me12.89K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Twww.gstatic.com12.89K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tcs625322.vk.me12.65K0.00%0.00%100.00%00:00:001220.00%
Tcs636031.vk.me12.63K0.00%0.00%100.00%00:00:001880.00%
Tcs604325.vk.me12.61K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Twww.reimageplus.com22.61K0.00%0.00%100.00%00:00:005140.00%
Tcs629230.vk.me12.55K0.00%0.00%100.00%00:00:001830.00%
Tcs622921.vk.me12.55K0.00%0.00%100.00%00:00:001830.00%
Tpage-view-ingestion.appspot.com62.49K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0870.00%
Tcs631716.vk.me12.47K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tcs620522.vk.me12.45K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcs621428.vk.me12.44K0.00%0.00%100.00%00:00:001220.00%
Tcdn.jsdelivr.net12.38K0.00%0.00%100.00%00:00:001290.00%
Tcs303913.vk.me12.36K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tcs276.vk.me12.29K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%
Tcs604531.vk.me12.29K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tcs637923.vk.me12.28K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Tcs629525.vk.me12.26K0.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Tcs629431.vk.me12.23K0.00%0.00%100.00%00:00:001720.00%
Tstats.seedr.com32.17K0.00%0.00%100.00%00:00:004250.00%
Tcs402416.vk.me12.07K0.00%0.00%100.00%00:00:001730.00%
Tcs630531.vk.me12.04K0.00%0.00%100.00%00:00:001800.00%
Tn4p.ru.redtram.com12.03K0.00%0.00%100.00%00:00:001180.00%
Tcs622230.vk.me12.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0040.00%
Twonderlandads.com11.99K0.00%0.00%100.00%00:00:001290.00%
Tcs630023.vk.me11.82K0.00%0.00%100.00%00:00:001840.00%
Tzr1.india-zed.com11.67K0.00%0.00%100.00%00:00:005030.00%
Tcdn.ywxi.net31.42K0.00%37.43%62.57%00:00:005680.00%
Ts.dcbap.com41.34K0.00%0.00%100.00%00:00:044.5900.01%
Tab-nb.lentainform.com11.30K0.00%0.00%100.00%00:00:00720.00%
Tapp.bestpriceninja.com21.23K0.00%49.76%50.24%00:00:004960.00%
Tonegoga.ru21.19K0.00%0.00%100.00%00:00:003100.00%
Ts1.stc.m.kpcdn.net11.09K0.00%0.00%100.00%00:00:001520.00%
Tnativerollruanalytics.solution.weborama.fr11.05K0.00%0.00%100.00%00:00:001680.00%
Tistatic.eshopcomp.com39000.00%0.00%100.00%00:00:003150.00%
Trobyego.ru28860.00%100.00%0.00%00:00:00590.00%
Ttranslate.google.com28040.00%0.00%100.00%00:00:001860.00%
Tawaps.yandex.ru28000.00%0.00%100.00%00:00:003140.00%
Taimfar.solution.weborama.fr17380.00%0.00%100.00%00:00:001670.00%
Tzf1.india-zed.com16670.00%0.00%100.00%00:00:004030.00%
Thurlmedia.com16490.00%0.00%100.00%00:00:005810.00%
Trealtime.services.disqus.com15990.00%0.00%100.00%00:00:4040.0890.08%
Tbrowserbestgames.ru15950.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcwbl.bestpriceninja.com15930.00%0.00%100.00%00:00:004280.00%
Tcm.marketgid.com15900.00%0.00%100.00%00:00:00750.00%
Tyap.ru15660.00%0.00%100.00%00:00:001600.00%
Tthegaw.com15450.00%0.00%100.00%00:00:00920.00%
Ts3.247-video.net35120.00%0.00%100.00%00:00:011.8670.00%
Ti4track.net15020.00%0.00%100.00%00:00:00860.00%
Twww.mail.ru14750.00%0.00%100.00%00:00:001850.00%
Twww.gismeteo.md14670.00%0.00%100.00%00:00:001140.00%
Tcounter.tovarro.com14620.00%0.00%100.00%00:00:00260.00%
Tpokupaipokupki.ru14470.00%0.00%100.00%00:00:002890.00%
Tcdn01.seedr.com14330.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%
Ts3.amazonaws.com14270.00%0.00%100.00%00:00:003590.00%
Tlinkmyc.com13920.00%0.00%100.00%00:00:001300.00%
Tijquery9.com13920.00%0.00%100.00%00:00:001510.00%
Trtb-zeropark-us-1.ato.mx13700.00%0.00%100.00%00:00:006440.00%
Tn4p-ru.redtram.com13610.00%0.00%100.00%00:00:00790.00%
Tautocounter.lentainform.com13600.00%0.00%100.00%00:00:00680.00%
Tacvatic.ru13490.00%0.00%100.00%00:00:00840.00%
Tnc-ru.redtram.com13080.00%0.00%100.00%00:00:00280.00%
Tproxy.railway:808012750.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Tria.ru12630.00%0.00%100.00%00:00:001880.00%
Tconnect.ok.ru12460.00%0.00%100.00%00:00:002730.00%
Tpx.adhigh.net300.00%0.00%0.00%00:00:1414.7840.03%
Tcs.magnitent.com:443200.00%0.00%0.00%00:00:008500.00%
Tnsl.mapticket.net100.00%0.00%0.00%00:00:005720.00%
There.sendevent.net100.00%0.00%0.00%00:00:005460.00%
TOTAL5.08K77.55M0.13%55.95%44.05%13:24:4248.282.3780.71%
AVERAGE0202.25M06:20:4522.845.9550.34%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 28/Sep/2016-10:22