Squid User Access Report
Period: 27 Sep 2016—29 Sep 2016
User: 192.168.25.3
Sort: bytes, reverse
User report
ACCESSED SITECONNECTBYTES%BYTESIN-CACHE-OUTELAPSED TIMEMILLISEC%TIME
Tr5---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.googlevideo.com:44354185.21M72.66%100.00%0.00%00:54:523.292.8284.42%
Tr6---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.googlevideo.com:4431016.07M6.31%100.00%0.00%00:04:59299.0200.40%
Trailway.md909.27M3.64%61.23%38.77%00:02:41161.8480.22%
Twww.railway.md656.25M2.46%1.23%98.77%00:04:00240.1700.32%
Tgif4.mycdn.me:44353.34M1.31%100.00%0.00%00:02:07127.5260.17%
Tokstiker.ru:443413.33M1.31%100.00%0.00%00:05:38338.2100.45%
Tgif1.mycdn.me:44332.66M1.05%100.00%0.00%00:01:1979.4300.11%
Tvdc16.mycdn.me:44322.29M0.90%100.00%0.00%00:01:3494.5510.13%
Tvd13.mycdn.me:44311.99M0.78%100.00%0.00%00:00:1818.3270.02%
Tok.ru:443261.89M0.74%100.00%0.00%01:53:306.810.4979.14%
Ti.mycdn.me:443331.62M0.64%100.00%0.00%00:19:521.192.7771.60%
Tplus.google.com:443201.60M0.63%100.00%0.00%00:52:273.147.0904.22%
Ts.ytimg.com:44361.56M0.61%100.00%0.00%00:10:17617.0080.83%
Tgif2.mycdn.me:44331.54M0.61%100.00%0.00%00:00:3636.6050.05%
Tmelodrama1.com341.33M0.52%0.00%100.00%00:00:3434.9440.05%
Twww.google.com:443171.29M0.51%100.00%0.00%00:29:341.774.6922.38%
Ti9.ytimg.com:44331.18M0.46%100.00%0.00%00:13:32812.3141.09%
Tssl.gstatic.com:44315722.72K0.28%100.00%0.00%00:23:341.414.3911.90%
Tgif3.mycdn.me:4432720.48K0.28%100.00%0.00%00:00:3535.8700.05%
Tpimg.mycdn.me:4439702.94K0.28%100.00%0.00%00:06:53413.9510.56%
Tdp.mycdn.me:44323689.26K0.27%100.00%0.00%00:03:50230.4110.31%
Tst.mycdn.me:44315617.81K0.24%100.00%0.00%00:05:32332.3330.45%
Ttranslate.yandex.net:44344587.80K0.23%100.00%0.00%01:26:015.161.2396.92%
Tmc.yandex.ru:443119481.80K0.19%100.00%0.00%01:56:106.970.2229.35%
Tvk.com126469.43K0.18%10.64%89.36%00:00:1111.4170.02%
Tsafebrowsing-cache.google.com:4437414.30K0.16%100.00%0.00%00:28:051.685.2082.26%
Ti.ytimg.com:4437406.02K0.16%100.00%0.00%00:09:28568.8350.76%
Tspidtest.org:44343369.30K0.14%100.00%0.00%00:10:18618.5570.83%
Tdsm.ok.ru:4438329.32K0.13%100.00%0.00%00:01:2888.6050.12%
Tspeller.yandex.net:44360328.84K0.13%100.00%0.00%00:10:54654.0540.88%
Twww.gstatic.com:4435306.03K0.12%100.00%0.00%00:12:57777.4371.04%
Tok-portal.mail.ru:44369271.98K0.11%100.00%0.00%00:34:002.040.8622.74%
Tvdp.mycdn.me:4434266.60K0.10%100.00%0.00%00:00:4545.9790.06%
Twww.yahoo.com:4432252.26K0.10%100.00%0.00%00:03:54234.4320.31%
Tr.mradx.net:4438239.67K0.09%100.00%0.00%00:00:1919.8610.03%
Tpredictor.yandex.net:44311235.72K0.09%100.00%0.00%00:32:471.967.8942.64%
Tcdncache-a.akamaihd.net:44347226.04K0.09%100.00%0.00%00:11:00660.3250.89%
Ti1.ytimg.com:4431218.80K0.09%100.00%0.00%00:04:40280.4280.38%
Tad.mail.ru:4439193.67K0.08%100.00%0.00%00:00:2626.2900.04%
Twww.youtube.com:4435185.24K0.07%100.00%0.00%00:22:211.341.1761.80%
Tp9rilxagra8kv.ru7155.10K0.06%46.44%53.56%00:00:022.0090.00%
Tp9rilxagra8kv.ru:44321142.31K0.06%100.00%0.00%00:03:32212.8200.29%
Tokstiker.ru3120.68K0.05%0.00%100.00%00:00:011.8720.00%
Tan.yandex.ru:4436120.52K0.05%100.00%0.00%00:00:4646.0760.06%
Twww.google.ru:443492.10K0.04%100.00%0.00%00:00:3838.0510.05%
Tdoiuhrht.ru:4434788.42K0.03%100.00%0.00%00:10:02602.4680.81%
Tmegatest.online:443686.31K0.03%100.00%0.00%00:02:18138.8730.19%
Tclients4.google.com:4431379.80K0.03%100.00%0.00%00:42:552.575.3883.45%
Tspidtest.org17678.42K0.03%6.03%93.97%00:00:4040.0200.05%
T6ssrhfk3pj5sn.ru:4433173.69K0.03%100.00%0.00%00:00:5555.2670.07%
Tcanvaspl-a.akamaihd.net:4432372.79K0.03%100.00%0.00%00:07:25445.8040.60%
Tsu2lgyoeucscn.ru:4434269.79K0.03%100.00%0.00%00:10:05605.9600.81%
Tjavadl-esd-secure.oracle.com:443568.12K0.03%100.00%0.00%00:15:09909.6451.22%
Tyastatic.net:443667.85K0.03%100.00%0.00%00:06:45405.8400.54%
Tdictionary.yandex.net:4431064.07K0.03%100.00%0.00%00:24:541.494.9802.01%
Tmyclk.net:4433258.13K0.02%100.00%0.00%00:05:17317.9670.43%
Twww.google-analytics.com:4431157.53K0.02%100.00%0.00%00:30:321.832.7362.46%
Tgoogleads.g.doubleclick.net:4431456.78K0.02%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tbon.infocom.md2356.37K0.02%1.73%98.27%00:00:1919.8110.03%
Ttranslate.yandex.com:443455.73K0.02%100.00%0.00%00:04:22262.1890.35%
Tok-bar.love.mail.ru:4436954.47K0.02%100.00%0.00%00:06:11371.4850.50%
Tsafebrowsing.google.com:4431148.19K0.02%100.00%0.00%00:44:182.658.3153.57%
Tavatars-fast.yandex.net:443545.78K0.02%100.00%0.00%00:05:03303.2790.41%
Tcdn.mecash.ru:4431444.27K0.02%100.00%0.00%00:01:3292.2440.12%
Tclient.teamviewer.com:443744.19K0.02%100.00%0.00%00:00:066.0400.01%
Twww.gismeteo.md:4431038.69K0.02%100.00%0.00%00:01:1373.0520.10%
Tyt3.ggpht.com:443638.28K0.02%100.00%0.00%00:05:24324.3530.44%
Taccounts.google.com:443632.63K0.01%100.00%0.00%00:14:19859.2091.15%
Td24a0a28sm.ru:443632.28K0.01%100.00%0.00%00:00:1616.0820.02%
Trs.mail.ru:4433232.26K0.01%100.00%0.00%00:03:13193.7530.26%
Tcdn.mecash.ru530.93K0.01%0.00%100.00%00:00:011.0910.00%
Turlvalidation.com:4431030.34K0.01%100.00%0.00%00:08:58538.1300.72%
T169.55.150.92:443130.29K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%
Ts1.gismeteo.md:4431430.01K0.01%100.00%0.00%00:02:42162.8420.22%
Tpki.google.com929.13K0.01%96.33%3.67%00:00:011.1390.00%
Ttranslate.googleapis.com:443528.40K0.01%100.00%0.00%00:10:54654.8900.88%
Tdl.google.com:443226.34K0.01%100.00%0.00%00:02:43163.5310.22%
Tad.doubleclick.net:443624.21K0.01%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ts.youtube.com:443123.25K0.01%100.00%0.00%00:38:382.318.8493.11%
Ts3.amazonaws.com:443122.94K0.01%100.00%0.00%00:00:099.2250.01%
Tclients2.google.com:443722.88K0.01%100.00%0.00%00:24:241.464.0761.96%
T4iy269pif3b3dd.ru12722.82K0.01%0.00%100.00%00:00:1616.5010.02%
Ts3.amazonaws.com922.58K0.01%1.14%98.86%00:00:033.4920.00%
Tplay.google.com:443622.45K0.01%100.00%0.00%00:24:011.441.1261.93%
Twww.tns-counter.ru:443520.99K0.01%100.00%0.00%00:04:41281.1660.38%
Tclients1.google.com:443420.51K0.01%100.00%0.00%00:12:34754.1131.01%
Tssl.google-analytics.com:443418.15K0.01%100.00%0.00%00:06:16376.7250.51%
Timg.directadvert.ru418.09K0.01%0.00%100.00%00:00:011.3910.00%
Ttools.google.com:443317.15K0.01%100.00%0.00%00:00:022.3760.00%
Tautoupdate.geo.opera.com:443416.55K0.01%100.00%0.00%00:10:17617.0730.83%
Tmyclk.net3116.46K0.01%0.00%100.00%00:00:4343.2940.06%
Td24a0a28sm.ru1315.09K0.01%0.00%100.00%00:00:022.5760.00%
Tsitecheck2.opera.com:443314.94K0.01%100.00%0.00%00:02:38158.3250.21%
Twww.googleadservices.com:443314.38K0.01%100.00%0.00%00:04:37277.8220.37%
Tlh4.googleusercontent.com:443114.22K0.01%100.00%0.00%00:00:3737.9740.05%
Turs.microsoft.com:443214.06K0.01%100.00%0.00%00:00:033.0370.00%
Twatson.microsoft.com:443213.66K0.01%100.00%0.00%00:00:2323.0720.03%
Tr15---sn-4g57kned.googlevideo.com:443213.30K0.01%100.00%0.00%00:01:0161.5540.08%
Tp.tpm.pw:443213.12K0.01%100.00%0.00%00:00:2626.8730.04%
Tsearch.yahoo.com212.75K0.01%0.00%100.00%00:00:002960.00%
Tmobile.yandex.net:443212.65K0.00%100.00%0.00%00:05:08308.1230.41%
Tcounter.yadro.ru:443312.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Ts.igmhb.com2311.17K0.00%0.00%100.00%00:00:077.4070.01%
Tclients5.google.com:443210.62K0.00%100.00%0.00%00:04:54294.1900.39%
Tcyfzgmlwx.ru210.50K0.00%0.00%100.00%00:00:003410.00%
Tapis.google.com:443110.40K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.1610.32%
T6ssrhfk3pj5sn.ru1410.30K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9270.00%
Tfreestikers.top:443210.20K0.00%100.00%0.00%00:00:4343.1580.06%
Tcsi.gstatic.com:443210.14K0.00%100.00%0.00%00:08:16496.1380.67%
Textension-updates.opera.com:443210.07K0.00%100.00%0.00%00:10:01601.8060.81%
Tsync-eu.exe.bid:44329.99K0.00%100.00%0.00%00:00:2626.8590.04%
Tstatic6.smi2.net29.55K0.00%0.00%100.00%00:00:005350.00%
Tcounter.yadro.ru29.34K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tstorage.googleapis.com28.86K0.00%100.00%0.00%00:00:00580.00%DENIED
Ts0.2mdn.net:44328.62K0.00%100.00%0.00%00:08:01481.5840.65%
Tvw95o5n7nvcypr.ru128.24K0.00%0.00%100.00%00:00:022.8090.00%
Tpagead2.googlesyndication.com:44328.13K0.00%100.00%0.00%00:00:0020.00%DENIED
Tocsp.verisign.com48.13K0.00%0.00%100.00%00:00:003300.00%
T5110701.fls.doubleclick.net:44328.08K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcrl.microsoft.com278.04K0.00%3.49%96.51%00:00:011.3440.00%
Tmid.odnoklassniki.ru:44328.04K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tdsp.odnoklassniki.ru:44328.04K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tfavicon.yandex.net:44317.89K0.00%100.00%0.00%00:08:47527.4320.71%
Tbs.yandex.ru:44317.18K0.00%100.00%0.00%00:00:022.1710.00%
Tcanvasdp-a.akamaihd.net:44336.94K0.00%100.00%0.00%00:00:044.2930.01%
Tcontent.googleapis.com:44326.81K0.00%100.00%0.00%00:08:25505.2470.68%
Twww.googletagservices.com:44316.65K0.00%100.00%0.00%00:04:02242.3900.33%
Tpix04.revsci.net:44316.60K0.00%100.00%0.00%00:00:088.9440.01%
Tconnect.ok.ru:44316.53K0.00%100.00%0.00%00:00:1010.1280.01%
Tr.mail.ru:44356.51K0.00%100.00%0.00%00:00:3737.6560.05%
Tocsp.omniroot.com26.48K0.00%0.00%100.00%00:00:003430.00%
Tgroupava1.mycdn.me:44346.34K0.00%100.00%0.00%00:00:5656.1010.08%
Tsb.scorecardresearch.com:44316.18K0.00%100.00%0.00%00:05:49349.9280.47%
Tcdncache-a.akamaihd.net116.03K0.00%27.51%72.49%00:00:008750.00%
Tajax.googleapis.com15.99K0.00%0.00%100.00%00:00:00880.00%
Tid.google.com:44325.96K0.00%100.00%0.00%00:01:0868.6050.09%
Tvk.com:44315.82K0.00%100.00%0.00%00:03:00180.4800.24%
Twww.youtube-nocookie.com:44325.79K0.00%100.00%0.00%00:08:00480.6490.64%
Twww.gstatic.com25.58K0.00%56.07%43.93%00:00:00900.00%
Turlvalidation.com135.15K0.00%0.00%100.00%00:00:022.0970.00%
Tshare.yandex.net:44315.12K0.00%100.00%0.00%00:00:1111.2080.02%
Tmycdn.me:44314.92K0.00%100.00%0.00%00:00:055.2080.01%
Tlh3.googleusercontent.com:44314.86K0.00%100.00%0.00%00:04:00240.1840.32%
Ttop-fwz1.mail.ru:44324.80K0.00%100.00%0.00%00:02:04124.3670.17%
Todnoklgaru.hit.gemius.pl:44324.75K0.00%100.00%0.00%00:01:57117.6820.16%
Ttarget.mirtesen.ru14.73K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tan.mail.ru:44324.44K0.00%100.00%0.00%00:00:011.0530.00%
Tr3.mail.ru:44314.42K0.00%100.00%0.00%00:00:022.5790.00%
Tsf.symcd.com24.30K0.00%0.00%100.00%00:00:001650.00%
Tcode.directadvert.ru24.16K0.00%0.00%100.00%00:00:005710.00%
Twww.msn.com14.12K0.00%0.00%100.00%00:00:001470.00%
Tpubads.g.doubleclick.net:44314.05K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tstatic7.smi2.net14.05K0.00%0.00%100.00%00:00:003460.00%
Tstatic.doubleclick.net:44314.04K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tstats.g.doubleclick.net:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tcm.g.doubleclick.net:44314.02K0.00%100.00%0.00%00:00:0000.00%DENIED
Tapi.facebook.com:44314.00K0.00%100.00%0.00%00:00:0010.00%DENIED
Tclients1.google.ru:44313.95K0.00%100.00%0.00%00:00:1313.8460.02%
Tstatic2.smi2.net13.87K0.00%0.00%100.00%00:00:003730.00%
Tconnect.mail.ru:44313.71K0.00%100.00%0.00%00:00:022.4860.00%
Tgn.symcd.com23.69K0.00%0.00%100.00%00:00:001640.00%
Tg.symcd.com23.58K0.00%50.14%49.86%00:00:001880.00%
Tg2.symcb.com23.57K0.00%0.00%100.00%00:00:001670.00%
Tcanvaspl-a.akamaihd.net93.51K0.00%0.00%100.00%00:00:006670.00%
Tdownload.teamviewer.com:44313.30K0.00%100.00%0.00%00:00:1515.6610.02%
Twatson.microsoft.com163.26K0.00%0.00%100.00%00:00:022.9980.00%
Tnews.smi2.ru12.54K0.00%0.00%100.00%00:00:005200.00%
Tocsp2.globalsign.com12.19K0.00%0.00%100.00%00:00:001220.00%
Ts2.symcb.com12.18K0.00%0.00%100.00%00:00:001920.00%
Tgiftsstickers.ru72.07K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0890.00%
Tdmd.metaservices.microsoft.com12.05K0.00%0.00%100.00%00:00:001790.00%
Tcs633916.vk.me11.92K0.00%0.00%100.00%00:00:002290.00%
Tst.directadvert.ru11.92K0.00%0.00%100.00%00:00:006200.00%
Tgv.symcd.com11.82K0.00%0.00%100.00%00:00:00740.00%
Tredirector.gvt1.com21.78K0.00%0.00%100.00%00:00:011.0480.00%
Ttarget.smi2.net11.64K0.00%0.00%100.00%00:00:00470.00%
Tredir.opera.com31.39K0.00%0.00%100.00%00:00:002780.00%
Ttarget.net.finam.ru11.39K0.00%0.00%100.00%00:00:00890.00%
Ttarget.smi2.ru11.37K0.00%0.00%100.00%00:00:00910.00%
Tptd4sp9u.ru11.37K0.00%0.00%100.00%00:00:001290.00%
Tctldl.windowsupdate.com41.22K0.00%0.00%100.00%00:00:00190.00%
Tocsp.digicert.com18850.00%0.00%100.00%00:00:001190.00%
Tcanvasdp-a.akamaihd.net28780.00%0.00%100.00%00:00:001240.00%
Tmaster8.teamviewer.com:44327710.00%100.00%0.00%00:00:006180.00%
Tdl.google.com26860.00%100.00%0.00%00:00:008390.00%DENIED
Tgo.microsoft.com26800.00%0.00%100.00%00:00:003490.00%
Tcrl.geotrust.com16720.00%100.00%0.00%00:00:001810.00%
Tsitecheck2.opera.com16090.00%0.00%100.00%00:00:001040.00%
Trps-svcs.sun.com25840.00%0.00%100.00%00:00:001040.00%
Twww.msftncsi.com25040.00%0.00%100.00%00:00:0080.00%
Tuuidksinc.net13440.00%0.00%100.00%00:00:00960.00%
Tr7---sn-hvaquxaxjvh-3p8e.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:0060.00%DENIED
Tr5---sn-hvaquxaxjvh-3p8s.gvt1.com13430.00%100.00%0.00%00:00:008810.00%DENIED
Ts.dcbap.com13350.00%0.00%100.00%00:00:003740.00%
Tok.ru12280.00%0.00%100.00%00:00:00920.00%
Twww.google.md12160.00%0.00%100.00%00:00:001370.00%
Ti114bsqdd7cdj.ru11760.00%0.00%100.00%00:00:001050.00%
Tping3.teamviewer.com:4432180.00%100.00%0.00%00:00:008190.00%
Tnguogyna8q6h.ru100.00%0.00%0.00%00:00:001510.00%
TOTAL2.26K254.89M0.14%95.23%4.77%20:42:2074.540.9440.25%
AVERAGE0516.75M23:30:2184.621.5900.28%
Generated by sarg-2.3.10 Apr-12-2015 on 29/Sep/2016-10:24